Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csinálunk! A legfőbb szabály: Csak János nevü emberek indulhatnak. Csak BMW-vel
Tegnap óta szelíd vagyok mint a galamb. Üthetsz vághatsz.
Azért írtam oda a BMW-t.
kő pofon? ne
Ha veszek 1 2008-as használtat azon még az van okoska törp
gyer korábban oszt kész.
Csütörtökön ringem motorozok,,pannoniára nem érek le csak este,,bár jó lenne ott is edzeni
ásztáfaszom...csütörtökön ugy néz ki 6-8 ig lehet motorozni a pályán ezek szerint 8 tól meg inni remélem kettéiszod magad..monnyuk akkor én is
ehhe:)16 án születés napom van tehát 17 este pannonián buli:)18 án meg meg kellene nyerni,,de ott is szar vagyok:)
mert mindig olyan dolgokat csinálsz amihez nem értesz...ma má ne csajozz
Kilöklek a picsába,,ott is kemény vagyok::)Nincs orrom,,tegnap szétütötték box edzésen:)
RR előtt Honda már nem állhat mivel a BMW levédette eztetete okos volt H megint
szerintem menjük gokartozni a picsába... ott közel a fal és nem esünk nagyot..igaz Kurti ott sem fér el sehol rendesen
Persze igazad van,,de a vicc hogy alig birtam 05 1 et menni az időmérőn és nem tereltem,,na én lezártam a témát:)Énis a bmw s 1000 rr -t nézegetem,,tetszik,,nem tudom milyen motor ,,de tetszik,,csak annak nincs márkakupája:)
Jani! Már megbeszéltük ezeket a dolgokat, tudtam, hogy miért hagytad ki az évet. De az év elején elkezted újra, akkor azért elő jöttek az érzések meg az időd is javulgatott szépen. Egy csomó érvet tudnék írni ide a véleményem mellé, amit senki nem érvekkel cáfol. Minden egyes leírt mondatomra az a válasz, hogy mentek még olyanok akik tudnak öt alatt menni. Ez nem érv.
A dunlop igen, valóban felgyorsult,a Rezső valami ilyesmi indokkal vonta össze OB.-t a DT.-val. Valamint furcsa volt, hogy a DT.-n többen vannak a rácson mint az OB.-n Stb. Amikor az év elején el kellett volna jönni és elmondani mindenkinek az elképzelését, vagy javaslatokat küldeni a Rezsőnek, hogy hogy legyenek a kupák meg satöbbi mindenki hallgatott mint szar a gazban. Megfontoltak volna bármilyen javaslatot, elfogadtak volna bármilyen érvet. SENKI SEMMIT NEM ÍRT. Leírtam az elképzelésemet ide, összevesztem az Alexel, olvasd el. Fentartom az akkori véleményemet a dologról. Hoztak egy szabályt. Most pedig mindenki aki akkor nem szólt egy szót sem, próbálja megmagyarázni miért itt vagy ott kell mennie.
Nem fér bele a csökött agyamba, hogyan nem lehet megérteni, hogy 2.05 a határ a ringen. Akinek ennél jobb mért ideje van annak nem ott a helye. Fejlődni meg úgyis a nálad 1-2 mp-el jobb emberek között tudsz. Azok meg a DT-ben kellene lenniük . Az másik lapra tartozik, hogy melyik versenynek mennyi az anyagi vonzata. Arról is leírtam a váleményemet akkor. El vitatkozhatnánk ezeken a dolgokon de csak akkor ha nem venné egyből mindenki személyes sértésnek a véleményemet.
Sonáj ,,énis imádlak,,és nem is akarok belefolyni a márkakupás vitákba,,igaz mentem már 05 alatt,de tavaly nem motoroztam anyu halála miatt ,,csak keveset,,és a dunlopba a tudás hiánya miatt értékelhetetlenen vagyok,szerintem tudásban,,ez való nekünk.Sok ember indult itt aki 00 alatt is tud menni,,de nem gond ez.
jjaaa... értem.. éppen ideje már..

LX
Foglalkoznom kell egy kicsit a dolgaimmal, mert 4 éve meresztem a seggem mint 1 nyudíjas. Most ha beindult ez a Gyógytornacentrum (a Csila hívja így). Akkor tevékenyen tenni szeretnék azért, hogy jövőre ay RR előtt BMW álljon amikor leadom a nevezést az Old Boys kupára
mé nem az?én csak vakokba és gyengénlátokba, fogytékosokba rúgok bele folyton tetemeg kivagy? csak nem a masszőjlyány?
amugy meg tudom hogy Sonáj kuvvagyors... ecce a szemem láttára evett meg egy szendót 4 mp alatt
már, hogy még mi?
és miért nem jössz pálya közelébe?

LX
Látod Alex! Még ez is.
Idén már biztosan nem megyek semilyen versenyen, de lehet még pálya közelébe se jutok el.
még szerencse, hogy itt vagy TE nekünk...

LX
Crazy! A Jani jó gyerek de ez várható volt, mert nem élete első versenye volt, megaztán ugye itt van az a fránya 05. Annak is pár éve már amikor a Jani ennél már jobbat ment. Mindenki azthiszi Alzheimeres emberek gyülekzete a ring.
kb 2 hete? nem nevezel közénk?kéne má oda egy harcos...mer a kurvaKurtához még hurka voltam