Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Víkonyan olajozottat
Holnapra olajozott szűrőt tegyek vagy simát... . .
Igen , ugyanaz.
Van itt a fórumon egy srác, aki nekem lánckerekeket szokott csinálni, emlitette, h tud késziteni féktárcsát is , amilyet csak akarok saválló anyagból.
Jaja, idegesít, hogy kerónál egyből megfogja az első kereket, és így szar, hogy nem forog, dőlök el ódalra. Pedig má lehetne faszákat holtpontozni. Na, majd megskubizom, oszt ha eladod, akko jóvan akko. Ugyanaz a hullámos fajta, mint az enyém, vagy miféle? Azon is agyaltam, hogy vajon lehet-e nagyobb tárcsát kapni, mint a sumokhoz, biztos jobbat fogna.
Aloha..
Még mindig ez a bajod?
Montam , h viheted az enyémet, még be sem volt szerelve, aszt majd kűldetünk másikat , ha szükségem lesz rá. A krosszkerékhez vettem, az meg nemnagyon megy mostanában, még fel sem gumiztam.
Hali. Nem jön véletlen holnap valami árusító ember? Bali, vagy stb. Hátha tudnék venni valami tárcsát valakitül.
Meg fúj a szél is , elfújja a hamut szibériába, ott meg nem lakik senki.
Ott mán jóóó....
r .
Úgy legyen..... nem bánnám dám férne egy két jó tanács
Na mérgeseggyél!
morgen.
megmérgesedek este elindulok haza.reggelre Kecskeméten leszek.
Itten süt hétágra.
Fingom sincs nem látok hamut viszont be van borulva meg hideg van .
Na. Hamu. Van? Ott. Itt nincs. Vagy nem látom.
Reggelt
Én csak a garázsba láttam a Balunál elég komoly kis gépek
Yessss.
no!
Pedro.A Lajosék jönnek meg a Tomiék is.Motorszállítás megoldva.Holnap edzés Tesco gokartpálya.Intézek mindent mire hazajössz nem lesz semmid (eladók)
http://www.kepesmotor.hu/brand...

Milyen király harcos kis pit gyerekek! Nem vegyük meg?
Jaja, ezt vágom, anno a drz-m már megszivatott ezzel, de ha kihúztam az egyik csövet, akkor is csinálta.
A "prüszkölés" valószínűleg azért volt, mert a kis tartályba amibe bedugtad passzentosan a két csövet nem volt levegőző nyílás. Szóval a kis tartályon kell hogy legyen a tetején egy kis levegőző nyílás!