Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dunlopnál van még 195/70 is.
azt hittem mindki, beleértve az ezreseket is, 180-as esögumit használ...
Eladó egy pár 10 körös Dunlop esőgumi. Az eleje 125/80R17 a hátulja 190/55R17. 2009.48 heti gyártás. Ára: 35.000Ft
Sziasztok!

R6R pályamotorra cserélném hibátlan utcai ZX-10-esemet, sok extrával. Valakit esetleg ?
"(szerintem baráti az ár)"
Tomi!
De csak szerinted!
Sziasztok!

A következő dolgakat értékesíteném de csak egyben eladó!

Ezek a cuccok 2007-2008-as R1-re valók (RN19)!

1. PCIII
2. Váltóelektronika+pálca, gyári lábtartóhoz való (pull)
3. TITAX Kuplung és Fékkar

Ára a szettnek: 100.000Ft alku nélkül (szerintem baráti az ár)

Az egyik ismerősömé, csak megkért hogy segítsek neki az eladásba!

Ha valakit érdekel keressen.
Az előbb néztem és fel van töltve.
te találtál már itt képet?
szerintem még egy darab sincs fent
Hétvégi képek itt: http://www.racepixx.com
jóvammá
Crazy! Amennyiben így volna, odaítam volna! De ha az illető nem írta meg, nyilván oka volt rá. így én sem teszem.

Már csak egy hét!
jogsi nem kell..csak oda..mondjuk az se
akkor ez a Tiéd lesz
A Moshe nem melegen mért értéket írt, Pirellihez. Melegen elvben 2szer méred meg a gumit ha edzel 1x amikor felmenetelelőtt leveszed a gumimelegítőt és egyszer amikor mentél pár kört kijössz a boxba a gumi pedig Te tempódhoz mérten üzemmeleg avagy visszahült megméred mégegyszer. Aki gyakorlottabb az meg tudja mennyire melegíi fel a gumit mikor megy és amikor leveszi a gumimelegítőt olyan értékre fújja a gumit. De ez függ attól is , hogy milyen meleg az aszfalt. Mert a gumi felmelegedése ettől is változik. Így jobb?
nekem télen 1 bárra volt fújva az eleje a garázsban
Nem mindegy, melyik mennyire melegszik, ha egyszer melegen mért értékről beszélünk?
Azt nem írták le a fiúk,hogy miért az első a több! A hátsó jobban melegszik. De van itt a beírók között olyan, akinek a motorja elöl 1.6 van fújva egyébként.
Köszönöm
Látod ezzel feladtad a leckét Szerintem, licencet kell váltanod az a minimum. Annak nem feltétele a jogsi, csak a betöltött 15 év talán. Teszel 1 minimumvizsgát és kész. De szerintem a közúti csoportban kell a jogsi. De mindjárt lesznek itt hozzáértőbbek és leírják neked.
Ja vagy nem is írtam, hogy a jogsi még csak folyamatban van
heh az addig oké, mivel kb 500 méterre lakom tőle, de nem vágtam, hogy oda lehet menni jogsi nélkül is.
Hungaroring. De ez nem egy ismert pálya, kicsit elvan dugva!
Hali

Tud valaki Szilasliget, Kerepes, Kistarcsa, Nagytarcsa, Csömör, Mogyoród környékén olyan pályáról, ahol nem kötekedhet a sün