Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Azt nem írtad hogy hány köbcentis a motorod.Mert ha 600-as és gyári áttétellel,akkor nem olyan rossz az a 2:12 a sulyodhoz képest.Persze ahoz hogy dobogós helyezést érj el valamelyik kupán ahoz kevés.De ha ezt az időt egy csont széria géppel érted el akkor egy megfelelő áttétellel,profi álltal belőtt futóművel(Bájó) már van némi esély.Szóval fel merül jó pár kérdés ami re nem adtál választ.
hát igen mondasz valamit!a lényeg valamit csinálni kell!egész télen nézném a fasza saját versenyeket!az on board felvételek jók de nem az igazi. kivülröl ahogy megy a harc elözés bukás stb,,profi lenne!
Gyurkesz! Te hol indulsz jövőre?
erről van némi fogalmam! De sztem úgy jó egy felvétel, ha az adott kanyarban, vagy szakaszon kíséri a kamerás a motorost. Mivel főleg az elején elég zsúfolt a mezőny, ezt nem lehet kivitelezni. De pl egy sima nyílt napon meg lehet csinálni, hogy pár emberkét folyamatosan vesznek, így összerakható jó pár folyamatos karika!
minden vágás kérdése ugy kell vágni majd lemegy a40 versenyzö jön a következö kanyar és igy mindenki rajta lesz!nem valós idöbe kell vágni mivel az elsö hely jár a 3ik kanyarba az utolsó meg az elsön!
a másik, hogy a ring is használ rádiófrekis eszközöket, szóval ami az alap 2,4ghz-en muzsikál az sztem alapból felejtős, mert ütik egymást. Lehet kapni spec eszközöket, amik erre vanak kitalálva. De ez húzós. Én is keresgélek, hátha van egyszerűbb és elérhetőbb megoldás erre. még nem találtam. Olcsó biztos nem lesz!
viszont a másik felvetésre annyit tudok mondani, hogy jövőre a versenyekre szervezek már 3 profi kamerást profi cuccokkal, akik kijönnének és felvennék az eseményt. Nekik minimális napi díjat kellene csak fizetni. Ha össze tudjuk szervezni, akkor még pár kamerás, és az egész pályát le tudnánk fedni. A gond az, hogy a versenyek folyamán nagyon nehéz megoldani, hogy mindenki rajta legyen....
láttam a neten olyat ami rádio hullámal megy de az gagyi spy cam ami max 300métert bir!
az nem a kamerán múlik, hanem h át tudd játszani. Ehhez a mocira kellene egy adó, és a főépület tetejére egy vevő. de a terepviszonyok miatt valszeg többször is kiesne a jel a takarások miatt. Szóval jóval bonyolukltabb, nem egy vevő kellene, hogy értékelhető legyen és kb folyamatos a jel. ilyen technika csak a profiknál van, ott van rá pénz!
annyira jo volna ha a versenyeken minden kanyarba volna 1kamerás a végén össze vágná valaki ahogy kell.utána szét lehetne osztani dvdket..szinvonalas lenne hátha valamelyik tv le adja!szerintem van annyi ismerös aki kijönn szurkolni stb,,biztos kamera is van elég csak össze kell beszélni!én szeretnék olyan kamerát venni mint a motogpn van a mocin van közbe a boxba lehet nézni az király volna ha valaki tud ilyet szoljon!
Sziasztok! Tudna valaki tippet adni, hol lehet beszerezni univerzális kis vízkiegyenlítőtartályt, amit a pályagépekre is szoktak tenni?
elfelejtettem. de most beszeltem a gyerekkel es azt mondta hogy holnap megcsinalja. majd kuld el sms-be a cimed es feladom postan. bocs
Most olvasom Ferikém hogy bekerültél a csapatba grat ja és sok boldog névnapot
Jó kis trombitád van az utolsó előtti képen!
------------------------------------------------------
-
palyamotorozas.com
Hello Tomi!

Mi a helyzet a videókkal? Sikerült megkérdezni?
Üdv Gy.
A jövő évi R seria kupáról annyit tudok hogy külön fognak indulni az R1 és külön az R6. Idén 10000 Ft volt a nevezés amit levásárólhattál. Jövőre talán annyi fog változni hogy nem vásárolhatod le, de sokkal szinvonalasabb lesz. A licenszet kiválthatod nálunk is. Csak jelezd felém a szándékot.
Látod mennyi segítőkész motoros van eme szűk pályázós társulatban? Te meg legalább hamar beláttad a hibádat és nem esett nehezedre elnézést kérni. A jellemet mutathatja ez is. Most már csak a képek feltöltése hiányzik és hajrá. Jövőre a pályán találkozunk és megmutatom neked hogyan lehet 105kilósan 2.10-en kivűl menni.
Karsai Tomi!
Van már valami info a jövő évi R kupáról? Én azért cseréltem le az RRt R6-ra, hogy indulhassak rajta, de még senki nem tudott konkrétumot mondani: hogyan kell jelentkezni, mik a feltételek (árak...), stb. Meg még azt sem tudom, a licenszet hol váltom, ki, úgyhogy az is érdekelhet, ha az ajánlatod publikus...
Szia baluu! Az a baj hogy már így is a csapatnak van 7db versenyzője az Dunlopra, és még 6 versenyző van az R szériára, szóval már így is egy kicsit sokan vagyunk. De ha a licenszedet nálunk váltod ki akkor tudok kedvezményeket biztosítani(pl.: gumi, olaj, fékbetét...), Ha az R szérián indulsz akkor mi biztos ott leszünk a közeledbe. És ha kérdésed van segítünk.
Nem Te mondtad egyszer , hogy 2.10 alatt mész?
Még 600-ba is mennek 05 alatt 100 kiló körüli emberek nem még 1000-be az R széria a példa az eleje mind alatta megy és van közöttük egy pár nagyseggű faszi!(mit beszél ez az ember) Én nem tudok ennyit de legalább bölcsen hallgatok!
nekem is van egy r-es motorom,(gsxR)meg a sulyom is jo lehet.az időm sem rossz 2,34(ekkora sullyal tudjátok nem lehet többet)de nyíltnapokon nem igen előz meg senki(még a boxban lefenyítek mindenkit)
Ja gondolom Miki, Spisák, Márkus aikről szó van...
Hogy lehetne csatlakozni?
ha legyorsulod akkor a pilota be kell h eressze a mig-et a dunába!?
motorral v anélkül?mert ugyi nem írtál motort!