Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyázzál ezzel csávóval mert a saját szememmel láttam ahogyan egy egész óvodás csoportot egyszerre szanaszét vert.(persze ott is tutira ment. Elötte össze kötötte a cipőfűzőjüket.)
Az az amikor az orrodat bevereny ha kötöszködsz
A videók kurva jók! A pálya nagyon fasza lehet, és gyönyörűen mentetek, jó volt nézni! Nagy gratula mind a kettőtöknek, aki meg jobbat tud mutassa meg! Egy "hobbi" motorostól ez nagyon nagy teljesítmény, nem olyanokhoz kell hasonlítani, akik 4 évesen kezdték! Sztem!
Mi az a VERENY?
Biztosra mentem, előtte 2 hétig én szereltem a motorját ....és a szlovákring meg mind a 2 irányba le van vizsgáztatva, tehát honnan a fenéből tudhatta volna a Csabi, hogy melyik irányba lesz a vereny megtartva...?
Saját állítása szerint egyet talált akivel nem igazán bírt. De ez csak annak köszönhető, hogy vissza felé is bírja a cinket.
Azért el kell ismernem szépen ment ez a Tompi gyerek.
Csabcsi is jól küzdött. Tompi most jobb volt nála. De hát minden barátságnak eljön egyszer a vége. Csabcsi mostantól baráti szivességből segít Tompi motorján megtalálni a helyes futómű beállításokat a megfelelő guminyomásról nem is beszélve(persze Tompi tudta nélkül).
Viccet félretéve jó kis verseny volt.
A végén elhangzó "ööö .... nyugodtan itt hagyhatod2 nem volt túl biztató
holnapra az összes youtubere feltöltött videomnak jobb lesz a minösége, a nézöknek pedig a hangulata
A Barátok közt cimü melodráma utolsó része következik amelyben van Happy End és van Depi End is

http://youtu.be/QVccrfiOaF4
nemsokára kész párbaj befejezö aktusa, a végére is maradt meglepetés
szerintem nincs akadálya, asszem itthon leszek. De mielött döntök tisztázzunk valamit: Van nálatok a kinálatban Freibier?
Ezt márkát nagyon megszerettem a GH-Motonál
tökállat ez a vidi! és a tempo is brutál.
Tök irigy vagyok:))
De érzékeny lettél
Én nem tudom ki hogyan van vele de én eddig is nagyon utáltam ezt a Tompi gyereket. Ezután meg még meg is verném ha erősebb lennék nála. Na mindegy leszarom az egészet. Nekem hosszú mint zöld, hogy mennyit mentek a pályákon. Bárkinél gyorsabb vagyok.
Svéd, Te is jössz?
Ígérted!
erre?
jajjj de jó, ennek örülök!
de tényleg?
Te hülye kocsmáros, a zárópartidra megyünk!
azéééé Csabcsi nem volt egyszerű a warm up kör végén....
Verbálisan is meg análisan is...neked magyarázzam
elhiszed, h nekem is ebből lett elegem a másik fórumon?!
ezért nem is szólok hozzá az ilyen témákhoz!
egyébként meg le a kalappal, nagyon brutál ahogy mész!
öröm volt nézni!gratula Te vén klimaxos!
csak a lényeg, h vigyázz magadra!
(a többit meg majd személyesen!)
Verbálisan lehet vki jobb nálad? Szégyen! Már megint miattad égünk! Szedd már össze magad!
Isten 1 fenét isten! Olyan mint 1 rossz kereskedelmi tv. Reklámokkal megszakítja a filmet a jó részeknél!
szerintem is csak elismerést vár az ember a barátaitól, semmiképpen nem olyanokat, hogy ez még nem jelent jó idöt. Igenis nagyon is jo idöt jelent, szerintem ennél még csak Juhász Dávid ment mint egyetlen magyar azon a pályán jobb idöt. És ö nem 600-al ment.
Nem véletlenül álltak a rajtrács elsö 2 helyén a fiuk. Szerintem ezzel idövel az Alpok Adrián középmezönyben lennének és ha nem, közülünk akkor is a legjobbak és joggal várják hogy ilyenkor örüljünk