Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem is voltál kint
Ficak ti kiengedtétek a féket? Ha Ő később kezdett fékezni még ha satut is húzott nektek eleve jobban kellett lassulni hiszen előbb keztetek fékezni. Nem értem. Olyan satut nem tud húzni, hogy orra áljon előttetek. Szerintem a srác megijedt és lement a pályáról. A többiben egyet értek vigyázni kell egymásra.
Köszönjük a Roadandride rendezőinek a mai nívós szervezést és gördülékeny lebonyolítást
Ha nem ragad meg akkor annyit mint egy jó 600-al.
Igen ezen a megoldáson nem kellett sokat agyalni, csak kiváncsi lettem volna hogy fullfull special géphez hozzá lehet e jutni egyáltalán.
Kössz a választ

Vki tudja milyen időt lehet menni egy 2t 250essel a Hringen?
Fene tudja......én is véletlenül csöppentem bele, de már 2 hete folyt itt is a szervezkedés..
1 menet az 15 perc ugye? félreértés elkerülése végett, itt voltál a hungaroringen nem? nem tudod lesz még vmikor ilyen nap? mert ha nem kell börruha akkor felnéznék én is vmikor, mert már voltam 1szer, motoros tali után mentünk fenn 4 kört, aztán mennék még szivesen.
veszel egy RS250et vagy egy RGV250t esetleg NSR250t átépíted pályamotornak és kész a speciál gép....
2 rugó egy menet....mint a vurstliban......én csak haverkodni mentem ki délben, de kiderült, hogy bárkit bármivel felengednek, talán rövidújjúban is voltak fent(bár ebben nem vagyok biztos).
mennyi volt? én is gondoltam rá h megnézné mi folyik fenn, de mivel nincs normális ruhám igy nem is engednének fel hogy menjek pár kört
Sziasztok!

250es speciál motorhoz hogyan lehet hozzájutni? Mivel hirdetések közt nem találtam kifejezetten speciál gépet. Two stroke racing topicba is beírtam csak az hallott, ugyhogy inkább itt próbálkozom! Köszi
Sziasztok!

Nem tudja valaki,hogy a mai Mol-os márkakupában elesett GSX-R-es srácnak mi baja lett?Sajnos a mentőhelikopter jött hozzá:-( Remélem nem lett túl komoly a sérűlése! Ismeretlenűl is mihamarabbi gyógyulást kívánok neki!
Sziasztok!

A mai Márkakupa futamok közül a Yamahák versenyén készültek felkerültek a Fotók közé.
Ez itt a közvetlen link
Tegnap véletlenüól én is felkeveredtem....olxcsó volt és a normál pályanapokkal ellentétben bármilyen géppel felengedtek....na innentől nem értem mit keresett a mi kezdő és igen vegyes túrás csoportunkban szemmel láthatóan 2.10 alatt futó ember......mire számított?....vagy mi volt a célja?.....sikerélményt szerezni a pan europannal zenét hallgató ember ellenében vagy a többi 3 perces ellen?.......ez és az ilyen napok direkt a túramotorosoknak van különben nem engednének fel burgmant.....és most azon vitatkozni ki szúrt be kinek egy ilyen napon?.......
Miért?
ezek a szemét yamahások széles utat mindenkinek
Hát phoenixen tényleg voltak érdekesek. regisztráltam előre és vmi kavarodás miatt a lassúba kerültem, és ott kellett mennem első 20percben. 08as körök után könyörögni kellett hogy tegyenek át a gyosba, de volt aki vígan ment 17est a gyorsba, az persze normális volt. Most úgysincs motorom szóval nem hisztizek tovább:-))
Na ezzel egyetértek, a Főnixen is hihetetlen sokszor mik vannak:D:D Kezdőben is, egy literes géppel, elhuz mellettem mintha állnék, és arra nem gondol, hogy abban a csoportban vannak olyanok is, akik esetleg félenek a tepótól még, és ismerkednek a páylával,(na meg kretén gumikkal mennek, mint én - mindíg erre fogom:D) mert a lassú csoport azért van, és veri a mellét, hogy a zöldben ment 12-es kört...
Erről hosszan lehetne vitázni...
Sziasztok, kis eligazitast/segitseget kernek. kinnt voltam a tegnapi h.ring napon es lattam hogy rengeteg profi fotos fenykepezett a palya mellett. ezek a fotos sracok altalaban hova toltik a kepeiket ?(gondolom joparuk standard fotoz a ringen es vizjeles kepek megtekintese utan rendelni lehet toluk) segitseget elore is koszi.

Amugy olvasgatva itt a kommenteket nekem is vegyes benyomasom volt a tegnapi naprol - ritkabban palyazok ennek megfeleloen a kezdo csoportban regisztraltam, de mindegyik kezdo csoportban jopar profi palyagepes sracot lattam. ez majdnem olyan fura volt mint a turadobozos GSXF a halado csoportban .. de hat a nagy szamok torvenye .. sok ember, sok hulye.

Balesetmentes motorozast mindenkinek! Udv.
Járjjatok el a pannoniaringre, és kizárólag osztrák pályanapra. Ott valahogy olyan ritkán történik ilyen.
Sokszor látom fizetős napokon is, hogy küzdenek a tizedekért mintha ők lennének Rossiék és pénzt kapnának érte. Nem akarok pálcát törni senki feje felett mert nem láttam ezt az esetet. Nekem speciel már többször is csak a szerencsémen múlt, nameg az ÓRIÁSI TEHETSÉGEMEN , hogy nem taknyoltam vagy törtem össze a motorom. Vitték már el a fék karomat és bizony nekem sem tetszett. Azt viszont biztosan állíthatom ha egy ilyen kamikaze miatt töröm össze magam vagy a motorom, úgy szájon fogom csapkodni, hogy öröm lesz nézni. Nekem senki nem fogja azt mondani, hogy a pályázásban benne van a motorom összetörésének a lehetősége, mert valaki úgy gondolja, neki igenis fontos pont abban a körben megfutnia a 101. ugyanolyan körét. Nekem nem esik nehezemre ha mennem kell még egy kört valaki mögött, mert pont nem úgy jön ki a lépés. Másnak se essen nehezére. Szerintem ez van/legyen benne a pályázásban. Ne az, hogy összetörjük egymást.
Uff, beszéltem.
Ennek megfelelően volt is jó néhány perec... Utolsó balosba volt 1 percen belül kettő is.
Hát ja,várható volt. Alapvető probléma,hogy most egy rakás amatőr fel lett terelve a pályára aki nagyon akar de sajnos még nem tud.,és lehet életében először van pályán...fogalma sincsen a pályán való viselkedésről,de ő majd megmutatja nehogymá lenyomják.
Türelem az meg természetesen nincs....
Nagyon kíváncsi leszek erre,de valószínű lesznek itt még csúnya dolgok....
áááá dehogy....
Kezdem úgy érezni, hogy egy cseppet túl van reagálva?