Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt így nem jelenteném ki.. meg kell nézni, ki kell mérni.. nem kizárt.. Bár ugye pl a Yamaha vs Kawa esetében elég nagyok voltak a különbségek.. (nem úgy állt a tartály.. ezért nem fért el.. ja, és jóval hosszabb is volt..) Az igazán nagy költség a ház volt az átalakításnál.. de sajnos nem lehetett megúszni..

LX
Köszi Akkor suzukiba se nem jó gondolom
némi átalakítás után... konkrétan a fél gátló kuka, gyári alkatrész (pl.: ház) rendel.. majd összerak, és lesz belőle "gyári" öhlins Yamaha gátló.. Egy dologban különbözik csak attól ami eleve Yamakkába készült, az pedig az előfeszítés állító tekerentyű...

LX
Azon gondolkodom ma milyen témát dobjak föl amin egész nap elvitatkoztok Mert tegnap is csak annyit mondtam,hogy szegény barátom csalódott,ti meg éjfélig vitatkoztatok.Kérdés:a kawa hátsó telója jó a yamahába?
Meg phonixre volt a 2,10
A rajtszámot nézték volna , ha lett volna elegendő, de még az sem volt!
na ne pofázz ennyit.. hagyj aludni... jóccakát..

LX
az má elfogyott
feszkót? hol? merre? A házimanó az oka mindennek.. Én akartam motorozni.. de nem engedtek... brühhühühhüüü.. szóval én nem vagyok kibic.. csak száműzött.. ja, és kukavadász.. vagymi.. kupa.. naa.. egyébként rendes ember pálinkázik nem "viszkizik"..

LX
..magasröptű elmebaj nem is olvastam tovább,nem akarom az össze whiskey-t kiköpni kötsög...
nem lehetne egy olyat hogy monnyuk leverekszitek valahol a felgyülemlett feszkót?csak merakkó szednék fogadáspénzt osz lenne zsetonom pancsiringre uj gumira?segíccsetekmábazmeg.... lét ökkkör aszt egyik se motorozik a márkakupán..nafaszom ..kibícnek semmi se drága vagy hogy van ez?
egészségedre

LX
na ismét magasröptű elmebajodnak lehettünk szemtanúi.. Egy gondolat tőlem, neked : Véleményalkotás előtt okos dolog, ha figyelmesen elolvassuk, majd értelmezzük azt, amiről a későbbiekben véleményt kívánunk alkotni. Ha nem sikerül ezt megtennünk - aminek lássuk be számos oka lehet, amit most itt nem fejtenék ki - akkor bölcsebbnek tűnünk a olvasó előtt, ha KUSSBAN maradunk. Gondolkoztam rajta, hogy elmagyarázom.. de rájöttem felesleges. Téged nem igazán érdekel ami le van írva.. Maximum az, hogy a benned rejtőző "megmondó" elmondhassa : "Há' én megmondtam, jól megmondtam! Ugye megmondtam?!"
Csak, hogy adjak piciny agyadnak némi szellemi rágcsálnivalót, ezért idéznék az általam írottakból : "Naivan arra gondoltam, hogy akkor pont egy ilyen kupa lesz jó nekem, ahol esetleg még olyan ember is lesz aki kicsit gyorsabb mint én, és versenyezhetek vele egy jót.. fejlődhetek, jövőre meg lesz mit átgondolni.. " Mint valami kis könnyed esti nassolnivalón, kérlek próbálj meg elrágódni a következő rövid kis kvízen :
1, Hol szerepelt az írásban a "Kupátakaroknyernimindenáron?"
a, a mondat elején
b, a mondat közepén
c, Jééé sehol?!
2, Ugyan mit akarhat az író azzal modani, hogy esetleg nála gyorsabb emberek is lehetnek a kupában?
a, azt hogy mindenki egy lassú köcsög, és ide nekem a kupát?
b, azt hogy csak a kupa a lényeg, a verseny (esetleg szórakozás) le van szarva?
c, azt, hogy lehetnek gyorsabb emberek még ilyen kupában is, és jééé lehet velük versenyezni?!
3, Mit jelenthetnek az író által hányavetien odakarmolt "versenyezhetek" illetve "fejlődhetek" szavak?
a, kupát nekem de izibe
b, két kupát mert mérges leszek
c, jó lenne versenyezni, meg fejlődni, olyan közegben, ahol az író is értelmét látja versenynek? (gyk. értsd: nem vernek rá egy körön kettőt, mert az író lassú...)
az eredményeket, és az értékelést, most nem írnám le.
Sonáj, sem Sonájt, sem Sonájt nem akartam megbántani. Ha mégis úgy tűnik, az pusztán valami fatális véletlen, és a gonosz manók műve lehet. Nem is én ülök a billentyűzet előtt, hanem Tobi a házimanó. Ha esetleg segítettem mondandóm megértésében, annak fölöttéb örülök. Ha nem... nos, akkor így jártam, de én ezzel fel is adtam, arra irányuló kisérletemet, hogy pici ámde annál öntudatosabb elméddel megértessem, hogy mi a büdös francról beszélek...

T. a Házimanó
jááájj és a vérszipokázó megmondta az igazat émmeg elindultam tavaly az OB -n is Sonáj és elindultam volna idén is mert ott aztán lehet tanulni,ugyhogy bekaphatod meg mindenki ,mert nekem meg ez a véleményem a köridővel kapcsolatban.és mert végre sikerült bebasznom hétfőre kurvakurtát meg majd jól kigokartozom pancsiringen,ha már utolérni nem tudom..de ha csütörtök este lejön akkor süthet velem szalonnát
Svéd!
Hi!
Nem sikerült megúsznotok. Fél éve megmondtam, hogy ez lesz. Magyarországon éltek. Tudhatnátok, hogy a pénz az úr. Minél több a résztveő a versenyeken annál több marad a sponzorpénzből a rendező zsebében. Jó a kezdeményezés de a lebonyolítás, valamint a többi igenis hagy, kivánni valót maga után. Fikázhattok meg minden de egyikőtöknek sem ezeken a versenyeken van a helye. Kinek a motorja müszaki módosítása kinek az ideje miatt. Értsétek már meg végre, a kupavadászattal meg azzal hogy a vakok és gyengénlátók között nyertek nem lesztek jobb motorosok. Azért mert a DT.-n meg az OB.-n nincsen esélyetek elmentek egy olyan versenyre ahova az utcáról bejön a jóskapista és legyőzitek.Nevetséges.
LX! Sem Téged sem mást, nem kívánok megbántani véleményt nyílvánítottam egy kérdésben!
Sziasztok!
A vasárnapi Kawasaki-futamon készült képeket is sikerült végre feltöltenem. Kb 80-90 db, még "feldolgozás alatt" egy része.
képek ITT
A pannónia ringen talán 2 11 mentem...életemben 3x voltam ott,,tehát ott nem kell elállitani a futóművet:)
szerintem amig egy profi vagy eppen felprofi kerul be ebben a versenysorozatban es nem tud adni egy sima plusz kort az arvizkarosult amatornek addig szerintem oke,nekem viszont egy plusz okot ad hogy jobban hozzam a gazt
meggyöztél
majd mondom hogy te mondtad
ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.. De előbb azért járj utána, hogy milyen időket karcoltak a mostani versenyen.. Még az is lehet, hogy embere(i)dre akadsz, és egy nagyon jót csatázol.. A lehetőséged meg van rá! (mondjuk, hogy a motorod mennyire stock, az más kérdés.. mint ahogy az is, hogy mennyire nézik meg.. ) Sokat segítettem ugye? (ja, de senki sem fog semmiért sem jobban szeretni ebben a mai világban )

LX
akkor márcsak egy kérdés:
tegyem félre a versenyzési lázamat és hagyjak másokat a dobogora állni vagy szarjak bele és mutassak jo példát az idösödö amatöröknek egy dobogos helyezéssel
Mennyivel fognak jobban szeretni ha szerényen lemondok a rajtról?
lásd alább...

LX
namost akkor én rendelkezek mért idövel vagy nem?
Rám van bizva?
Mert ugye simán elöfordulhat a köridömérö órám siet
ácsi'... nem indultál OB-n, DT-n stb.. ergo nincs jobb mért időd. PONT. Mehetsz - a szabályok szerint - a rajtrácsra.
Én indultam Phoenix-en, DT-n és mindenhol volt jobb időm is mint a kiírásban szereplő...

LX
hhhmm.. a futómű már megvolt.. nem lett volna értelme a polcon hagyni.. és az meg is hozta a gyümölcsét a kawán.. azon felül pedig nem sok minden "extra" van a motoron.. (felni + fék) de még egy nyomi PC sincs benne... de tuti nem a motorral van a fő probléma...

LX