Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát sokkal jobban lehet adagolni a fékerőt ezerszer jobb lett azóta tudok 5 10 métert gurulni a másikkal is lehetett de azt nem lehetett így adagolni szeintem nagyon jó lett ennyire jó a fékhatás
ha megkérdezed?
Tudok egy keveset használt gokart pályát Dömsöd és Kiskunlacháza között az 51-es főút mellett ! Ha jól tudom a pálya amelyet bérgokartozásra használnak a mellette lévő vendéglő tulajáé. Meg kellene kérdezni hátha valami jó áron beengedne benneteket egy hétvégi edzésre!
Köszi mindenki nevébe jó képek mondom én a leggyengébb láncszem sajnálom,hogy megadta magát a masinád...
Köszi. Amire "befutottatok" addigra széthajtottam a motort
Sajnos a kipufogó szelep rugója nem bírta a 11-12 ezres fordulatot...
.király. szép a motorod.
te miert nem gurultál?
Grat mindenkinek a vasárnapi motorozáshoz, jól nyomja mindenki!
Készítettem pár fotót míg ott voltunk, itt találjátok: Pitbike SM edzés - Kecskemét
akkor szupi.... majd ha kész lesz lőjél képet
Ja, és milyen a fékhatás? Jobbat fog, mint a kis kétdugós?
Na akkor lehet jólesz akkor, nemtom, holnap megjön a tárcsa, és meglátom, de tuti távtartó akkor is kellesz, mert jóval beljebb van a tartókonzol, mint a fülek a telón.
Hy nekem nem kellett semmit csinálni az egyduggatyus féknyerget felraktuk meg a 210mm tárcsát és még adapter se kellett hozzá nagyon paszentos lett neked is úgyanaz a géped van mint nekem
Ööö, negyed egyre voltam Bodrogkeresztúrban.
Ránéztem a nyerget, nekem is úgy néz ki, hogy vagy 4 mm távolság van a féknyereg tartókonzolja, és a teleszkóp felfogató fülei közt, de ez pont fasza lesz, mert Bali 20 mm-el nagyobb tárcsát küld, tehát a nyerget is kijjebb kellesz tolnom annyival, tehát egy kb 4-5 mm-es anyagból pont fasza közbetétet fogok tudni csinázni.
Röviden: Fasza lesz.
nem semmi volt... na mizu mikorra értél haza jó a rendszer
Aszongya Soma csivavájának: ÜL!... ÜL!... ÜL! Gyere ide! Nem jön ide, hát ez egy szar!
Geci, visítva röhögtem!
Nekem sm-kerékkel volt gyárilag a pukibájkom, de Balitól vehetsz 12"os elsőt készen is
Jah én adtam azt a kézilézer-vizmérték- mérőszalag kütyüt. Igy má' vágom , h ki vagy.
Imu ,kutya ?
akkor előre is a hátsó méretű ráf van fűzve első aggyal ugye? készen vetted, vagy fűzetted

egyébként hogy élettelibb legyen a dolog, én nézelődtem ott kecsón köztetek sokat, kértem is mérőszalagot valakitől (név szerint nemtom bocs)
A ráfok 1.85x12" méretüek , a gumáim e 100/90-12, h 120/80 12. Most azt a Sawa MC-31-et sikerült venni rá, ami elég jól fog, de vannak jók Heidenauban, IRC-be Dunlop-ban, Innova-ban és Conti-ban is.
Mongyuk 3x pélyáztam vele, és a balfele már mingyá' odavan de cserébe megmaradtak a motoron egyéb kiálló alkatrészek
úgy értettem megtetszett a pitsumó.eddig csak terepen húztam, de mindíg is tetszett a sumó is, a legnagyobb egyhengeres enduróból már építettem , és most előjöttek az emlékek.
sajna még nincs a fejbe, hogy hol lehetne gyakorolni hétközben.

abban kérnék segítséget, mi az ideális felni/gumiméret. 12"-ban
kössz!
Áhhh, behajtatom mostmár
a szimering árát megint elfelejtettem odaadni
jóvanakkor jóvan elnapoljuk és ha aktuális lesz