Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az YCF egy francia Nagy pitbike gyártó cég, aki komoly motorokat gyártat és nagyon igyekszik figyelni a minőségre mivel kínában van a gyár!Egyedülállóan ad a motorra teljes garanciát 6 hónapra.Az rpt meg inkább nem részletezem nekem egy nem kedvelt konkurenciám.Magyar cég.
töled kérdezném mi a külöbség a ketö között
.
Mentem volna csak nincs krosz kerekem. ez egy márka,van egy meghirdetve nézd meg a piteknél.
az mijen azaz rpt pit
"közülünk " én . egyébként sokan. sok gyerek, ami nagyon jó .
a pálya remek volt. .
Lenne egy kérdésem. De öszintén válaszolj. Mejikajobb ,miben jobb az egyik a másiknál? ycf,vagy az rpt pit,vagy mirekell esetleg jobban odafigyelni.
semmi uj. gyüjtöm a .
apropó!... kipufogo rendszer , mint a stomp 120-ason , mi lóvé?
Kivetem a csavart,szinte végig menetes, kb 5 mm-ami nem menet.
de holnap kirobálom a suja alat meghuzni.
Így kérte az uj gazdája ,olcsón, már el is vitte street verzió lesz.....a csavart ki kell lazítani kivenni megnézni,hogy hol van a hézag köztük mert volt már olyan hogy végig menetes volt és az ol nem olyan átmérőjű...és akkor egy csavarboltos csavar(vezetett vállas ami nem végig menetes) volt a megoldás!de szerintem ha meglazítod utána ráteszed a motor súlyát(ne bakon legyen)és úgy meghúzod jónak kell lennie!Az vigasztaljon hogy a honda crf hátulja is lóg uj korában 1,7 millioért.......persze tudom az téged nem érdekel
Hányan voltatok a tankin.
Mitöl van az,hogy a hátsó telo az alsó csavarnál elkezdet kotyogni,pedig a csavar nincs meg lazulva. ösz visz ha másfél órát mentem vele asz falton.
Látam csak fent maradtak a gumik.
helyzet imu?
haliho mindenkinek
mi megyünk vagy 6-an Pécsről meg a szurkoló tábor!
PITBIKE MX Verseny
2. Forduló RPT Kupa
Dunavecse
GPS koordináták: N 46° 55,668'
E 18° 58,542'

Nézőknek a belépés díjtalan!

Nevezés, Gépátvétel: 9:00-tól
Edzések: 10:00-tól
Versenyek: 13:30-tól
Díjátadás: 17:00

Bővebb infó: 70/355-7480
70/362-8752
info@racingpitbike.hu

Gyertek versenyzőnek, nézőnek! Ajándékokkal és óriási versenyekkel várunk benneteket!
Meg tudja nekem mondani valaki hogy mekkora a pitkike-okban a szelepszár szimering?
Hahó többiek ?
Tőlem mehetünk,végre összebandázunk pittesek
május 30.-án du. Visonta?mit szóltok hozzá?Van valakinek ismerőse ott,hogy egy fél órára csak mi menjünk,mint Kecsón?
Na ez a visontai ötlet király
sajna ezeket az árakat nem én találom ki.Mivel ez egy Mams rendezvény ,így elég sok a rendező kiadása.Ezért kénytelen ennyit kérni. Hogy mit tartalmaz? : 2edzés ,1futam,mentő jelenlétet.Biztosítást arra a napra.1-3 kupa.4-6 érem és nevezőnként 2adag leves.És du.-án estig motorozhatsz a pályán.Ott alvási lehetőség ,áramhasználat,mosdó használat.
Én csak jelzem a lehetőségeket.Aki tud jön,aki nem az keres occsób megoldást.Sorry
Pl. szervezhetnétek Visontára egy motorozást.Odáig elmegyünk.Bár elég sűrű a programunk most.
Hájjjjjj! 10000ft? Az nem gyenge nevezési díj, nekem személy szerint még a fele is sok lenne mert ha hozzácsapom a kis útiköltséget meg költőpénzt az már egy vagyon!Szerintem ezt a bandánk többi tagja is így gondolja Az én véleményem szerint jobb lenne valami költséghatékonyabb bulit szervezni amire mindenki szívesen elmegy és hazafele senki sem fogja a fogát szíkálni egyébként ez az összeg mit tartalmaz?