Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tőgyeim és Urrajim!

Ian Hutchinson megcselekedte asztatat, amit az Isle Of Man Tourist Trophy 103 éves történetében soha, senki nem tudott véghezvinni:
konkrétan, fizikálisan és effektíve megnyerte az ÖSSZES! (szám szerint 5) szóló versenyt.
Superbike, Superstock 1000, Supersport 600 (2 futam) és végül a legnagyobb presztízzsel bíró Senior TT-t (itt is superbike-okkal indulnak jellemzően).
Svéd! Ha Magyarországra küldetedni a spy szó miatt nem tanácsos szerintem. Ha csak nem akarsz Vám és Pénzügyőrség irodáival ismerkedni. Már olvastam a neten, hogy valaki küldetett 1 ilyet és gubanca lett belőle. Lehet, hogy Svédoszág jobb uticél lenne neki. Ott mégis csak valamivel fejlettebb a demokrácia.
Köszönöm szépen! Azért mert más csal, neked nem kell.
Amúgy ezt hívom kupavadászatnak.Aztt is megírtam, hogy a szervezőnek természetesen kötelessége lenne ellenőrizni, és betartatni az általa meghozott szabályokat. De (Magyarországon élünk) saját anyagi érdekeivel megy szembe ha megteszi. Több résztvevő, több pénzbevétel, kevesebb sponzorpénz ráfordítás, több marad. Ennyi Más szavait idézem: Egy független, senkit nem ismerő embernek kellene foglalkozni a nevezésekkel. Akit nem érdekel, hogy ki-kicsoda. Nem haver, nem barát, ért hozzá.
Hali! Igen, ez az!
Holnap mehetek egész nap Ott leszek,dolgozok Vasárnap meg nem biztos Gumi kell,ne adjam el holnap?
Amikor Svéd mondja valamire hogy occso, akkor az tuti jo ár, mert a Svéd azért rendesen körülnéz mielött ajánl valamit, ez a hobbija
Te is inkább motoroznál, mint itt irogatsz
vasárnap délelött lehet elmegyünk e-ringre, gyere te is!
Végülis nemannyira gázos:6000 1óra és szépen kopik
a gumi,nem annyira motorgyilkos mint a ring........
Ja,15000 egész nap.A további árakért nézd meg a honlapot
Köszi!ja még ezt is kizárnám..........bár ilyen inséges időben....
Talán ujra megprobálom,voltam pár éve,de azt hallottam nagyon
drága lett..............
Holnap az Euroringen
Hali.Az e.ringen ez a kamera volt a motorodon az időmérőn?
Sziasztok!
Tud valaki valamit arról,mikor lessz Honda nap,
vagy valamilyen pályanap,ami nem BRO,Mersz v.pannonring?
Bazdki! Na ez az a link, amit inkább ne láttam volna most meg. Én is vettem ilyet, de én a jóval egyszerűbb utat választottam, egy ismerős kollégája hozta. Na meg is fizettem az árát. Vagy túl naiv voltam...én 15ér vettem és nem 15 euro. Hanem 15 pénz. :(
Ezt be néztem! De amúgy jó a kamera, eddig a percig, nekem a 15öt is megérte. :s
Üdv.!

A sportklubon ma 17:00kor lesz egy műsor Road & Ride néven ! Remélhetőleg a hétvégi versenyekről mutatnak vmit :)


Gabi
Hali,

először is jobbulást.. A roadandride-ra, felkerült végre az R szértia végeredménye. Gyorsan beugrottam a P ring honlapjára, és keresgéltem az idők között.. mit ad Isten, az első helyezettnek kapásból 2,08-as ideje van a rendszerben.. No.. akkor hogy is van ez? Egyenlők és az egyenlőbbek?

LX
Találtam egy super minikamerát, ami direkt ugy néz ki mint egy auto távirányitó, ezért semmi sulya nincs, mini SD kártyával megy, szinte nem kerül semmibe, mikrofonja is van és kb 2 hét alatt érkezik meg kinábol. Ennyi pénzért lehet rögtön kettesével is rendelni mert egyiket a sisakra powertéjpezni a másikat a farokidomra hátrafelé
Itt van elöször egy leirás:
http://youtu.be/pWU3ec4-p4c

Itt pl lehet rendelni de rengetegen kinálják az ebayen. Az ára 3-4 euro és néhány euro a küldés, edigg azt olvastam hogy minden megredelö rendesen megkapta a megrendelt mennységet és elégedettek a miöségével is.

http://cgi.ebay.de/MINI-DV-Spy...

REmélem senkinek nem gond manapság az ebayen valo rendelés
ja, jól szétkóláztad az arcod te szemétláda :))))
qrvára meg vagyok fázva!
Még soha nem hirdettem, csak most az egyszer bots
Mexikó Grill 86' KONYHA ÚJRATÖLTVE
1145 Budapest Mexikói út Kacsó P. sarkánál(74A troli megállónál)
gps:É 47.5195503° K 19.0904407°
Várjuk kedves vendégeinket!
Sörök, üdítő, kávé, házias ételek kedvező áron
...Ha motorral jössz(50ccm feletti) akkor az étked mellé az üdítőt én állom(2dl) vagy egy kávét:) ha mész a ringre ne csak a motorodat tankold fel, hanem magadat is, farolj be hozzánk
"Foglalkoznom kell egy kicsit a dolgaimmal, mert 4 éve meresztem a seggem mint 1 nyudíjas."

Apám......beteg vagy?
Nem kopasz bézbólsapkás emberke meg akart ütni, nem hagytam.
Ennyi. Elment sírdogálni, meg panaszkodni.
Alakul a jövö hétvége a Slovakiaringen.
Aki a márkakupan lent lesz a Pringen, onnan még közelebb van a Slovakiaring szombat-vasárnapra:

csaba r-1
szőkez
repsolnorbi
Koca
atesz.zx
LX_ZX
Brian
Csabcsi
Tompi

Kurucz Feri
Danászka
bánci
mi történt tegnap?asszony golyót rakott a szádba szép kis bőrzsineggel,oszt csak irni tudsz?