Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oksi Freon a gumit akkor félreteszem neked 1 pár tiz körös slick,,amit csak arra a napra kapsz meg:)És nem rajtolt le még ferkó soha:) És nem lesz az megaláztatás,,csak 1 jó motorozás.
ha ez az ára a nyilvános megalázásnak, hát legyen :)) szerencsére kört azért nem kapok, bár most a 10-ekért is melóznom kell a 636-oson... a gumit elfogadom, a nevezést intézem, a motort felkurtizom :))
remélem addig kész lesz a másik idomszett, mert csak azzal tudok rajthoz állni... te meg arra vigyázz, nehogy a Ferkó megint lerajtoljon :))
amúgy császár vagy
Csak ügyesen és gyorsan mint az állat. Nehogy nekem valaki összetörje magát.
jelentem Brnoban kurva szép az idö
a Budweiser a kezemben szuper izü
az elsö fecskék már megérkeztek, pl Kurucz Feri, Szaszy, Koca
Hatalmas boxba el fogunk veszni 12 motorral
holnap csak edzések vannak 7x20 perc
lányok,fiúk,ha valaki tud olyan párt,aki mostanában,még nyáron tervez motoros esküvőt,azonnal hívjon fel engem.
1000000 ft-os utat lehet nyerni és segítenek esküvőben is,ha kell!
06/202506365
Csak a legfontosabbat nem mutatja a pali,hogy miként gyomja le a mély ágyba a gumit De ne kínlódjatok ilyennel hozzátok hozzám kicsi pénzért cserélem
Aztat nem tudom de ha megtalálom, tuti fejbe verem
Garázdálkodik az adatlapomon
de akkor ki az aki az adatlapodon van?

LX
Hát ÉN
Freon ha 11 én elindulsz megszponzorállak 1 garnitúra majdnem új slicckel,,és kivizetem a nevezésed ha azt nem tudod elintézni,,csak a benzint kell állnod,,de cserébe fel kell kurtiznod a kawád:)
De ki az a Borsó?

LX
Orsi Borsi, ma semmi nincs de gyere Brnoba
Lehet kapni bár én autó alufelnivédőből csináltam magamnak néhányat aminek az íve ugyanaz mint amit kapni lehet......tényleg nem árt mert a felniről hamar leesik a festék....
Jó reggelt!
Van ma valami motoros program a Hungaroringen?
Szabadságon vagyok, kicsit előtolnám a motoromat
Nos
Azok, ha jól látom, Tropicana feliratú valamik, tán flakoncímkék.
Itt link, felnivédő címszóval találsz képet a kifejezetten erre a célra készült segédeszközről, de ezzel az erővel egy cipő talpbetét is megfelelő lehet...
igen, hogy tropicana van rajtuk most már én is látom, valami protectorról beszél, szóval biztos műanyag, de mikor 2:50 nél beteszi őket, nem úgy néznek ki mint egy kemény műanyag, elég vékonynak és gyűröttnek látszanak.
a hang pont ott elég tré, még fülessel is nehezen érthetô... ellenben azok szerintem testápolós mûanyag flakon hátfalak... de nagyobb habfürdôs mûanyag háta is lehet. ha kikockázopd, rajta van a Tropicana felirat és látni, az ollóval vágott széleket... remélem közelebb kerültél a megfejtéshez...
Üdv.
Valaki angol tudós hozzáértő mondja már el 00:45 nél mik azok az intimbetétek amikről beszél hogy be kell tenni a felnihez hogy festék is maradjon a felnin a gumi le szedésénél.
http://youtu.be/0Pfp2Z9k0n0
dolgozok hát:)m 4 tized kellett volna a 00 -ához:)
Viszed a lakót is?
Jó hallani Kurta mester végre dogozik is egy kicsit.
Bár én azt szeretem ha kevés meló van, szívem szakad mikor szedem össze a törött vasparipákat.
Nem tudom svéd ,,mikor elmaradt azt mondtad csak én regeltem egyedül,,akkor még látszottam,,de ha hibáztam bocsánat.De nem hinném:)
akkor elnézted szerintem, mert a Valaentinos maradt el de azon meg nem vagy rajta, de nem baj
Nem regisztráltam erre a hétvégére..én arra regisztráltam ami elmaradt,,és nálad van 25 ezer foglalóm:))Ezt a hétvégi pénzt egy 1973 as ot -és zsigulira költöm..De a pályát szeretem,,a hetedikei versenyen meg a ringen szabályosak legyetek mert a 12 es poszton leszek,pályabiró,a mansell kanyarnál:)