Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi. Az hidegen milyen érték kb.
Elöl melegen 2.1 hátul 1.8 .
Sziasztok.

Kérdéssel fordulnék hozzátok. Elősször mennék pályamotorozásra. Olvastam , hogy a guminyomás nem mindegy mekkora. Ha tudnátok segíteni megköszönöm , hogy mennyira állítsam be. Suzuki gsxr 600 am van k6 pirelli diblo corsa 120 elöl 180 hátul. Köszönöm segítségetek.
mindenkinek!
Akkor Moshe hozta megint a lökdösődős formáját! ;-) Gratulálok mindenkinek!
Gratulálok! ügyesek voltatok
Mallory Park. BSB: második futam EVO : Hudson KENNAUGH (Kawasaki)
M.A.R. Kawasaki (Pécs) 1. hely
http://www.tsl-timing.com/?loc...
.BSB 2010 - British Superbike EVO Points after Round 10
187 ( I. )
Mallory Park. BSB: első futam EVO : Hudson KENNAUGH (Kawasaki)
M.A.R. Kawasaki (Pécs) 2. hely
Brno második nap, a versenyek
Ma is hatalmas napsütés volt végig, Délelött volt egy 45 perces meg 2 x20 perces menet. Nem nagyon akartuk fárasztani magunkat, de azért videozni kimentünk, Csabi már tegnap este nagyobb javitást remélt a versenyen, de gondolom ez mindenkivel igy volt. Délelött Moshe megörült, kicsapott egy 2:12-s idöt! A többiek inkább a versenyre tartogatták magukat. Aki tehette átgumizott a versenyre, én csak hátsot tettem ujjat.
Az SSP VERSENY ebéd elött volt, Csabira feltettem a Gopro kamerát, igy megvan az ámokfutása és az álomköre, 2:11.490. A versenyben az orosz wsbk pilota Sergej Krapukhin természetesen megszökött 2:08 as idökkel, Csabi végig nagyon jo helyen ment, harmadik lett a végelszámolásban. Kovács Feri szintén nagyon jo idöket ment, 2:13.3 de elesett a negyedik körben az omega végén, Kurucz Feri 7. let, 2:13.0 val, Tompi 11. lett 2:14.7
Aztán jött az ebédszünet. Akkor jutott eszembe hogy tavaly hogy jártam, le kellett jönnöm a felvezetö kör után mert nem centiroztam ki a kereket és nayon remegett. Most ez eszembe jutott, igy kivettem mégegyszer a már felgumizott kereket és gyorsan kicentiroztuk (mostmár nemcsak gumiszerelö készülékünk van, hanem centirozónk is!)
Pizza az elsö sorbol indult, a harmadik rajtkockárol, Moshe az ötödik kockáról, én következtem a 23. helyen, Mukli Zsolt 26. Saszy 30. és Bagdán és Koca még hátrébb álltak.
A felvezetö körön egy srác eldobta a vasat az omegában.
A rajtot persze szokás szerint csak épphogy átvészeltem, nem vagyok az a tolakodós-bevállalós fajta. Az elsö körben az omegában történt egy éles incidens, beszurtam egy srác mellé a kanyarban mert kicsit ö kintebbröl fordult volna, de nem zavartatta magát és mégjobban lapravágta és rámhuzta a kormányt. Kiváncsi leszek a videón mennyi fog ebböl látszani, de meg voltam lepödve hogy nem értünk össze, és mivel nincs rutinom lökdösödésben, szerintem ha hozzám ér akkor pofára esek. Aztán végig mögötte mentem, nagyon sok izgalom nem volt a verseny alatt. A kamera miatt nem láttam a köridömérömet igy csak a levezetö körben lapoztam át és boldogan vettem tudomásul az uj pb-t 2:16.98.
Késöbb tudtam meg a versenyröl a további részleteket: Pizza super üridövel lett második 2:10.508.
Moshe ütközött valakivel a negyedik körben és lehajlott a kuplungkarja, de nem esett el ésfolytatta a versenyt! Kuplung nélkül végigmente a 11 körös versenyt. Kérdezem hogy a francba váltottál vissza? Aszoingya gázfröccsel! Igaz hogy nem tudott már több 2:12 es kört menni, de kuplung nélkül dobálta a 2:14 es köröket és bejött 6. helyen.
Mukli Zsolt 2:18.2 vel 12. lett, Szaszy is 2:18.2 vel lett 13. Koca nagyon boldog volt, 18. lett 2:18.7-el
én 9. lettem.
A versenyt Jürgen Fuchs nyerte volna 2:05 el, de öt nem értékelték.
A verseny közös volt a Cseh OB-val igy öket külön értékelték, ezért a nagy ugrások a rajtfelálláshoz viszonyitva.
Annak ellenére hogy a nap 2 és fél órás szabad motorozással zárult, egyikünknek sem volt ereje ottmaradni körözgetni, igy már 3 óra felé mindenki pakolt.
Mégegy érdekesség: senki nem panaszkodott gumitépésre, a gumiképek elég hibátlanok voltak.
Mindenki elégedett volt végül a köridejével, talán Kovács Feri fájlalta a lábát a buktája után, de a 2:13 as köridö elég jó fájdalomcsillapító.
Szóval a magyar amatör válogatott derekasan helytállt, mindkét kategoriában podiumra állhattak Csabi és Pizza.
A teljes létszám a rendezvényen meghaladta a 200 föt, ami Brnonál nagyon is megszokott
Köszi a választ, de nem a sport1-re vagyok kiváncsi. Azt láttam én is.
Az RTL sport klubon volt a műsor roadandride néven, a múlt pénteki pannóniaringes versenyről szólt.
Sport Klub nem = Sport1.
2010.június 25. - 22:00 (péntek) - Sport1

Ismétlések:

2010. június 26. - 9:00 (szom) - Sport1

2010. június 26. - 15:00 (szom) - Sport2

2010. június 27. - 08:00 (vas) - Sport2

2010. június 28. - 12:30 (hétfő) - Sport2

2010. június 28. - 23:15 (hétfő) - Sport1
Sziasztok!
Volt ma a sportklubon egy műsor roadandride néven délután 13-kor. A múlt heti versenyről szólt. Esetleg tud segíteni valaki hogy hol tudnám megnézni? Sajna lekéstem róla.
Előre is köszönöm.
Egy menet Pizza mögött és elött Brnoban:
http://youtu.be/jaScjH_LJLI
sebaj az se olyan rosssz
elnézést hogy javitonom kell, Pizza 2:11.7 et ment
Gratula mindenkinek!
Brno elsö nap
Tegnap este mindenki megérkezett, besöröztünk, vacsoráztunk, ma reggel fél 8 reggeli és mivel sok volt az ujonc ezért sietös volt a pályáramenetel.
A tegnap este kitötltött regisztrácios lapokat a hotelben felejtettem igy mindenkinek ujra kellett a pályán mégegyet irni. Majndem mindenkit a gyors csoportba kellett tenni. Szikrázo napsütés egész nap. Az elsö két menetben még az ujoncok is brilliroztak, Pizza, Csabcsi is Tompi is Kurucz Feri és Moshe is azonnal tudtak 2:15 öt, délre már mégjobban kikristályosodtak az eröviszonyok, Pizza aki taval 600 al is tudott 2:12 megint belekostolt a 2:12 be evvel rendesen az élmezönybe tartozik.. Kurucz Feri 2:13.9 600-al Csabcsi 2:14.2, Moshe 2:14.4, Tompi 2:15.5
Én közepes gumival kezdtem, délelött sikerül azért egy pb 2:18.3, Szaszy, 2:19 délelött, Koca délelött 2:21 és gyorsan tanulja ezt a pályát
Délutánra tulvoltam egy gumiforditáson, aztán az utolso menetre uj gumi is. Pizza szerintem megsajnált mert felajánlotta hogy utolso menetben foglalkozik velem, megy mögöttem aztán elöttem. Meg is hozta az eredményét, utolso menetben amikor már azért szinte mindenki elég fáradt, akkor sikerül Pizza segitségével uj pb, 2:17,1.
Szaszy 2:18.8, Koca 2:20.5, Antosz 2:23
Szoval mindenki feljödik. Holnap lesz a verseny ami nem lesz rövid, 11 körös lesz ami testvérek közt is kb félóra.
Nagyon sokan vagyunk, de mivel Brnoban vagyunk, ez nem lehet meglepö, 200 résztveö, 3 csoportra osztva.
a gumis 10 euroért dolgozik, igy egyre közkedveltebb a gumizogépem, sorba álltak a haverok a kézikészüléknél.
Ja és mindenkit csokoltat, a magyar amatörválogatott
szerintem megnyerik az elsô EVO-bajnokságot
azért az eleje is érdekes a listának... Kiyo pole-on és a sorrend sem a megszokott rutin szerint alakul... Kagayama meg már nyugdíjba mehetne igazán. Jó Pittet elöl látni viszont...
MAR for the win ;)
M.A.R Kawasaki ( Pécs ) a BSB Mallory Park EVO időmérő : első
HUDSON KENNAUGH
http://www.tsl-timing.com/?loc...
Na azért az egész jó.
fasza...akkor látom már megint nem gokartozunk multkori után én most örülök ha stabil 03 fog menni
Nem gond addig gyúrok a 00 ra,,már csak 1 hajszál :)
és előreláthatólag 30 fok