Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem! A többit majd az idő eldönti. Ezután csak a motorozásra koncentrálok.
Na ennek en is nagyon orulok... szoval akkor ezek szerint minden rendben...

LX
Ebből is látszik mocsida analfabéták gyülekezete ez az SST600 meg a Stock1000. Eszem f.szom megáll. Két ilyen fakezű csávó mint Ti ilyene előkelő helyen lenne? Nem hiszem el!
Szép volt filyúúúk.
Tompi, jó hireim vannak:
Ma egész nap ment az AA mezönye Slovakiaringen, bizony Tompi ideje iszonyat jo: ma SST600 ban 5. legjobb lenne, SSP ben pedig 6. legjobb lenne
még az én idöm is elég lenne a 10. helyre az Stock ezerben
Mindenki arra gondol amire akar
A farok idom festése változott ,- na abban is lehet majd gyönyörködni
ez az a vákumos farokfelujjító?
Én mindig győzni akarok :) úgy hogy most is mindent megteszek annak érdekében, hogy a lemaradást bepótoljam.
Új a farok rész
Kawa53! Ez igazán jó hír! Remélem ezentúl csak a pályán kell szurkolnunk! (mármint,hogy mögöttünk végezz)
Sonaj-1.
Végeztem! Úgy , hogy a jövő heti program: 7.-én H.ring 8.-án P.ring.
Kezdődik!
Remélem találkozunk,- és nem csak veled, hanem az összes többi motoros barátommal aki aggódtak, izgultak és segítettek
Itt ezen a fórumon is szeretnék mindenkinek köszönetet mondani. Köszönöm barátaim!
! Hogy találtok meg? Nem kell félni, biztos nem ütök vissza az első vérig az tuti. Mert a gyors reakcióbol csak a baj van. Az ügyvéd meg sokba kerül.
A Sonááájt? Mért pont Őt? Mondjuk nekem mindegy kit verünk meg csak a Predit ne bántsuk, mert abból baj lesz.
Ja, az más....mindegy ki volt...verjük meg a Sonájt, úgy is el van tünve....
Te tesó! Én nem tudom ki a f.szom töri fel a kódomat állandóan. Én sosem beszélnék ilyen szemtelenül veled. A muterral meg vigyázzál mert igen kemény.
ja, voltam is anyudnál....
Szemét!
Mindíg kiröhögsz mindenkit.
Meglehet.
Csak a visszajáró szivességet ajánlottam fel neki. Egyszer a múltban Ő is felajánlotta eme nagyszerű és önzetlen cselekedetet.
Nem. :-) Az OBra gyűjtöm a pénzt. :-)
Szevasztok. Láncvédö cápauszony carbon 5000 ft. ha valakit érdekel.
Lucky! Vágják már a centit nála hidd el!
Még jó, hogy vannak ilyen fej barátaid!
Jó lenne ha Te is összekapnád magad aztán csinálnál az asszonyodnak egy porontyot. Vagy csupán baráti szivességként elintézzem neked? Ígérem nem fogom élvezni.
Mi van Tomi? Kiárusítás? Sokat eszik a gyerek mi? MEg kell pelus is.....