Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na +b@szod nem várhatott volna az a meló hétfőig?
Mindenesetre mi megyünk, aztán majd lesz valami.
sejtettem .
Na szép vagyol..... akkor nem lesz üzleti megbeszélés
az igazság,hogy összeszartam magam a jelentkezőktől és nem merek menni,de gyűjtök erőt a sógoroknál és a Máj.22.-i derbin már ott leszek!További infó : itt crf250 vagy danatama,vagy motoaction.hu pitbike sumo fórum
Vasárnap Kecsó lesz!Én sajna nem.
Külföldi munkavállalás miatt a Pitbike Sumo szervezését Matern Balázs motoaction.hu vette át!Jó motorozást a hétvégére
Semmisemmi. Tárcsa görbe, mint a girbegurba, a pit meg full stuntmasina lett, felkerült egy csinoska kitámasztó is hátra...fénykép nuku. Jöhet a körbekeró gyakorlás.
Hogy smint .
Csákány.
Szasztok
Na, ezt a féktárcsa-kőccsön dolgot lehet igénybe venném, de holnap azért megpróbálok vele baszni valamit. A poén az, hogy olyan, mintha egy pici nyócas lenne az agyban is.
Na akkor majd Imuval is egyeztetek, mer én nem tudom hol lakol.
Jah, és Kecsón nem is kell sehol fékezni, csak ha ki akarsz jönni.
Ha nem jön össze a féktárcsaegyengetés, akkor szard le, van egy vacsiúj tárcsám, aszt köcsönadom. Nemkéne annyit stopizni, aszt nem hajlana el a féktárcsa!
Sztem találkozz félkilenckor Imuékkal debiben, és együtt kijönnétek hozzám hegyesre, bedobjuk a gípezeteket a futóba aszt indulunk
Na emberek, most ott tartok, hogy kezd a faszom kilenni a gagyi alkatrészekkel. Most épp az első féktárcsám döntött úgy, hogy ütni akar. És üt. És szorul miatta a kerék persze. Ha nem tudom megszabályoztatni holnap, akkor nemtommilesz.
Zé, hova mennyek vasárnap? Mer megyek, leszarom, ha első fék nélkül is, de megyek basszameg!
Kikikikikivagy?
te ki vagy?
ugy 3 hónappal ezelött tudtam volna egy polini pocketet, 150 ért(200e fölött van a beszerzési ára), alu delta hidváz, dupla tárcsa elöl, stb, csakhát elvitték
Egy 4 szelepest
A többi legyen meglepetés
Ja télleg ti is mentek? ha igen milyen mocit viszel magaddal?
Megfűzni? Ha rajta múlott volna pitem se lenne mindig az megy hogy felesleges ... sok pénzbe kerül blablabla de megígérem egyszer el fogok menni július 2án vége a fősulinak diploma remélem aztán szabadabb leszek
Lent lennétek pedig hamar M1 + M5 -ön. És nekünk se sokkal kevesebb (szfvár.) és időben is kb annyi.
Fűzd meg apukád, nagy "buli" lesz!
Sajnos nem 400km oda vissza aztán fater nem díjazza az ötletet.
Pedig olyan szívesen mennék ha lenne écsen vagy a pannonia ringen akkor oda elmennék az legalább 150km ből kijön
http://www.kepesmotor.hu/motor... esetleg valakinek nem kell ilyen kabát?
MuZs te jössz Kecskemétre?
Hát én komáromi vagyok de szerintem a környéken nem igen lehet venni ilyet meg alkatrészt se vegyél inkább pitbikeot és supermotozz az sokkal jobb és akkor nem lennék egyedül a környéken
vagyok!

Ki az aki nem akar jönni vasárnap Kecskemétre?
bali!
vagy?