Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is csapódjatok össze páran, a haverjaidat meg beszéld rá a pitre és gyertek pályára !sokkal facáb mint bármeik parkoló ,itt nem bacogat senki és ha perecelsz nem viszel magaddal egy bevásárlókosarat sem meg ilyesmiket
Háj ez a konténer ma sem jön össze, mert készitenem kell a kosarasemelőt a holnapi melóhoz.
Szábusz Zé!
Mi ebben a behülyités?
Veszel valamit, próbálkozol, sok mindenre ráérzel magadtól, a többit ellesed másoktól
Ez a multi-parkoló nem annyira okos, mert tapasztalatból mondom , h mindig kikűldi a poliszt vmi tökagyú biztonságiőr.
Jobb alternatíva valami városszéli elhagyott gyártelep , rakodóplacc ,etc, csak ne legyen túl messze, h adott esetben hamar kiérjen a mentő
A legbiztosabb összefogni és elmenni együtt pályázni
Morgen
oksa . köszi
Nem tartoztok semmivel a kajába má mondottam , nagyra nőjetek tőle ,majd legközelebb ha megyünk egy olyan gyikiszenyóval többet hozol és majd bezabálom
Lófaszt negatívososkodok csak a tényeket vázoltam én má ettől a tempótól is szédelegtem de köszi a biztatást . ja meg se kérdeztem hogy nem E kék beadni a kajába valamennyit
Na ez a lényeg hogy az endorfin vagy mi termelődjön 1000rel , a többi meg majd alakul ,amúgy is mit negatívoskoccc nálam jobban mentél mer egy pár körön át próbáltalak megfogni és nem sikerült
Nem csüggedek én így is élvezem megyek a kis saját tempómba oszt majd lesz valami
Na ná hogy cserélem nagyobra meg olyan szíp csillogósra
Jóval kisebb az esély a lemaradásra ,és már jön is a sikerélmény minden faca lesz
Semmi baj Nóbi maj legközelebb egy hegymászókötéllel összekötjük egymást és maj vonatba megyünk, így maj szokod a veszéjt meg az eszeveszett tempót
jól behülyítettetek ezzel a pitsumo-val, most azon vagyok, hogy jönne ki egy szumo átalakítás forintálisban. már csak az kéne, új pártunk-kormányunk bezárná hétvégekre a teckót, lehetne karcolni az üres parkolóban! vagy nem...?
qva jó móka, ahogy a pícsbájk maga
meg irigylem a csapatot, hogy így együtt vagytok, látszik, hogy a lényeg a motorozás, egy jó csapatás.
Köszike pl,hogy beférne E még 1 ember stb danke
Mármint a tegnapi nap volt jó kis fasza nap te oktondi amúgy meg én voltam a puha pöcs beszariiiiiii....... sokat kell még edzenem mert igen " óvatos" vagyok azaz fos
Ok, rámegyek a témára.
Kinek vót kisfasza? A puhafa-szúnak?
Puhatold már körbe ezt a kocsis témát légyszi tudod máj 8
Hááááááájjjj , ,
Jó kis fasza volt danke....
Háj
Megjött a kedve a nagyobb dolgokhoz.
csak nem eladod a motort?Kategóriaváltás?Nagyobbra?140,150?