Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te állat azt mibe rakod,, nincs akkora postás se hogy, elbirja...Egyébként nézegetem de nem igen van 150000 alatt
Bazz ! nekem se jön be. ekstreme. hu egyébként, de nekem se műxik az oldala most.
Láttam a mulkor a használtmotor -pitbike-ok között is .
Nézelőgggyé' biztos van , de ha látok 1 értelmesebbet hílak, ha kell feladjuk postán
nem jön be az extreme
akkor hajrááá
na valami ilyesmit hallasz szol máá légyszi
Jah, lehet lottóba kéne fektetni és majd jobban ráérnék én is
Mind1, az a biztos h elmegyek gályázni és behúzom vhogy a megrendelőről a pézt.
Tudod nem a ráéréssel van a gond
Ok, majlátjuk
Ha nem értek rá, lehet kiviszem a husqvarnát, aszt öregesen körözgetek vele 1edül.
Vááááá, baszaxik a netem
50es Lifan 4t sztem tetszene neki. Volt itt 2db eladó a közelben olyan 70péz/db áron, de valszeg alkuképes.
Az ekstreme.hu oldalán láttam.
Jó is volna de majd látjuk
amivel a lányom megtanul motorozni 9 éves nem kell nagyon szép , majd felcicomázza , úgyis mindig ott van velem a garázsba
Mennyire óccsóra gondoltál? Van a környezetemben eladó egy rahedlivel.
Zé nem tudsz nekem occsó pittet
Lehet ki kellene menni a Rabócsi-ringre vasárnap.
ÚÚh ez tényleg nagyon faca ,szerintem egy ilyen pályán lehetne menni csak igazán pítel nem csak a gumi széle kopna ,hanem az igazán elmebetegeknek még a kormányvége is
Meg kéne kóstolni ezt a pályát!Szimpi a képek alapján!
Haza értem!
Ühüm, szóval gratulálok az oldal készítőinek...

Írd be a gugliba hogy "swgokart" ott kijön a páyla oldala, és a tulaj (Zoli) elérhetősége.
Nem jól tudod.

A pálya a www.swgokart.hu/+swgokart&cd=1..." target="_blank">speedway gokartpálya ez hamarabb épült mint kakucs.
Telefonáljatok oda, vagy szombat délelőtt menjetek, mert vasnap, és szomb délután sok a gokartos.
ha z ott lesz nálad regel csörgesetek már meg,a bukot megcserélni,meg z nek e lovét oda adjam.
Köszi a király képeket
Ha arra járok ,megkérdezem!