Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd a következő roadandride-on majd indulsz!
Én még egy Svéd kupán sem indultam(sajnos).
Igen Én még csak 20 vagyok azért megyek a gyerekek között
LX! Az olyan régen volt,hogy a 2.10 ür idő volt a ringen.
Imi!
Sajnos, én is meg a Svéd is elmúltunk 40 évesek. De jövöre korhatár emelés lesz mert a Tompi is elhagyja a 40-et májusban ami az évad eleje minma 42 re kellene emelni szerintem
Nyugodtan. A tegnapi nap után biztos nem csinálnék semmit.
Persze, hogy tudom csak elöl akarsz végezni. !
Alex! Szótagolva írom, hátha így el tudod olvasni.
Nem a-kar-tam be-léd-köt-ni!
Ha észre vetted nem csak neked szólt egyébként.
Kedves Borso!
Amire fogadsz, ott nem a dumának kell jónak lennie.
nem értek én ahoz
Nyakon vágom, a macskát is lovas csendőrnek nézi
Azzal Tompit nem ijeszted meg kicsirigó. Kemény csávó mint a milka 40 fokban. Én a helyedben vigyáznék vele.
apropo mi a helyzet a sraccal aki eleset a suzuki kupaban mert nagy a csend
Ne anyázzál, mert lekurvázlak.
Mit szeretnél még?Két nagy műmellet?
Már retusálva van.
kicsit retusálhattad volna.....
Hát anyád.....nem ismersz meg, bikicsunáj?
2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Megvan a hotel, sikerült ismét jo árat alkudnom a Bonbon Hotelre, büféreggelivel és vacsorával együtt 30 euro fejenként. Aki egyágyast akar annak 45. Hotelben super külsö és belsö medence is van, török saunával, Az árban benne van a wellnes rész használata is.

Mivel kérik a szobaszámot kérem a szállásigények miatt a jelentkezési lapot gyorsan kitölteni, akik már listán vannak azoktól azt kérem hogy melyik éjszakákat kéri a hotelben.

Eddig a jelenktezettek:

csaba r-1
szőkez
repsolnorbi
Koca
atesz.zx
LX_ZX
Brian
csabcsi
Tompi

Danászka

2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Egy csodálatos vonalvezetésü pálya, szélessége szinte Brno-val vetexik, lendületes kanyarok, az emelkedök utáni sulytalanság állapot leirhatatlan érzést vált ki a gyomrodban, ami megunhatatlan. Ezen a 6 km hosszuságu technikás és mégis supergyors pályán mindössze egy lassu kanyar található, az összes többi kanyar nagyon lendületes.
Super 7vége, de mégis 7köznapi áron Europa uj superpályáján. 90 euro/nap. 1-2 vagy 3 nap sok versennyel és szombat este 3 órás endurance. Az endurance versenyen minimum 2 motoros, maximum 4 motoros mehet egy csapatban, de mindenki mehet a saját motorjával.
Az összes verseny ingyenes és az idömérö transzponder is. Csak akkor regisztrálj ha hajlando vagy 50%-ot elöre befizetni.
IDÖTERV: http://www.gh-moto.at/zpc3c4.p...
Itt jelentkezel: http://compaya.hu/motorosok/re...
_________________

A Hotel Bonbon, 7 km-re van a pályától Dunaszerdahelyen
basszus az idegesítő az élről elesni.Tavaly én is estem egyet így nyílt napon...De remélem meglett a 00 előtte:)
üdv
Mi van,Tompi az égből várja a megoldást?
OK most fejezzük be Tegyél fel egy másik gumit és hívj újra
Ki ez a nő?
róla van szó. Nem vagyok otthon de medium keverék amúgy.
Nemsokára jó motor lesz az, nem aggódok.