Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dánke
Már odatettem a motyók közé a féktárcsával 1ütt
akkor 8 ra ott vagyok a kölcsön fékkart ne feledd már légyszi
Jah, olyan fél9re jó lenne
Most jöttem be a garázsból, összedobáltam a pikbájkot, remélem a holnapi napot kibírja
mi ,9-korul ott vagyunk. de inkabb hamarabb.
Z hányra legyek ott nálad
Jah..... .
Rakenróóóóó
dél körül.
Így van!
Ti mikor tervezitek kecsóra az érkezést?
már csak eggyet kell aludni.
ju-héjjj!
milyen tárcsa kell?Tudtommal nem visz senki motyót,de lehet hogy én tudok neked küldeni.Bár megy a Balázs,ha van neki akkor inkább tőle kérj.
Akkor Erdélyben leszünk.
ló munkát E
Csáá! Lesz valami takarmány ha minden igaz, Chilisbab vagy valami hasonló egyszerű kaja ,remélem hogy mindenki szereti + kenyér meg amit hoztok Zé ha tudsz egy kis tűzrevalót gerebjézz má össze hátúl mer azt nem tudok intézni ! Bogrács meg álvány az van ja meg kisfejszét is hozzá ! Na megyek gájázni CSÁÁ
Máj 9 pályanap a diószegin
Félegyházán, de ott szokott bandázni a környékben.
Z, ez a trobee gyerek ott lakik valahol Kecsó mellett?
. attól míg éhen halok
Ha nem lesz főzés,akkor kenek neked 2zsiroskenyeret, meg karikázok rá vereshagymát és azt osztod be
Trobee, jaja, ismerős. Ha nem horror áron lenne, lehet legyártatnék egy picivel nagyobb tárcsát előre, mert ugyanez a fajta kis hullámossal ugyanígy fogok járni, ha megrottyantom pár harmincméteres stoppival.
sőt, az sxv-re is kellene a hátsó tárcsának egy közepet csinázni, mert amit Giraffe csináltatott bele, az egy kalap szart nem ér.
Oszt vajon főzís lesz E holnap hogy készüljék az ember táppal... .
Nem Tápi az, Ő inkább stuntmotorra szokott olyan nagy malomkerékféleségeket intézni.
Aki nekem szokott gyártani, annak Trobe a nickje ,és a drz-fórumban lehet elkapni vagy telón, de lehet kicsalom holnap Kecsóra nézelődni, asztán megbeszélitek
Nekem az nem megy befúvom oszt tocsog
Tápai Tomi? Ő hirdet az apróban egyedi féktárcsakészítést. Kérdés, milyen anyagból?