Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Május 29.-én Pitbike sm futam a Kőbánya-ringen. Nevezés 10e.(sajna)licenc most nem kell,de bőr ruha igen!28.-án du. 2-től lehet edzeni a pályán 3e-ért estig.29.-én a versenyek után lehet menni a pályán estig aki nevezet annak ingyen,aki nem annak 3e.
Csak Open kat.Gépátvétel lesz!5-en már vagyunk!
holnap tanki. kitünő a pálya
Csáááá!15.-én gyere szoboszlóra hozzad a pittet leszünk egy páran
Ez tényleg egy állat!
hy

www.motoaction.hu
szett tuti van de érdeklödj telefonon Balázsnál minden van
cső
Nem tudja valaki hogy honnan lehet 140-es pithez gyűrűszettet venni?
(dugó nálkül)
Hali. Senkinek se kell a saját cuca?
Június 12.-én lenne egy Pitbike SM derby Kecskeméten.mi a hozzászólás?Kezdjek szervezkedni?Jönnének csehek,osztrákok is.
Csak 5 forduló lesz? Mi van a 6.-al?bár nekem tök mind1,hogy lesz -e Piliscsév,és te jössz már a következőre?Milyen rendes tőled,hogy reklámozod a versenyeket!Gratula!
Ja ,mi megyünk Pécsről!
drakula .
Sziasztok!
Info pit rider-eknek:

2010-es PITBIKE versenynaptár

1. forduló: 2010. 04. 25. Kisláng
2. forduló: 2010. 05. 23. Dunavecse
3. forduló: 2010. 06. 27. Csanádapáca
4. forduló: 2010. 07. 25. Ajka
5. forduló: 2010. 09. 12. Siófok

VERSENYINFO!

Most pedig következzen a legjobb rész. A versenyeken bárki (!) részt vehet, aki elég kedvet és bátorságot érez magában, az előírásoknak megfelelő motorkerékpárral valamint védőfelszereléssel rendelkezik, és a verseny napján befizeti a nevezési díjat.

Kedves pitbike-osok! Aki versenyezni szeretne, az kérem, jelentkezzen NÉV és SZÜLETÉSI DÁTUM megadásával az info@motoaction.hu e-mail címen néhány nappal a verseny előtt, a balesetbiztosítás miatt. A kategóriák maradnak a régiek, ahogy megszokhattátok. Senior (35 év felett), Junior (15 éves korig ), Mini (12/10-es kerékméret) és Midsize (14/12-es kerékméret) kategóriákba soroljuk be a nevezőket.
Szurkolókat is szeretettel várunk.

részletek:
http://www.motoaciton.hu
Elhozom akkor, és legalább megnézem az új mákdarálóját is
gumifákat .
sománál lessz az űlésed.
Drakulálok!
Mostantól Te vagy a pálya ördöge
Lehet ma beugrok az űlésért, habár Imu is azt mondta, h nálla lesz.
Jóstét Iconnyat a Soma motorja nagyon bika és gecireegybevan,vagy két kört csapattam vele a melóhelyen,egyből rohant oda mindenki hogy kapcsoljam ki mee nagyon hangos meg a vendégek a recepción panaszkodnak
150 es olaj szürös
Ja amugy grat a géphezz
HY Soma ez hány ccm es 140 vagy 150 ccm olajszűrős blokk van benne?
Haza hosztam az új gépet
Hájjjjjjjjjj,nálam van az ülésed..
Ja. azért csörgetelek,mert tercsin beszéltük,hogy ha haza értem meg csörgetlek. itt vannak nálam dolgaitok. Nagyon durva a gép. a másikhoz képest ez félelmetes a gáz reakció. Csacsának amikor leszáltt róla remegett a keze. nem bántam meg. pedig odafele, meg amikor jöttem haza sokat hezitáltam,ráültem, elment minden kétségem
No panic!

Mi 3-an lemegyünk kecsóra szombat du.
Legközelebb meg bevesszük Debrecen aszfaltjait!
Jó utat nektek!Ha megjössz szervez valamit a környéketeken és elmegyünk(mi Pécsiek) ha kell a világvégére is.