Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma 183 versenyzö volt jelen (ennek ellenére sosem volt tömeg a pályán, pedig csak egyszer volt csoportbontás, akkor is csak 2 csoport volt, hiszen ez a több mint 6 km-es pálya rengeted versenyzöt elnyel egyszerre)
Az endurance versenyzés érdekes élmény. Nagyon sokat számit hogy mennyit birnak ki a versenyzök a pályán. Mi pl sokkal többt voltunk kint egyes cserék között mint pl Frits Team, Bérczi Team vagy Koca Team. Mig a többi csapat 8-10 körnként cserélgettek mi megporbáltunk teli tankot kint maradni. Meg is lett az eredménye. Bezzegh Tyü kezdett, jol ment, legjobbja 2:18.8 volt de sajna 12 kör után csapágyas lett a Kawája igy Csabcsi ment be. Öis jol ment legjobbja neki is 2:18.9 volt, 13 kör után jött be (32 percet volt kint)
Akkor jöttem én, az én legjobb idöm 2:19.052 volt de én birtam 19 kört kint lenni (45 perc), akkor ikor bejöttem összesitésben 5. voltunk, kategoriában rövid idöre még másodikak.
Tompi következett, sajna ma nem az ö napja volt, legjobb köre 2:21 volt és 14 klrt volt kint (34 perc) és Csabcsi fejezte be a versenyt egy hosszu 18 körös menettel, legjobbja még a kopott gumival is 2:18.8 volt.
Kategoriánkban egyetlen hellyel csusztunk le a dobogórol, negyedikek lettünk, összesitésben meg 8. körök szám 76

Bérczi Klan hösiesen helytállt Hajnival és kategoriában 7. összesitésben 13. körök száma 74

Fritsék Brian-el Kürtivel és Alexal a rengeteg csere miatt (na meg köridökben is messze mögöttünk jártak :grin: ) jóval hátrébb végeztek a kategoriábgan 7., összesitésben 18. körök száma 73

Qpi edzésen bukott, motor sérült de neki semmi baja. Nagy volt a célvégi jobbosban és elment az eleje
Norbi elég furán esett az endurance verseny közepén, jött le egy teli tankos menet után és a boxbejáratnál késön reagált a mesterségesen kreállt sikánra és leszaladt a pályárol, átugrotta atankot. Kocának kellett rohanni a földet turó motorhoz hogy levegye róla a transzpondert, igy a többiek folytatni tudták a versenyt
Norbi másfél óra alatt megszögelte a Hondát és holnap vwlwm wggyütt indul a GP versenyen
A mai verseny eredmények:
www.gsxrfans.hu/forum/viewtopi...
Végig szuper idö volt ma
minden verseny jol lement
Qpi esett a célvégén, elment az eleje
Norbi esett a boxbejáratban!
A mai versenyek a képeken:
Az összesités az egész naprol a köridök tekintetében

Sárkány 2:16.063
Bérczi Dave 2:18.310
Bezzegh Tyü 2:18.807
Balog Csabcsi 2:18.824
Tompi 2:19.022
Svéd 2:19.05
Bérczi Jani 2.19.06
Qpi 2:21.161
Frits Attila 2:21.616
Brian 2:23
Nagy Csaba 2:24
Bércziné Koncsek Hajni 2:25
Norbi 2:25
Szöke Zoli 2:26
Alex 2:27
Koca 2:27.2
Kürti 2:30
CsabaR1 2:38
Danko Pista 2:53
Kisbán 2:56

_________________
A szervezőket hívtam,ők utánajárnak.
Csak reménykedtem benne,hogy valaki a versenyzők közül észrevette,hogy kint maradt,eltette és ha olvassa a fórumot akkor tudja kihez tartozik. Persze sok hideg sör ellenében visszaszolgáltatja
Hívd fel őket a pannoniaring . com oldalon azt hiszem van szám fel szokták vinni a toronyba!
megvan, köszi!
Heeelp!Tegnap a Pannóniaringen a Road and Ride verseny után kint felejtettem a GPT köridőmérő jeladómat akksival a 20-as box-al szemben a nagy betonfalon,ha tud róla valaki valamit kérem jelezze
Este megjött a csapat komolyabb része: Tompi, Csabcsi, Frits, Alex, Borso, Szöke, Orsi, CsabaR1, Borsi, ma jönnek még Tyü, Sárkány, Bérczi klán, Zsír, Meszáros, Qpi, Kürti, Brian, Kurucz Feri (endurance csapattársam)
ugyhogy ma nagy meccsek lesznek
www.motorosok.hu
mersz topic....
Sajnos a technika ilyen. A legközelebbi OB.-n vagy márka kupán talán már motorra ülhetek és akkor együtt lehet a két motort össze hasonlítani illetve a különbségeket tesztelni. július közepe mivel a Malc. 5. után jön ( 2 BSB után ).
Megrendelésre bárkinek lehet mind két motorhoz hasonlót vásárolni, vagy valamelyik technikai újdonságot beépíteni
tegnap majdnem sikerült mennünk az EVO-val, de behalt a gyújtáselektronika... talán majd szombaton :)
szívesen megnéznénk közelebbrôl a Te superbike-odat is!
üdv. freon, FastRide Magazin
sziasztok,
a tegnapi MERSZ-ről keresnék fotókat. láttam kint több embert is szép nagy fotómasinákkal. nem tudjátok, hogy kik voltak vagy hogy merre lehet megnézni a képeiket?!
gratula Svéd.. ügyes voltál..
ott mit ígér az időjárás? ahogy elnézem, ez megint elég karcos lesz...

LX
na.. végre... Vártam már, hogy mikor indulsz el vmi hasonló úton.. Hajrá! Sok sok "fizető vendéget" neked!

LX
a mai verseny, a vége már nem volt izgalmas eért az levágtam (jelenleg még feldolgozás alatt)
http://youtu.be/wwv5VMTifdY
Megérkeztek a pénteki riderek, Norbi, Koca, Kisbán, Danko
Remélem holnap jol szerepelünk az old mans versenyen
Koca is egy vén fasz, ö is az Old Mans-re jogosult
Volt róla szó hogy a szombati Endurance versenyen a Bérczi klán-al indulok, de ma hivott Kurucs Feri és nem volt csapattársa, és ö hajlando vizes pályán is indulni akárcsak én, ezért odaigértem magam neki, bocsi Bérczi klán, remélem jot fogunk azért meccselni
Na meg Feri szintén kibir 50 percet a pályán és endurance-en ez elég sorsdöntö lehet.
Koca meg Norbi egy csapatban indulnak az endurance-en. Koca még nem járt itt igy holnap elöször oktatok
Gondolom Csabcsi és Tompi szintén egy csapatban indulnak.....
ugyhogy komoly csata lesz szombat este a 3 órás versenyen
Tényleg örülök, jó látni olyan profi gépeket, mint a Tiéd!
Remélem most már több is lesz!
Hajrá!
Igen. Nagyon kedves ,- és köszönöm.
Ne haragudj Drusza!
Elfelejtettelek visszahívni, annyira dolgoztam.
Ég az arcom!
Te lennél a név mögött Pisti?
Olyan gépet is csináltok mint a Tiéd?
Gratulálok, sok sok kuncsaftot!
Ez komoly,pedig szegény egérnek nem sok ideje volt rágcsálni,ritkán pihen az a ruha!

Na akkor szervezheted az akciós egérfogó vásárlást.....már látom a szemem előtt a sorokat :

"Sikerült kialkudni egy nagy szerű árat erre az egérfogóra!"

A k.rva anyukat ezeknek az egereknek.
Délelött pakolnék be a Snake kocsijába, indulnék Slovakiaringre, erre a táskámbol egy egér ugrik ki
gondoltam kexet talált, de nemcsak kexet a rohadtja. hüvelykujnyi lukakat rágott a Spidi overállomba
Hármat a vállnál, egyet a könyöknél, egyet a térdnél
Volt itthon valami reklám felvasalhato ugynevezett patches, azt felvasaltam a vállon lévö lukakra, de szerintem nem fogja birni a Slovakiaring célegyenesét.
ugyhogy majd meg kéne javittatni, gondolom a legegyszerübb ilyen reklámokat elhelyezni a lukakon, csak rendesen felragasztva és nem ez a vasaló szisztéma, mert szerintem ez nem fog tartani. Pillanatragasztot birja a bör?

Ebédszünet végére értem ki a Slovakiaringre, kértem egy boxot kipakoltam, aztán gondoltam mi lenne ha már ma is motoroznék. De 4 óráig versenyek voltak, gondoltam kiprobálom a versenyzést mindennemü bemelegités nélkül, ugyhogy bejelentkeztem a GP versenyre, persze köridöm nem volt igy hátulról kellett indulnom.
A warmup körön kiderült hogy a mocit nem rágta meg az egér, minden müködött. Kiváncsi voltam hogy vajon képes vagyok -e igy edzés nélkül menni ismét olyan köröket ami pb-közeli tehát 2:19 körüli.
A rajtnál megfogtam rögtön pár embert, aztán egyre kevesebbet tudtam csak elözni, ha jol emléxem engem senki nem elözött meg. Ennek ellenére nem éreztem hogy jol mennék, Söt a motoron sem éreztem hogy ugy tolna mint szokott. Váltottam is menetközben a másik Bazzaz térképre, de asszem nem segitett. Viszont kanyarban nem is egyszer éreztem hogy csuszkál a hátulja pedig elég uj a Brigi. Gondolkoztam is hogy ezek bizony nem lesznek pb-közeli körök. Az elsö körben be is sokaltam egy balosban, szóval ugy éreztem hogy nem vagyok még a toppon.
A vége az lett hogy 6. lettem és 3 db 19 es és 3 db 2:20 as köröm is volt. A legjobb az 2:19.43, majd megnézem, még az is lehet hogy ez pár tizedes javitás.
A Brit SuperBike Csapat székhelye mostantól Pécsett!

A Szlovákia ringen is ott leszünk, a segítségünket igénybe lehet venni!