Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó hülye vagy...az csak a bénáknak kell....jahogy neked van egy eladó ..akkor csak én gondoltam másra
A 05-ös "limitidőt" egyántalán nem vették komolyan,mert minden kategóriában indultak olyanok,akik jobbat mennek....sok fiún láttam az elkeseredést sajnos emiatt....De csak találnak valami jó megoldást,hogy mki jól járjon:))))))
nekem sem volt életcélom. Csak gondoltam, hogy mivel idén nem nagyon találom a fonalat, így DT-ben SEMMI értelme indulnom. Naivan arra gondoltam, hogy akkor pont egy ilyen kupa lesz jó nekem, ahol esetleg még olyan ember is lesz aki kicsit gyorsabb mint én, és versenyezhetek vele egy jót.. fejlődhetek, jövőre meg lesz mit átgondolni.. nos hát, nem így lett...

LX
Simán engedhettek volna. Mentek kipörgésgátlós és nem gyári fékrendszeres motorokkal is, ahogy hallottam a gépátvételen a rajtszámokon kívül mást nem néznek. A 2:03 alatti indulók miatt páran nem fértek fel a rajtrácsra és pakolhattak össze az időmérő után. Korrekt.
Én azt meg értem,hogy téged meg engem nem engednek indulni csak akkor azt se aki nálunk gyorsabb.Hozzá teszem nem is élet célom indulni csak azokat sajnálom akik élet-halál harcot vívtak a 2.05-ért,hogy majd ők elől mennek és nagyot csalódtak.Olyan ez mint a tavalyi DT.Tyű nem indult a Kawa kupába?
biztos "sosenem" mentek még 05 alatt...

LX
Azt nem tudom mert sajnos nem tudtam kimenni de suzukiba látok olyan embert aki engem már hagyott el. Remélem a Yamahába indult a Kovács Niki is
én voltam a hülye, mert becsületesen megírtam az időimet, és megkérdeztem, hogy indulhatok-e. Nem gondolom, hogy pl egy 2,02,9 olyan szédületesen jó idő lenne, hogy ki kelljen ezért zárni.. főleg, hogy idei bénázásaim közelébe sem értek ennek az eredménynek.. engem viszont így megfosztottak egy jó kis mókától... gratula..

LX
Asszem edzésen meg volt a 2:00. Volt pár ember aki enyhén szólva sem indulhatott volna.
egy biztos.. én nem indulhattam.. ezek után kíváncsi lennék a R szériás időkre...

LX
Nézve a képeket nem nagyon értem a verseny kiírást,most tényleg az indulhatott akinek szép a szeme? Tele van a pálya olyanokkal akik nem felelnek meg a kiírásnak,vagy nem,vagy mégis? Elvesztetem a fonalat.
Pont nálam jött a piros zászló,húúú,a srác fejjel a sóderben feküdt mozdulatlanul.
Istenem,de szörnyű volt látni.Mielőbbi jobbulást neki:))))))))))
Egyébként azért jó volt a suzuki kupa is,gratula minden résztvevőnek,a csajoknak különösen:))))))
Boér Lacinak jobbulást kivánok,és remélem gond nélkül kilábal ebből a bukásból.
:)
vazze' én meg itt agyalok, hogy most akkor mivaaaan?

LX
Nem nem,,,elnéztem a dolgokat,,közben dolgozom is:)
vájjá' akkor a kérdés a te helyezésedre vonatkozik? Mert én még továbbra sem értem..

LX
Á csak a hasonmásom:)
már, hogy milyen első helyezést? Hol mi ki? Ha jól láttam - csak most néztem utána - a ZX-ben a -600-at te nyerted.. nem? Én meg ugye nem indulhattam az R szériában.. szóval kifejtenéd ezt a kérdést?

LX
?
Lx koma,,hogy dolgoztad fel az első helyezést?:)
beszéltem vele.. azt mondta, hogy kell neki abba a motorba egy csúszókuplung...

LX
Csak okosan, kérem szépen!
Már feldolgoztad mi.....