Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz, hogy ideírtad, amit a fastride fórumba betettem.
http://www.fastride.hu/forum/t...
épp tanácsóni akartam,,,,de hát tudsz te magadtól is..ugyhogy kussolok
nem importálom hanem csak közöltem egy hirt
egyébként majd a svéd cimemre rendelek
ott nem tilos
fingom sincs róla,...nekem csak le kell jutnom
az elég drága szokott lenni...
látom mindenáron kell a sittkoszt
megtaláltam ugyanannyiért öngyujtó változatban
mintha ennek jobb lenne e felbontása
ebbe az árba beépitették a szállitást, de a végeredmény ugyanaz, 11 euro
http://cgi.ebay.de/Leichtere-S...
A Pring az Szlovákiában van? akkor megyünk 3 napra
engem sem érdekel...ellenben jöttök Pringre?
Okos ez.
Csak nem látszik rajta.
Te olyan nagyon okos gyerek lehetsz.
Kit érdekel, hogy téged mi érdekel?
+1
Akkor menj a moto gp topikba, mert szerintem rajtad kívül itt mindenkit érdekel!
ki a fenét érdekel a márka kupa,én a GP-t akarom nézni
És a Márkák Harcáról képek,by dnr.hu
Köszönjük!
http://dnr.hu/donorinfo/ottvol...
Márkák Harcáról egy nagyon jó kis videó,érdemes megnézni,hátha magatokat is látjátok rajta:
http://youtu.be/UXno5zQQ_ic
Helló Pályások!
Van egy eladó (2008-as) APRILIA RS 125, gyönyörű, megkímélt állapotban (2008/6, 125ccm, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva. Szervíz 4000nél megvolt rajta, csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
Keressetek bátran!
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
Helló Pályások!
Van egy eladó (2008-as) APRILIA RS 125, gyönyörű, megkímélt állapotban (2008/6, 125ccm, fedélzeti computer, fordulatszámmérő, lábtartó, önindító, tárcsafék (első/hátsó), tárcsafék, garázsban tartott, keveset futott, rendszeresen karbantartott.) A motor csak UTCÁN volt használva, pályát még nem látott. Benne van az összes gyári fojtás (bontatlan blokk, nincs széthajtva)! A rajta lévő fejidomon kisebb esztétikai hiba, de a motor soha sem volt törve. Oldalidom nélkül volt használva. Szervíz 4000nél megvolt rajta, csak full szintetikus moterolajjal használt, garázsban tartott. Motorikusan és szerkezetileg kitűnő állapotben, garantált kilométer. Szezonra felkészítve, gyönyörű állapotban! 50esként volt használva. Utcára és pályára egyaránt a legjobb választás.
Keressetek bátran!
ÁR: 549.000ft
Érd: Tel: 30/9071630
E-mail: rozsa92@gmail.com
Most nézem hogy egész hétvégén csak mindössze 2 csoport van a Slovakiaringen
Ki bir annyit motorozni? Ez nem szemétség ennyi pályázást kis pénzért?
Lehet hogy ráfexek egy kis futomü tanulásra és kiprobálom a a végletekre tekerve is persze elötte felirom a mostanit
Jo lenne tanulni valamit hogy milyen tekerés mit eredményez, persze az a baj hogy én kicsit érzéketlen vagyok ehhez és szinte bármivel körbeérek
Ráadásul még nyaralok is belöle, de má nem sok van hátra, aztán jöhet jövö héten az egyik kedvenc pályám, a Slovakiaring.
Ráadásul 3 napig. pénteken Oldmans verseny, szombat 3 órás endurance (tényleg kéne nekem egy strapabiro csapat) vasárnap meg ezres verseny.....
tényleg azóta hosszabodott a résztvevök listája is:

frebrich
szőke
Veres
Ungvári
Frits
Alex
Braun
Balog
To
mor
kurucz
Dankó
Kisbán
Nagy
Kürti
Kupeczki

Ha még valakinek lenne kedve valamelyik napra akkor nyugodtan regisztrálhat még
Ha lenne még 5 ember akkor szerintem kérnék a GH Moto-tól egy saját Kamoto Svéd Open rajtrácsot is. Ugy néz ki szombat lenne erre a legalkalmassabb nap, akkor vannak a legtöbben
Perszehogy rajtunk! Mi a fenéből van neked pénzed motorozni vaze?
köszi'
igy gondoltam én is
habár a linket azért tettem fel hogy mindenki rendelhessen magának.
Még erre is ráfogná valaki hogy a svéd már megint rajtunk gazdagodik
Ian Hutchinson