Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj az. Lényeg ,h a tulaja boldog vele. A kínaiak pedig erősödnek gazdaságilag
http://www.sportmotor.hu/motor...

Basszák meg, még mindig megvesznek ilyen lekvár hulladék szarokat! Majmok bolygója...
Öööö,
na,
úgyhogy.
Beállította magát a motor a pálya viszonyaihoz és csak neked kellett volna hozzáidomúlni.
Baccátok meg most látom hogy a kormánykiflikből kiszakadtak a csavarok és az egyik teleszkópszár annyira fellazult hogy fel is csúszott 3-4 cm re. ezér szitált ez kanyarba annyira ,csoda hogy el nem hagytam
Szia Balázs ! Hogy tetszett a tegnapi nap? Sajna nekem nem jött be a kinti meló. Holnap megyek haza(M.o.-ra)
Hogy látod a folytatást?Van értelme bajnokságot csinálni?
Látom ott volt a Lovas Jani bá is!?Beszéltél vele?
szia, komplett alaplap lenne, tekercs külön nincs!12.000ft kéne a motor tipus vagy a kép róla.üdv, info@motoaction.hu ra küldd!
lehet hogy te perpetum mobile vagy. én meg terminator, emberi szövet a fémvazon, csak tennap lemerultem.
Ezt látnák a parasztok, a szántóföldön pályacsúcsot mennének vele csak úgy priccolna a főőd a gép mögött
http://youtu.be/BjmpDPp2rlo
Tőllünk volt 2 140es, a többi 125ös.
A tieitek is 125ösök voltak ugy ránézésre.
A többit nem néztem meg.
Bali kiállitott motorjai 140-150esek voltak.
Euroring? Alig várom ,h mehessek.
Voltak nagyobb köbcentis pitek is?A Mami-s közös futam menni fog tuti.Május 22. Euroringgel nyitnak.
Aztán miben fáradtál el úgy
Igen. A legkézenfekvőbbnek látszik a Lecsó-Frecska-MAMI sorozatban vmeik géposztályhoz nevezni v ha elférnénk, akkor intézni nálluk egy külön pit-futamot.
háj skacok. fude jo volt tennap! . még mindig fáradt vaok.
lett valami megbeszélve a Balázzsal,hogy mikor és hogyan folytatódik a Pitbike sumo történet?
nem vagyok finnnyás gyerek,de ha segédmunkának hívod ahhoz még értek ,de követ művelni!?
Kőműves állást tudnék, ha az is beadja.
Csak pozitívan!
Főzni bár nem tudó szakács állást keres!
Na ja, ezt én is így gondolom ,tőteni kell az agyunkat pozitív dógokkal
Az hát, de ha feldobjuk heti szinten 1x-2x egy kis odabaszós motorozással, ugy vhogy csak ki lehet bírni.
ÁÁÁÁ , ez az egész ílet egy nagy sokk ,csak próbálom feldolgozni
Pompás napot!
Hogysmint?
Sokkot kaptatok?
Összefoglalva: defaszavoltbasszátokmeg
Látom elfáradtatok, majd holnap kiértékelitek
Balinak még1x külön köszönöm , h tiszteletét tette a szedett-vedett csapatunknál
És persze a Mester a tanitványaival