Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erőcségetkivánok
Folyamatosan pöcsög a benya, ha nagyon le van borítva. Meg persze hanyatt is. Meg előre.
Pócson má bepróbálkoztam egy tartállyal, de nem tetszett neki, csak prüszkölt. Kihúztam a két csövet a tartályból, és semmi picsogás...
Persze, odarakom a tárcsát is a motyók közé.
Egx kilóméteres és nem fedett, de egy bármilyen gyüjtőtartályt azért odabiggyeszthetsz, ha úgylátod, h taknyol a pited vmit.
Tényleg, eza kecsó pálya ez zárt ez? Márminthogy fedett pálya tulajdonképpenügyileg?
A motorok túlfolyó csöveiből csepegő benyát kötelező felfogni valami bilibe?
Gyön erre minden, mint a csernobili kosz!
Megegyengettem a tárcsámat, de azért hozd majd el azt az újat, hátha megint szét stoppiezom a zagyát a kis gecinek.
Háj , most olvasom ,h holnap be fog lepni minket a vulkáni hamu
Akkor jól van akkor
Megoldom!küldök emilt!
Az olaj terjesztése a keleti részen olaj biznyic
üzlet?hmmmm
miről is?
érdekel
megoldom
nem kell akkor elvinni,de mi van a Lajosékkal meg a Röder Tomival?A Lajos ígérte,hogy elhozz motorokat.

ezer bocs mindenkitől.én próbáltam a hétfőt,de reménytelen.egyik szemem sír a másik meg üveg.

de nem rajtam múlik ez az egész,hanem rajtatok!
Komáromi motoros találkozóra jön valaki jövő hétvégén?
Szia!
A gond hogy én Szfvár.ról megyek és nagyon nem estek útba, így sorry.
Nincs esetleg valaki aki Pécs felől jön? (már ha jól tudom hogy onnan jössz)
Ma hívtam a pályát, és rákérdeztem, azt mondták hogy vasárnap szabadon motorozható a pálya, semmilyen rendezvény nem foglalja!

Szóval ne izguljatok, megyünk és bevesszük Kecskemétet
Az a biztos, ami tuti. Holnap rájuk telózok
Jaja, ha végképp nem boldogulok az aggyal, mellé akasztok egy indikátor órát, oszt nekiesek reszellővel, mint vak az annyának!
helló szaki!
ezt a féktárcsa szorulást szívogattam én is sokat! kimértem, féktárcsa nem ütött a megengedettnél jobban, mégis kóvájgott a tárcsám, féknyereg befeszült, kereket alig lehetett átforgatni! Az agy viszont üt rendesen, ami viszi a tárcsát magával!
Az igazi az lenne, hogy esztergán felszabályozni az agyat a tengely körül. Én házilag úgy csináltam, hogy tengely satuba, kerék ráhúz, és ahol üt, onnan laposreszelő az agyból. persze mágnestalp meg mérőóra kell hozzá meg sok sok türelem, de így már az 1-2 tizedes ütésen belül van( amúgy 6-8 tizedet is ütött)
és ez persze hátul is
Na le ne rotyogjunk má ojjan messzire potyára he!
Háj!
Viszek nem 1et, hanem 4-et. Viszont a kecsói pálya naptárában 04. 18.-án valami közlekedésbiztonsági nap megtartásáról írnak.
Vagy le van zsírozva, h megnézik, hogy megyünk biztonságosan-gyorsan és alacsonyan?
Hello Attila vagyok.Laci rám bízta a motorjait,van egy problémám vasárnap nem fér be az új mocija amit kiállítani kéne.szóval nem tom elvinni.Ez nem az (saját)
Kár hogy nem jön a Laci, de attól még szerveződik tovább az edzés, már az időjárás is rendeződni látszik
Szóval jöjjön el minden Pitbike SM motoros, meg persze hozzon magával még egy embert

Áááá én már vágom nézegettem anno a motorjaidat... még vásárlás előtt..
Szia Imu!

Én "csinálom" a racingpitbike.hu -t, ami most "under construction".
Amúgy meg majd bemutatkozok vasárnap