Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lájk!
Köszi szépen a választ.
én pirellivel megyek 2.1 elöl 1.9 hátul 0.5 szoktam lefelé csalni ha hidegeb van
Egy kis ProRide videomix! Lájkoljátok!

persze..faszomat..amikor meg odaérünk..ha addig nem ütjük ki egymást,,akkor meg elkezd megint kamikázézni,,oszt 3 unak marad együtt 16 ujja..
Én nem is tudok rajtolni:)Freont nem tesszük be kap 1 fél kör előnyt:)
azt hittem engem tesztek be a csomiba :))))
ezesetben ismét egymás mellől kell rajtoljunk..nem próbálod meg 3.ban a rajtot?ugy sokkal vagányabb..ha igy teszel én kieresztek 1 tizedet előről
:)Kizárt:)
ez még megtörténhet
Nem a reklám miatt,- a tudatlanság,- na az pénzbe kerül
Te hallgass,,be akartál tenni a bmw csomiba:)
0.6 jó?maradjunk 0.6-nál..fél az az enyém
Akkor nekem elég fél bár is:)
Amennyiben az állításod igaz, úgy a Moshe barátunk a 140 kg súlyával elöl mennyit használjon? 3.0 vagy 3.5 ?
Azt értem Te miért nem írod meg! Fel kell futtatni az üzletet.
Imi! Írd már le neki a tutit légyszíves, mert ez már nekem fáj.
Na az az egy nem nem függ attol milyen kövér vagy
Sérült motor javítását is szívesen vállaljuk
Anyós akkor te pályázz ilyen nyomással..Sok sikert.
Sziasztok.
Van egy kawa zx6r-em, ami eladóvá vált. Amit tudni kell róla hogy idomok töröttek rajta, viszont más sérülése nincs. Váz, blokk, futómű... monden jó. Azért irok ebbe a topikba, mert aki esetleg pályázik, vagy pályázni akar, kitűnő alany a moci. Én személy szerint nem akarom javitgatni, azért adom el.
Várom az érdeklődéseket.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasak
i_zx6r-3950988
Rosszul tudod.
Előre 1.8-1.9
Nem fordítva? Tudtommal elöl kevesebbnek kell lennie, mint hátul, mert azzal fékezel. Minden súly előre megy és mivel "szétterül" a gumi a nyomástól nagyobb a tapadás. Én 2.1 hátul 1.8-1.9 -et raknék bár függ a testsúlyodtól
Sziasztok!

Nem teljesen ide illő, de mintha itt olvastam volna valaki által....tehát keresek k6.os gsxr 1000 kék-fehér idomokat vagy koplett garnitúrát!

előre is köszi, ha valakinek van róla infója

Roli

0630-356-12-33