Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Borso,Orsi,Borsi
a koncsikakukacjuropnet.hu -ra is küldheted. Ha esetleg a Janiról is van azt is léci....
Szevasz apjaszaki
de az mp4 hez nekem muszály windows live moviemakert használnom, ott is be tudom valahol állitani?
windows Movie Maker ott be lehet állítani egyszerűen a tömörítés méretét..
most 55% on van a feltöltés
nem lehet valamivel lebutitani, irtozatos lassu a feltöltés hatalmas képminöség miatt
Dávid,
Este a Ti képeiteket is kiválogatom és elküldöm. Rólad nem tudom, mennyi sikeredett, de Hajniról sok van :)
Gratula az idődhöz Tompi. Várjuk a vidit Svédtől!
Bár véleményem szerint a te időd kezd keményedni,a többi az még mind puhány. Én 2:18-nál rengeteget rontottam és még nem használtam a jó íveket(mert ugye még mindenki csak keresgéli merre kellene ,a gumiképet még ki is hagynám)
Szerintem nekünk 2:10-12 ket kellene tudnunk ha rendesen megismerjük a pályát.
Valószínűnek tartom ,hogy a hétvégi AA-n a Filla vagy a Pellizzon kivágja a 2:06-ot.
Leginkább szentségelsz és később újra próbálkozol :S
ezt a választ irja a youtube a feltöltés kisérletre:
The upload failed due to an unknown error. ezzel mi a faszt kezdesz
éjjel kettöig csináltam, még a 3 perces "Fastest warmup ever" cimü rövidjátékfilmet sem veszi be a kibaszott youtube valamiért
ma folytatom probálkozást
Szrintem meg photo-shop. Mit dolgozhatott rajta míg így néz ki a kép. Jóféle videlyjó nincsen?
Szerintem lapon van......

A foto Borso munkáját dicséri.....
Este kiválogatom és küldöm a linket
2010 juni 26-27 Brno HÉTVÉGE
7vége Europa egyik legkedveltebb pályáján, szélességével, lendületességével, vonalvezetésével, szintkülönbségeivel kimagaslik az összes többi pályák közül amin valaha járhattál.
A rendezvényen ingyenes transzponderes idömérés. A KÉT NAP 349 EURO.
Tesztelheted az uj BMW-t egy teljes 20 perces meneten át mindössze 10 euros benzinhozzájárulás ellenében.
Csak akkor regisztrálj ha hajlando vagy 50%ot elöre befizetni
IDÖTERV: http://bikepromotion.race-even...
JELENTKEZZ: http://compaya.hu/motorosok/re...
Eddig:

Svéd
Tompi
Csabi
Moshe
Kurucz
Rácz Ádám
Borsi nekem is
Elküldtem
A féken tudnak javitani csak fordulj bizalommal szakihoz.
BREMBO-ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
Csaó örülök hogy szép időtök volt
Kezes, erős, lineáris, fordulékony, kényelmes, de a fék nem meggyőző Azt hiszem az elég, hogy elsőre 1:58-at sikerült mennem azon a GH-moto-s hétvégén amikor pénteken beszéltünk
Tompi! Gratulálok ! Honda forever
Ádám nem haragszik :) Ja én még hazafelé beugrottam egy vasárnap esti motorozásra a H-ringre
Svednel a labda....nála van a videó...én is szivesen megnézném.....de biztos a sajátját editálja.....pedig az állat, ahogy a csabi kergeti 200.al a zászlósembert a rajtrácson......
Szeva Brian ! Na milyen a tűzpenge?
fel is törte a fenekem
esküszöm, veszek egy saját bringát
remélem Ádám nem haragszik rám nagyon
köszönöm szépen
Gratulálok Laci!Szép időt mentél!
Ha van onboard ,oszd meg velünk légyszi