Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazad van Dave,...sőt, ha még 2 évig motorozom, és még ráülök 1 1000 re, akkor biztos lesz még jobb időm is....komolyan mondom, elolvastam a másik fórumon is irtakat, és beszarás, hogy 1 pár embernek ez létkérdés, hogy jobb legyen másoknál, ha máshogy nem verbálisan....azért ne örüljek egy jó időnek, mert az ALPOK ADRIA eleje jobbat fog menni ennél...? HÁT LESZAROM, hogy mit megy FILA, Vagy chernyi aki 600-al 1.52.8-at megy aHringen! Magam örömére motorozom...nem mások kárára, vagy ellen.
isten vagy svéd!
akkor jöjjön az ssp verseny folytatása, barátok harca: (lehey hogy kell még félóra processing time a youtubenak, söt holnapra a minöség is javulni fog)
http://youtu.be/1Fw5bKfZtLs
Persze 2010-es motorral könnyű ..Nem adjuk könnyen az irhánkat.....
Ha a Drága Hölgy esetleg rólam is csinált volna képet...
Előre is köszi
Na nem azért írtam ,hogy elvegyem az örömöd...Bevallom a 2:18 is kurva gyorsnak tűnt és baromira élveztem is a tempót.
Csupán arra gondoltam ,hogy majd egy-két alkalom után jönnek azok a kis okosságok amitől még lazán összeszedsz majd 4-5 mp-et és akkor ez az idő már nem lesz olyan brutál.
Köszönöm.

Beszélek Velük!
Hova rohan ez a két gyerek? Én ezt nem is értem.
Sima Béla, keress rá a google-n
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni Tőletek.
A MERSZ estén a -2-ben közeli kapcsolatba kerültem a fallal, ami ugyan "ki van párnázva", de a fejidom tartó konzolom eltört. Nem ez a nagyobb bajom, hanem szeretném megnézetni valakivel a gépet, nem szeretném ha később kiderülne, hogy esetleg elment az eleje. Fogalmam sincs, hogy ezt lehet-e mérni vagy hogy lehet megállapítani.
Ti biztos tudtok segíteni, kihez forduljak aki vágja a témát?

Előre is köszönöm!
na jólvan legközelebb te viszel engem a bicaj vázán
nézem az elejét...aszittem megint el lett baszva...
és akkor jöjjön a harc
az SSP verseny elsö része Tompi és Csabi üldöznek egy osztrákot
http://youtu.be/C4cdKVGNrpg
TOMPI!
Nem rossz az eredmény , de remélem hétvégén már beleugatok én is a harcotokba.
Biztos az új fényezés adja ennyire mind a kettőtöknek.
Ha egyszer a versenyszellem beindul....

Grat Tompi!
Köszi. Szerintem, mint minden pályán itt is javulni fognak az idők, az hogy ez mit ér, majd kiderül az alpok adria stock 600 idejéből, mert ahoz tudom viszonyítani....de pont leszarom, hogy mikor és ki megy gyorsabbat, én ennek örülök, már csak azért is mert nem kimondottan 600-as pálya, csak 2 lassú kanyar van benne, és nagyon sok gyors, meg egyenes, tehát min. 3 mp az ezresek javára.....úgy meg már más.......
ez beszarás...ilyet sem láttam még..
Hát ez beszarás volt, én úgy röhögtem a sisakban, hogy elbasztam a rajtot ....tény, hogy a warm up kört nem a motorok között szaladó ember indította piros zászlóval, hanem a célbírói posztról hirtelen leintett zöld zászló volt a jel......
végre fent van a várva várt:
Fastest ever warmup by Csabi

http://youtu.be/9jGKzbn9jmQ
Tompi, csatlakozom a rajongókhoz! Überbrutál volt, amit mentél! Különösen egy haccázassal ezen a rohadt gyors pályán...
Persze hogy van róla is :)
Hármótokét összecsomagolom és úgy töltöm fel. Este jelentkezem.
lehet hogy bemutató progid van..az szokta ezt csinálni hogy csak a teljes adattár 50%át tömöríti....vagy nem tom
sajnos azt nem ismerem..
megint behalt. 56% on áll a feltöltés kb 50 perce egyfolytában