Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem igaz Mindenki a kupára hajt.Te is Sonaj is Svéd is (csinált is magának egyet) Én is (első:1984,utolsó:2 hete) Deigy van ez rendjén mert nem csak azért megyünk körbe-körbe,hogy elszédüljünk
jjaaa... értem.. ez olyasvalami, mint az óviban a lányok bokán rugdosása?

LX
mert téged szeret csak nem vállalja be
vazze... össze-vissza csináltam magam.. ahogy hallottam, Tompi meg téged...

LX

de jó, hogy amit még beírtam, az eltűnt.. talán jobb is így..
Sonáj úgyis tudja, hogy szarok a kupára.. csak vmilyen számomra érthetetlen okból imád belémkötni.. Mi a faxért nem a Svédet találja meg?

LX
Kedves Sonáj,

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Az mi?
Csak annyira,hogy legyen negatív rugóút
itt most csak álmosság van, de az
el is tolom a bicót jóéjszakát
és mi van még ott ahhonan ez jön?
Holnap
de esetleg a képeidet is megkapod, eredeti méretben, fizetségképpen
viriccsad a lóvét
Én a LX-re fogadok
jó a dumája
Én kettőtőket együtt is össze vissza verem . Sőőőőőőőőőőt, ha még egyszer beszól az a Tompi vagy ki a tököm , akkor hármótokat egyszerre. De meg tudod mit? Jöhet az egész box utca egyszerre.
Nagyon kemíííny vagyok.
akkor én is beléd rúghatok?
Sohasem bántanám Alexet! Csendes Őrült vagyok, Bár a ma történtek ennek teljesen ellent mondanak.
Amíg 2.00 alá nem mész a H.ringen apám addíg nem kell hozzá nyúlni.
mondom hogy szívesen szedek fogadási lóvét...
tenném
Kedves LX!
1. Azzal, hogy eszedbe jut elindulni egy versenyen aminek a kiírásában benne vannak a szintidők aminél Te jobbat mész mindkét pályán(a pancsiringen mégoktatod is a nebulókat) leírás nélkül is jelzed a kupa igényedet Te és az összes ember aki tudottan jobb idővel elindul. Amennyiben jól olvastam voltak páran.
2. Hogy lennének gyorsabb emberek? Hogy kerülnek oda? Mikor szintidő van? Mindeggyik istenáldotta tehetség az edzésen 2.05 felett a versenyen 00. Úgy, hogy kezdők?
3.A telefonban aztmontad tegyek smile-t ha nem bántani akarlak(megjegyzem anélkül sem enném) Hány darabot? mert nem látszott jól ezekszerint. Minden írásomat személyes megtámadásnakveszed.
az első telónál a rider sag-nek mennyinek kell lennie? az gáz ha 50-55 mm? (full gyári, állítható cbr600fs teló)
Sziasztok látom,hogy a gátlókról beszéltek én most WP-re cseréltem
-2 mp rögtön . Nagyon érezhető a gyárihoz képest.Gyári most lett szer
vizelve garanciális ,szimering,olaj,gáz cserevolt benne.
Honda 600 rr 2006-os 30e-huf az ára.
Az amerikai klub részerek kb ezzel kezdik: egy hátsó gátló+rugó, elöl pedig rugó+race tech vagy hasonló+olaj.
A race-tech oldalain meg lehet találni elég sok típus gyári rugóerejét, meg azt, hogy a súlyod megadva jó-e a gyári / kiad egy keménységet utcára / versenypályára.