Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hejjj!Jó volt a Kislángi Pitbike MX!Csak baromi elfáradtam.
Május 8.-án Bp. Hangár u. Kőbányaring-en rendeznek egy gyerek és robogó versenyt ,mely rendezvényen betétfutamként részt vehetünk (Pitbikeosok) 2 edzés ,1 futam.A pálya rövid (500m)
Mivel a Magyar Motorsport Szövetség által engedélyezett,felügyelt rendezvény lesz,így szabályos gépátvétel lesz ahol többnyire a motorok műszaki állapotát nézik(Fékek,kotyogások ill. a karbiból kijövő csöveket egy pl. energiaitalos dobozba kell vezetni,ha perec van ne az aszfaltra jusson minden.Továbbá és csizma nélkül NEM lehet menni!Ajánlom a turkálok felkutatását,mert pár ezer forintért lehet találni(ruhát) vagy az internetet.
Csááá! Na ná hogy ajándék mert a + cuccok amiket adok hozzá 40e ft értékűek úgyhogy valójában a motorért nem kérek sokat szerintem
Pedro a Majus 8.-i pitsumoról egy bővebb infot írhatnál köszi
MuZs
Köszi a képet ,mondjuk annyira azért nem volt meleg hogy napernyő kelljen!
holnap megcsinalom a pályát, hogy mindenki tudja hasznalni, mert igy nagyon agressziv
jön az esö . egy kicsit megtomoriti.
ja a kiscsacsáé annyiért ajándék ismerem a masinát csak ajánlani tudom ennyi pénzért
Csákó újat ennyi pénzért sehol vagy esetleg valami iszonyat fost
Hay, nekem van egy eladó ha érdekel!?
hello mindenkinek
pitbike-vásárlkás előtt alláok
max 120 e em van rá ha lehet akkor vagy nagyon újszerűt vagy újat vennék
valaki kérem segítsen hogy hol tudnék ilyen motorokat nézni vagy akár meg is vásárolni
minden infó érdekel még vegyek ilyet és mért ne tehát miért jó és mért nem köszi szépen
Nagyon király volt a komáromi felvonulás szegény pit kapta az ívet azért sajnáltam is
miket nem találsz.
Reggelt .
Valahol meg kell tanulni kerekezni. motoros találkozora megakarok tanulni
Ha meg végzel,nézzé majd ki, ha nem leszek otthon,akkor ott leszek kint.
A kedves szomszédok mit kapnak majd
Igy marad ucabeli szomszéd irtás
Csákó. Jó motorozást holnap. Nem tudom megoldani a bemenetett.
mennyetek húzzátok a haját
Én is megyek 10 körül
akkor holnap a pályán.
én már fél 11 körül kint vagyok, karival.
Mennék én mindenhova, de holnap reggel dolgozom azután pedig lesz egy kis családi program és azon fogok nevezni, pájinka illetve sör kategóriába