Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem eddig ugy jött ki a lépés hogy sosem voltam otthon amikor phönix meg DT-OB volt
Akkor ezexerint nekem nincs köridöm
Most akkor mi is az ábra?
Ha megmondom az igazat hogy tudok 2:05 menni akkor nem engednek nevezni, ha meg azt mondom hogy fingom sincs mert az emlitett versenyeken még nem indultam, akkor meg mehetek és mivel esetleg dobogora kerülök mindenki engem fog utálni?
íme :
"2.1 A versenysorozat versenyein amatőr versenyzők indulhatnak, akik magasabb verseny kategóriákban ( mint pl. Magyar bajnokság, Országos bajnokság, Köztársaság kupa) eddig még nem indultak. Azok számára, akik az elmúlt években indultak a Dunlop Trophy és Phoenix kupán, valamint a MAMS Női Kupa versenyeken, limit idő kerül meghatározásra.
Aki az alábbi pályákon: Hungaroring: 2.05.00 Pannónia-ring: 2.10.00 időnél jobb mért idővel rendelkeznek, a Road and Ride futamon kizárólag a rendező előzetes írásos engedélye birtokában indulhatnak."

LX
vegyé egy gyári motort és nenyújjáhozzá...majd 1.57 alatt addig meg jo sok gumit tudsz venni azon a kurvasok pénzen amit beleölsz a hájperprókba meg öklinszekbe pécékbe..szerintem
igy van
de. CSak azt a részt nem vágtam be! A hangsúly a MÉRT időn van... mert ugye hivatalosan azt mérik, aki OB-n DT-n vagy Phoenix-en indul...

LX
pedig mentünk együtt is.. csak akkor te jó rajtot vettél, én meg beragadtam.. és nem tudtalak akkor már megfogni..
Idén meg vmiért nem megy.. Azt vártam, hogy belekerül a kawából az öhlins a Yamahába, és hűűű de nagyon gyors leszek... hát lett hűűűdenagyon... de lassú basszameg.... keresem azt a kiba... fonalat... de nem lelem'.. bár Attila barátom azt mondta, hogy hoz magával egy gombolyagot legközelebb...

LX
má bocs hogy beleugatok de én azt olvastam valahol hogy aki DT vagy Ob ment valaha 2:05 alatt, azok nem mehettek
Mivel én még sosem mentem sem DT-n sem OB-n, én azt hittem hogy simán mehettem volna, sajnos nem voltam otthon
Most akkor mégsem a DT vagy OB-s indulás a számit, hanem csak a futott köridö?
nem tudom lekérték-e... én elhiszem nekik! ÁMEN!

LX
én még csak aszékben láttalak ülni...akkor is csak kajáltá...megh nyujtogattá valami bukót felém
hát....ha lekérték az archívból az eredményeket akkor be van tartva nem?jafszom haggyukabbamostazonnal
mindig is az volt.. hiába mondanám amúgyis hogy "hűdekuurvagyorsvagyok" ha éppen hogy 2,05-ot ki tudtam izzadni magamból legutóbb...

LX
TÉNY! De ha hoztuk, akkor tartsuk (tartassuk is be..) Mert különben olyan lesz mint a politika.... Vannak ugye az egyenlők.. meg az egyenlőbbek...

LX
neked tényleg igazmondási kórod van most
olyan szabályt nem lehet hozni ami mindenkinek jó ezt Te is tudod..
lófaxt.. kawára nem volt jó ajánlat, és lehetőség.. de egy grammal sem rosszabb a Yamaha.. ellenben én..

LX
hál' Istennek! Örüjjé' neki! Hidd el nem sajnálom tőled.. sőt mástól sem.. mindenkinek egészségére.. Én csak azt sajnálom, hogy én nem mehettem.. ÉÉÉÉÉRTEEED? És ez nem feltétlenül teljesen fair.. Persze csak akkor(!) nem fair, ha voltak az R szériában olyanok a rajtrácson, akiknek volt a verseny előtt jobb mért idejük mint 2,05! (Vagy nem felelt meg a motorjuk az szigarú előírásoknak.. mondjuk az enyém nem felelt volna meg.. ) Elsősorban azokkal nem fair, akik emiatt kiszorultak a versenyből!

LX
ez a te hibád...néha hibázik az ember....
mán' ugye nem kawám van... blühhüühhüüü..

LX
na.én pl kaptam ilyen engedélyt.és?
jo jo de Sonáj az béna..ezt halkan irom mer kurvanagy gyere a kawasakiba...üres a fél rajtrács..oszt maj értékelésen kívül meccselünk kurtának meg jól elállítjuk a futóművét vagy kiszurjuk a gumit vagy mittomén...
nem, nem matekból.. olvasásból.. idézek :
"Aki az alábbi pályákon: Hungaroring: 2.05.00 Pannónia-ring: 2.10.00 időnél jobb mért idővel rendelkeznek, a Road and Ride futamon kizárólag a rendező előzetes írásos engedélye birtokában indulhatnak." (a 2,08-at én tudtam rosszul..)
No.. reagálva arra amit írtál : Nem, ne zárják ki azt, aki évközben ennyit fejlődik.. (még olyat is el tudok képzelni, aki év végére akár 2 perc alá is bemegy, mert ÜGYES!) Szóval, ha ez van a kiírásban, akkor tartsák is be.. Lehet, hogy be is tartották.. nem tudom.. Én úgy éreztem korrektnek, ha leírom az időmet, és megkérdezem. El is lettem tanácsolva. (Pedig érzésem szerint, max egy jót versenyeztem volna..) Megértettem, hogy sok a jelentkező, és épp az a cél, hogy jöjjenek az emberek (kezdők is) pályázni, versenyezni.. Aki pedig állandóan minden nap kelti a vitát, az tényleg kapja be a faxodat... Mivel nem ingem, ezt nem veszem magamra... (ja, a profi vs ügyes vitába nem mennék bele, mert megint jön Sonáj... )

LX
akkó rossz voltam biztosan matekból..szerintem év közben is zárjanak ki mindenkit aki fejlődik... főleg aki a legnagyobbat..monnyuk aki bejön 2.20 ról .04 re..na azt egyből...azt kéne eldönteni hogy van e különbség a két szó közt:profi vs ügyes. faszomat abba aki állandóan vitát kelt mindenféle dologról,minden szezon minden hónapjában...bár valahogy el kell érni hogy figyejjenanééép
kiírás szerint 2,05 H ring és 2,08 P ring....

LX
2.03 a limitidő