Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek egy keménységűek, vagy ezekből is van lágy-közepes-kemény?
Dunlop D209GP Racer tökéletes, Pirelli Supercorsa SC2 is jó, Bridgestone BT002 vagy 003 is. Ezek mind vannak mintásban meg slickben is azt hiszem. Michelin pályagumim még sosem volt de nem is nagyon látok senkinek a mociján. Aztán ha még durvábbat akarsz akkor D211GP.
Sziasztok! Pályagumma ügyben zaklatnálak titeket! Eddig Michelin Pilot Power volt fent. Jövőre beruháznék valamilyen pályagumira. (a mostani egyszer-kétszer megtréfált kigyorsításkor. Utoljára sikerült lefejelnem a saját pleximet előröl.) Érdekelne mit javasoltok és hogy kinek milyen pályagumi jött be?
de most hogy van benne 50 ezer és idén szinte csak pályán használtam ,most kevesebbet eszik a kuvva annyát.mind1 szeretem kawa forever
Aha köszi.
Szerintem a Rába-ringen nem tudsz menni... Meg amúgy is szar nagyon az aszfalt rajta. Meg csupán egy oválpálya, döntött kanyarokkal...
A nyáron vmelyik SBK-ban Handsome tesztelt ott vmit, talán Dukit...
Ime egy tipikus kawarajongó aki meg van győződve róla, hogy az Ő mocija a leg-leg-leg.
CJ,

ezen sz'tem nincs mit csodálkozni... mind1ik motor eszi az olajat! Egyik kevesebbet, másik többet.. ha nagyon nyúzod, akkor többet.. ez előzőm is ette, a mostani is eszi.. főleg pályán... És az előző az 0km-es volt! Eszi oszt' kész..

LX
Sziasztok! Rába-ringen lehet civil embernek is menni? Ha igen akkor valakinek valami tapasztalat? Ha lehet jővőre kipróbálnám kiváncsi vagyok hogy milyen lehet.
Nekem ne ríjjál.
Nem ér annyit az egész
mondom! irigy vagy öcsi!
Inkább hazaírok édesanyámnak és elpanaszolom neki a bánatom.
Én már semmin sem lepődöm meg. Szerintem a szomszédban lakik egy MV Agusta-s emberke és éjjelente az lopkodja az olajat a mociból. Nyilván azért, hogy a roncsába életet leheljen. És mivel kezd beletörődni a megváltoztathatatlanba ezért csökken a hiányzó mennyiség. Ez így teljesen hihető nem?
Perelj be
Hát kivel lenne a baj?
Nekem egyik sem mutatkozott be.
Amúgy általában sisakban voltak. A szemük színét meg nem igen figyelgettem.
...biztos velem van a baj
Volt köztük egy kopasz magas kékszemű Flóri nevű csóka?
Franc egye! Még a kawának is van baja? Szegény dödötö500 most értetlenül bámulja a monitort!
hát hidd el ddt ezel nem kevés szopás volt.1000 -es szervíz után vettem észre hogy eltűnik az olaj.visszamentem széttárták a kezüket ,kisérletezgettek más olajal mindig ugyanaz volt.1000km 7 dl.10000 nél széthúzták a blokkot de minden beépítési méreten ezért összerakták .nagyon kapta tőlem az ívet utcán is de a 7 dl álandósult.aztán belenyugodtam hogy ez ilyen ez van.erre idén szép lassan elkezdett adott km alatt egyre kevesebb fogyni ez mitől van..48 ezer van bene de a gyári gyertyákkal gyári szelepálítással fut még!pedig gyilkoltam eleget
Nem.
Dél-Jemeniek.
Persze, hogy Németek
Nem németek voltak vele?
Rosszabb biztos nem lesz. Az olajevés viszont érdekes.
Mi tagadás. Úgy cserélgették a vasakat, mint ha ingyen lett volna.
Verte oda magát igen csúnyán MV-s emberke is.
De ettől függetlenül igazi csemege volt, látni állványon a nyers blokkokat
Lesifotósunk neve: nyájlontacskó! (ugye-ugye! azé volt egy box amit nem hagytál ki fotóügyileg?)Lebuktál.
Nekoppincsá'