Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja 13:00-kor vígelett , 10 nevezőből 9utolsó lett mert senki sem fogott semmit, csak egy 70dkg-os pontyot sikerült akasztani az egyik munkatársnak és ezzel be is zsebelte az első három helyet ,pedig a végén má próbálkoztam valami rossz kis csalihalat fogni ,a második helyezéshez ez is elég lett volna
Z ha elő veszed a nagyot csörgess má meg most leficcenek a garázsba összedobom a kicsi hátulját
csákó mizu gyertek holnap tankizni ha nem mentek Z vel
Mi van? Vége a horgászversenynek?
Csövi!
5-6 ezer lesz kb a nevezési díj úgy olvastam a mailba
előre láthatolag hanyan mennek?
mennyi a nevezés?
Reggelt
akkor nem jó 8 ra megyek az autó fékét megnézetni .
Hejjj! Május 8.-án Köbánya ringen(500m) Pitbike Sumo betétfutam!Csak Open! Licenc nem kell csak nevezési díj.
Kérdés?
reggel 8-9 korul.
Mikor kinézek én is
nagyon jóóóóó!
holnap megyek lapátolni.
fudezsír
szasz imu!
Holnapkimegy az egyik gépem .szeretnél alakítbi valmit?
Hali! szombaton horgászverseny a családdal ,vasárnap meg munka azután szülinapi buli 80 éves nagyanyám HAVEROK,GYANTA,BULI
Komáromba motoros találkozóóó szerintetek a pit bírni fogja a felvonulást vagy inkább hagyam ki?
Estét. Hétvégén valahol valami?
Hali fiúk ! A hétvégén Motoaction kupa Kislángon ! Lehet hogy csak ez az egy terep pitbike sorozat lesz az idén! Akit érdekel jöjjön!
hali
voltam kint a tankin, kicsit rendbe szedtem a pályát. hétvégén megyek ki. szokatlanul nagyon szép minden . nincs latyak, és gyönyörü zűd minden. aki akar csatlakozhat.
Ha kiviszed a Husquarnát, akkor tuti leugrok én is a naggyal!
császtok van itt valaki mert kéne egy kis segítség?:S
gutenmorgen
GYERE HÁT IDEEE!
Biztos,h van, csak keresgélni kell.
Azé' montam a csomagot, mert baszott sok volna az utazás.
Elmenne 2csomagban, az egyikben a váz a telókkal, a másikban a blokk a kerekekkel. 1szerü ez mint a raklap.