Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

drágábban van, indulásra készen
Na és melyik napra szánnád?Szombat?
Pályamotort,vagy donot keresek 400 ig.Ha tud valaki szóljon.
ugy döntöttem lesz Svéd Open
Szép kis lista lett a végére, én már nemsokára indulok:

Svéd
frebrich
szőke
Veres
Ungvári
Frits
Alex
Brau
n
Balog
Tomor
kurucz
Dankó
Kisbán
Nagy
Kürti
Kupeczki
Bérc
zi Jani
Bérczi Dave
Koncsek Hajni

Ez a két utvonal a javasolt a Slovakiaringre

Az elsö ami kézenfekvöbb, a legtöbben ezt választanák Komáromon keresztül

http://maps.google.com/maps?f=...

A második az inyenceknek való, ennek van 2 elönye és egy hátránya, kb 45 km-el többet mész az autopályán, a Szlovák oldalon nem kell sokat elöznöd mert nincs rajta szinte forgalom, kb 8-10 km-el hosszabb az ut, figyelned kell:

http://maps.google.com/maps?f=...
De jó is lesz. Csak ne szarjon be addig az olasz csoda. (Mármint azért csoda, mert van amikor néha jó. )
A Brit SuperBike Csapat székhelye mostantól Pécsett!
úgy volt hogy megyünk, de dobtuk a programot. tesztet kell nyomatnunk :) jó menést! vigyázz magadra! kerüld a hülyéket! ;)
Szeva Freon!
Lehetett slickel is menni a versenyen.
A gépátvétel is gyorsan zajlott, fél perc alatt ,,átnézte" az egész motort. Jössz pénteken P.ringre?
nem azért kérdem, én amúgy is versenyen kívül indulnék... nem mintha olyan rohadt gyors lennék, csak így a fair...
egy rövid szösszenet lesz az újságban a kisebb-nagyobb parákról, és ahhoz gyûjtöttem volna infókat...
tiéd is át fog menni...bár én nem engedném
Lehet
nem figyeltem rendesen a Road and Ride hétvégén, így a segítségeteket kérem! A kérdés, hogy lehetett slickkel versenyen indulni vagy sem? Csak mert anno még kardoskodtak ellene...
de ha már itt tartunk, valakinek valami "érdekes" sztorija a gépátvételrôl nincs esetleg?
THX elôre is!
neked is thenksz,Teeeeee Mr. eladoma kawasakitmerszar veszekyamahátazonmegnetudokmotorozni
thx ugyanis asszem esőgumit kő felrakatni végrevégrevégree
Crazy! Igen van! A Berki úr biztos kint van.
Mégjobb ár lett a vége Atom jol sikerült tárgyalásainak
2010 aug 02-03-04 Brno 1-2-3 napos
Messze földön a legolcsobb Brnoi pályázás csak magyar racereknek
Hála Atommal való együttmüködésnek kiugróan kedvezö csomagot kaphattok Europa legkedveltebb pályájára. Idézet:”csak százhúsz eurót kell fizessetek naponta. Akik mindhárom napra jönnek, azoknak pedig háromszázharmincöt euró lesz a részvételi díj.”
Ebben az árban benne van az idömérö transzponder is és a verseny nevezési dij is, ami klubkupánál ugye szokatlan, tehát ez egy nagyon kedvezö csomag!
De nem hiszem hogy ezért az árért valaki csak 1 napra jönne.
Lesz 600-as veseny és 1000-es verseny is.
Bármilyen motorral indulhatsz a versenyen, nemcsak Suzukival!
Mivel Suzuki Klubbal közös a szervezés igy klubtagság dij is esedékes. Viszont aki még nem klubtag és csak erre az alkalomra szeretne klubtagságit váltani, annyi kedvezményt tudtam elérni, hogy az éves tagsági dij nálam féláron van.
A pályától mindössze 2 percre találhato egy nagyon kellemes kishotel ahol már tavaly is laktunk Free wifi internet, minden szoba fürdöszobás. Nagyon finom a sör és jo volt a kaja is és az árak is nagyon jók.
Föleg a kialkudott szobaár ami fejenként 20 euro reggelivel kétágyasban. Egyágyas felár 10 euro
Az ürlap alapos kitöltésével jelentkezel és azonnal kapsz egy visszaigaolást amire be is fizetheted legkésöbb julius 12.-ig. http://compaya.hu/motorosok/re...
A hotelrovatba ird be melyik éjszakákat kéred a hotelben, a megjegyzés rovatba hogy melyik pályanapokat kéred. A verseny szerdán lesz
van.

LX
Elado ducati 749-999 2003-2006-ig pályaidom garnitura:59000ft és fejidom tarto konzol:25000ft tel:06-70-534-2272
Sonááááj!
pringen van -é-e gumis?vagy szokott e lenni
Könnyü annak aki a demokráciába született! Itt még ki kellene vívni magunknak. Küzdünk vele majd 70 éve de csak nem akar sikerülni.
Oda szokás írni, hogy honnan/kitől származik. Tudod: etikett...
szívesen ,hogy megoszthattam ,más,versenysportot szerető emberekkel is a nem kódolt-levédett és titkos infót.
Keresek 2004-05 R1 hez fejidomkonzolt.Nem feltétlen gyárira gondolok,pályamotorhoz kell.