Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyépként elég durva mert 3 dikban gázra veszi kerékre magát(nem kell rákuplongolni)
Akkor mi kb350 km re vagyunk durván
Hát az télleg elég messze van ... de azért próbálkozok hogy minél többen összejöjjünk
Akkor nekünk kb 350 km durván.
hát komárom 80km innen meg győr 35 durván 120km
Menyire van Pest től Győr?
Aha azt tudom de azért kérdezd meg a többieket is hátha vagytok ilyen vállalkozó szelleműek meg az új mociról rakhatnál fel pár képet kiváncsi vagyok rá milyen tetszik jó az új gépp?
Debrecentől 20 km re lakunk Csacsával.
elégé,bár a többiektől is függ.
RPT pitbike nektek közelebb van győr ti hogy álltok a dologhoz?
Soma nektek messze van Győr? debrecen környékéről jönnétek?
Hát nem tudom mekkora azt írják hogy MO legnagyobb teremgokart pályája 3000négyzetméter 500-600m körüli a pálya hosszza a gokartos köridök 33 másodperctől vannak nem vagyok nagy szakértő
http://www.gokartmania.hu/a-go...
itt a link nézzétek meg
nem unatkoztam,csak hogy nézet volna ki feketén,ha minden rajta homok fujt. De ha kel valamit nekedis megcsinálom szivesen.
Értem hát azt mondták 1 óra 10000huf minnél többen megyünk annál kevesebb én az árakba se vagyok otthon ez az ár jónak számít?Meg ha nem lenne elég pites szólhatnék győri robogosoknak is esetleg.
én úgy gondoltam hogy mondjuk déltől 4 ig és akkor ti is nyugodtan ideértek meg Vecsésről jeleztek hogy jönnének páran de csak 1 motruk van.azért téged kérdezlek mert van tapasztalatod az ilyenekbe
Figyi MuZs! Ez tök jó. Kezd a gondolat menetet úgy,hogy akár Pécsről akár Debrecenből 3-4-5óra az oda út!Persza ha elötte este mindenki nálad alszik és esetleg némi sört is bevehet a fejbe!?
Akkor semmi gond az indulással.(nekem nőt is intézz!)
1-2 óra motorozásért szerintem nem jönnek el a világ végéről a világ végére(bocs mindenkitől)
Meg ahogy a társaságot ismerem,minden az Anyegin múlik!
Meni forint?Kicsi,nem draga?Déltől 4-ig az nálam 4óra.Annyi elégnek tűnhet.De kérd a többieket is.
unatkoztál?
Cső Imu. Kuplung konzort egy( röktönzöt homok fut) amit csináltam, lenyomattam vele,olyan lett mint a gyári.
jogos imu! A verseny után több időm lesz, és akkor pár hét és indul a new hp!
Chubby, milyen a blokk belseje? Nincs semmi gond remélem...
mikor lessz már honlapod? mindig csak comingson.
Ha valaki lemaradt volna róla:
PITBIKE MX Verseny
2. Forduló RPT Kupa
Dunavecse
GPS koordináták: N 46° 55,668'
E 18° 58,542'

Nézőknek a belépés díjtalan!

Nevezés, Gépátvétel: 9:00-tól
Edzések: 10:00-tól
Versenyek: 13:30-tól
Díjátadás: 17:00

Bővebb infó: 70/355-7480
70/362-8752
info@racingpitbike.hu

Gyertek versenyzőnek (kb 30-40en lesznek), nézőnek! Ajándékokkal és óriási versenyekkel várunk benneteket!

Alább láthatjátok a verseny plakátját, és a Motoaction kupasorozat jelenlegi állását!
Nekem is volt ilyen, hogy a lehúzóval szétbarmoltam picit a menetet a főtengely végén, megoldás: levágtam kisflexszel 1-2 mm-t belőle, persze ez csak úgy megengedett, ha elég hosszú marad ahhoz, hogy az anya a teljes menethosszát kitöltse. Vili?
Utána érdeklődtem úgy szokott lenni hogy 16 órakor nyit a pálya és előtte lehetne használni és inkább hétköznap. Kb mennyi időre kéne a pálya 2-3-4 óra vagy hogy szoktátok csinálni?neked nagyobb a tapasztalatod ebbe
MuZs
Hát többne csak sajna 1 motorral közülünk csak 1 ember versenyzik.
Üdv:H Tomi PHN pitbike racing team
Hy ti hányan jönnétek?