Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

má későőő
A P. Zsóif? Na majd beszélek a fejével...

LX
Mi van Crazy ? Légtelenitettél is....
Nem is ez a fontos! Mit kért a Zsófi cserébe? !
az igazat vazzee vótakazé jobbakis...még...,tehát nemvolt bunda
Mit mondtál a márkakupásoknak? Ma ültél először motoron? Sőt a ringen is ma jártál először? Nagyon hiszékenyek.
Elhiszem végül is Te voltál ott.
Ja sajna én mögötte mentem , de már csak annyit láttam a 2esből fordultam és nagyon porzott a kavics , na mondom ez dúrva erre épp akkor hempergett vissza a szalagkorlátról, ja és nem mozdult! Az ütő megállt bennem! Állítólag a szalagkorlát fölötti vascsöbe fejelt bele.
Mielőbbi gyógyulást neki!
Ahogy én halottam beszitált a motrjának az eleje a 3-as kanyarban, megijedhetett és talán meghúzhatta az első féket.
Még egy intő jel hogy gondolkodjunk mielőtt cselekszünk. Ja, és hogy sose tartsuk a két újunkat az első féken, csak ha fékezünk.
Jó éjt mindenkinek!
Látta valaki amúgy, hogy mi történt? Állítólag nem is a kavicsba esett hanem beleállt a falba szegény.
Amúgy a mai nap utolsó versenyén volt egy nagy bukás. Saját hibéjából esett a srác 3-as kanyarban. Mentőhelikopter vitte el, úgy hallottam mesterséges kómában tartják élet és halál közt. Szorítsunk közösen érte! Kivánok neki mihamarabb felépülést, és hogy húzza köztünk minél hamarabb a gázt!
Sonáj.
Azért ment le a pályáról mert letaszította. Én láttam 4 m-ről. Hidd el nem kamuzok. Nem szidok senkit, csak úgy éreztem le kell írnom. Hátha sikerül elérni hogy jobban vigyázzunk egymásra.
Zsófi rámbizta szeme fényét
Crazy! Te mentél versenyen? Milyen motorral?
a gumifüstrűűű meg jó lemaradtála -2 ben pedig nemsajnáltam
helyes, legalább nem veszett kárba a fékfolyadék
de kint volt én láttam, állatkodott a futam végén, pedig a pályán tilos egykerekezni
zx kupa 3.hely
a ZX időmérő boxnyitása után jöttünk el, akkor nem voltál a pályára menők között Azért mit sikerült nullkilométeresen?
há mee nem sétálgattam hanem a pályán voltam
De kint volt, én találkoztam vele
Jó volt a mai nap... végre volt CBR Márka kupa is...