Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hejjj
Télleg nem tudok mit tenni Én meg Norbi Székelyudvarhelyen bandázunk most, de a többiek négyen nyugodtan mehetnének, de nem vagyok az apukájuk, h megmondjam nekik, h mit kell csinálni.
hejjj! a Május 8.-ra tervezett Köbánya-ringi Pitbike futam kellő érdeklődő hiányában ELMARAD!
A következő alkalomról ,majd értesít az akinek lesz kedve szervezni!
Soma!
hivtal volna?
II. HBME Pályamotoros Nap
2010. május 9. (vasárnap)
Kapunyitás, regisztráció: 9:00
HELYSZÍN: DEBRECEN, DIÓSZEGI ÚT- ÁLLATVÁSÁR TERÜLETE
Várjuk a jelentkezéseket minden kategóriában!
KAPUNYITÁS: 9:00 - érdemes reggel regisztrálni azoknak is ...tovább », akik délutánra szeretnének jönni, hogy biztosan legyen helyük.
Miután állandó problémát jelentett tavaly, hogy a délelőttök szellősek voltak, délután pedig túlzsúfoltság miatt nem fért be mindenki a pályára, ezért felhívnánk a figyelmeteket, hogy garantálni azoknak tudjuk a pályára-lépést, akik elővételi jegyet vásárolnak, és időpontot foglalnak!
Pálya hossza: 650m,
burkolata: aszfalt (kavics, por, és egyéb szennyeződésektől mentes)
-Motoros védőöltözet használata kötelező!
A motorozás csoportokban történik. Annak sem kell elkeserednie aki többet szeretne
Minden kategóriában indítunk csoportokat : a Robogótól egészen a Chopperig
Egy tréning : 3*15 perc pályahasználatot, valamint 1+4 kör időmérőt jelent.
Közkívánatra a délelőtt indulók körét a pálya-gyakorlat elvégzése után lemérjük!
A Pálya-használat ÁRA helyszínen: 3000Ft
HBME Tagkártyával rendelkezőknek: 2500 Ft
BELÉPŐ: 200 Ft/fő (10 éves kortól)


Belépőjegy elővétel Debrecen, Senyei Oláh I. u. 8 sz.

(hétköznap 9:00-17:00-ig, szombaton : 9:00-12:00-ig)

Érd: 70/2929-058
Mennék egyébként, csak már vagy 2hónapja tervezek egy erdélyi motoros utat. Pont szombat reggel indulunk.
Na csá. Jó volt, kicsit szokatlan volt eleinte,meg hát küzdeni homokban. De végére egész belejötem, meg az ugratás is elégé jól ment(szerintem).
ahogy te voltál kecsón . . úgy ott leszünk
na Soma . ez sem volt egy rossz nap.
kicsit másabb az aszfalt után.
hali. kutya nem kell. . de azert koszi.
Május 8.-án Kőbánya-ring Pitbike sumo!
Tessék eljönni.
Hááy! Imu a kutya kell? Ha nem akkor keresek neki helyet
Eladó Lifan 125 ccm 80.000ft + még egy kerékszettel gumi nélkül ha érdekel.
Debrecenben
Eladó, CHP, jialing 140ccm,cnc váz,lengőkar,fék-kuplungkar,berugókar,12-12 kerékkel,fast-ace telók.
iár:250k
érd:m3nyus@gmail.com
A kép csalóka ,mert a képen a 140-es MCM van ami M.o.-n nincs,de beszerezhető.Szerintem a 125.ösre gondolsz.Nekünk a klubba van 3 is,tavaly mentek a gyerekek a Pitbike Mx Junior kategóriába és tisztességgel helyt álltak vele,de versenyzésre inkább a 140-es Stompot ajánlom,nem is a teljesítmény miatt inkább a futómű miatt.Ha Pécsett jársz ki próbálhatod.Vagy írj az mmse1@freemail.hu-ra és megoldjuk okosba.
helló hopihe, keresel olcsó és jó gépet 80-ért, dbr 140 van eladó
Hy szerintem megéri nekem ilyen pitem volt fél évig de nagyobbra cseréltem nagyon jó kis gép volt semmi baja nem volt kb 1000km rel adtam el ha most kezded a pitezést akkor kezdésnek bőven elég szerintem
Hy!
Kérek mindenkit h. véleményezze ezt a motort …hogy milyen…megéri-e ilyet venni vagy nem…stb...stb…
köszi



Sziasztok! Látom már egy ideje van pitbike topic, de most vettem észre. Örülök hogy ennyi pit rider van a SM-on.
újabb kis projekt
lambdaszonda, illetve görgős szelephimba
Háj a kiscsacsáét tudnám ajánlani .
valakinek van valami olcsó pitbike-ja?
nembaj, ha szakadt kinézet meg megvan ülve vagy valami, csak legyen a motorja üzemképes!
KÖSZI a válaszokat!