Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor legyen ez a végszó:pc nyitott rendszerrel,kb 4-5%plusz le estleg hp,esetleg bejgir gücü,de ez csak jot tesz a pályán szerencsétlenkedő nekünk!
A Végh Jana is nagyon jó szerelő!Jól meg tudja csinálni.Talán annyi szól Ágó mellett hogy az Ágónak elég komoly és drága profi fékpadja van,
Janának picit öregebb,de ettől még az sem rossz!
Mindketten profik.
Srácok!
Hiába a sok vez.tengely, drága kipufogó és a méregdrága tehnika ha a befecskendező program nincs beállítva.Lehet rajta rugózni, beszélni és szavakat fecsélni de aki tuningol és jó motort épit az tudja mit kell belerakni és hogy kell beállítani.
Ne hozzál fel irreleváns dolgokat! A turbónak semmi köze a témához Teee! Csak megzavarod a nézőket!
mer aszongyák ő ócsóbb,de ugye azt meg nem akarom ha má megveszem a pc-t akkor szarul legyen beállítva
osztán ez a vég jana v ki ez jol tudja?kedves BD!
ki mondta h nem más!?ne értetlenkeggyé má!sztem kb 4-5%-ot tehetsz rá egy rendszerrel meg pc vel amit elvisel simán(többen nem hiszek) de ilyesmit mán írtam a turbot azé hoztam föl mert ne higyük azt h a végtelenségik lehet nyomatni károsodás nélkül!persze lehet bele dugokat hajtókarokat élesebb vezérmütengelyt erőssebb rugoval stb stb de ez megint csak messze több a pc-nél!
Ne ezért kérj bocsánatot!
Hanem azért mert egy szimpla \"ha halgattál volna ,bölcs maradtál volnára\" Lefaszozol,meg lebuzikázol olyat akit igazából nem is ismersz!Nem tudsz viselkedni!Alapműveltség!
A PC -re visszatérve!Áruld már el hogy ha a motor minden 250 es fordulatonként megkapja a tökéletes levegő /benzin keveréket és ettől gyakorlatilag úgy fog működni mint egy villanymotor az miért is megy a motor rovására?
Abban sincs igazad hogy teljesítmény növekedést okoz,mert nem minden esetben,!Egy ismerősöm gsx-r 600as a, gyári elektronikával beállítva 117 lóerő volt,belerakatta a pc-t beállítatta és a motor 113 lóerő lett!
De sokkal kezelhetőbbé vált!Elötte 2:06 os köridőnél nem tudott jobbat menni!
Utána viszont 2:01 et ment!
Egy szarul beállított motor az viszont mehet a blokk rovására,ha mondjuk túl kevés üzemanyagot kap felső tartományban akkor csak forog nincs benne erő,és szétéghetnek a gyertyák,esetleg szelepek is!
Tehát ha gyári rendszer van a motorodon akkor ne rakj bele pc-t,ha viszont nyitott rendszered,akkor igényli a finom beállítást és rakasd bele!
Onnan tudom hogy idén kijártam ezt az iskolát,és szívtam is a pc hiánya miatt rendesen!
De ha nekem nem hiszel mert én csak egy arcoskodó buzi fasz vagyok(a testvéremmel együtt)Te szerinted!
Akkor kérdezd inkább Bájót,aki kb 10 éve versenyszerelő,vagy Ágót akihez kb 100versenyző hordja a motorját állíttatni!Köztük Német Balázs SBK motrját is!Lehet hogy konyítanak hozzá!
Na de a pc meg a turbó igen csak messze van egymástól. Egy full rendszer 3-4X akkora teljesítménynövekedést eredményez mint a comander. És az is csak annyit tesz, hogy kinyitja a moci végbelét, hogy jobban szeleljen. Nincs nagyobb nyomás a hengerben, nincs nagyobb fordulatszám, a rezonancia gyakorlatilag változatlan. Esetleg annyi, hogy a nyomáslengések másmilyen fordulaton termelnek hasznot. Maga a blokk nem változik lényegesen.
2006os gsx-r 1000re keresnék pályaidomot (fejidom, oldalidom, hátsóidom és tank). Tud valaki ebben segiteni? Akár kicsit sérült is jó lenne!
nyilvánvalo hiogy egy bizonyos szintig elviseli károsodás nélkül a teljesítménynövekedést,(lsd pc mert ez sztem sem bántja)de azé aztat ne higyük 20-30%teljesítménytöbblet nem basz oda a motornak!egy ismerö1.5 civic-et turbozott föl,kb 170 le és 1000km után azt mondta a blokk h neki ebből elege van!
Ez a Bajner Józsi ugyan az az ember aki közölte, hogy ha odaviszi valaki még egyszer a ZX-10R vételárát akkor gyári WSBK-s motort csinál belőle? Mert egyszer a Motorshow1-en nyilatkozott egy kawasaki-s szerelő és pont az ő szájából hallottam ezt. "A teljes kipufogó rendszer és a power commander RADIKÁLISAN csökkenti az élettartamot."
Már akkor is jót röhögtem rajta.
Egyébként tételezzük fel neked van igazad. Teljesítmény növekedés=élettartamcsökkenés. Akkor azt is mond már el, hogy szerinted plusz 3 lóerő hány km-el rövidíti meg a blokk futásteljesítményét? Mert ha egyenes arányban áll egymással a két dolog akkor már nem is érhető a különbség.
na jo krézi cica de azé az sem mindegy h millen móóccccerval növeled a teljesítményt meg mekkora %-ban!pl nitró eszetlen mennyiségben gyorsan átégeti a dugot ugyi!?na az gyors élettartam csökkenés! a pc sztem csak finomít a motoron ill ha más kipuf meg légszürő van feltéve na hozzáhangolhatod a gyujtit meg beköpködést h pályán Én legyek az ász! pályára sztem érdemes mer ugye a gyorsváltot is vezérli!
ezuton kérek elnézést,hogy nem voltam teljesen tisztában a pc működésével ,de mivel a vásárlás előtt egyöntetűen ezt a véleményt hallottam olyan motorszerelőktől akiknek neve is van a szakmában /pl.Bajner Józsi a D.M.C-ből/ ezért mertem megosztani ezt azzal az emberkével aki kérdezett a p.c felől.
mindazonáltal:teljesítmény növekedés=élettartam csökkenés.ez annyira logikus mint at 1x1.
Taníts aranycsapat mester kérlek inkább mint puszizz,mert abból lehet te sem jönnél ki frankón.
elvégre motorosok vagyunk vagy mi a fasz
benne vok ,csak ne puszizkodjunk.mert én mé nem buzultam megfele.
írtam nem hogy egyének szabják meg a szabályokat!mehet hát!
mé..mira mit írt?
Amit a mira, csak mire begépeltem már jött újabb 2 hozzászólás
Mármint mit szerettél volna pont írni?
Azt hittem még nincs meg a bátorságod, hogy velem kikezdj ! De ezek szerint tévedtem!? Ne izgulj tesó, megkapod a magadét. Láb is mehet?
amugy meg érezni h nincs pályázás!nől a feszkó!bezárták a dühöngőnket!
ezzenel meghirdetem a téli harcosok klubját röviden THC!semmi harag meg ilyesmio csak heti egyszer egy jo kis bunyo egyén által választott szabályok szerint!na?félig meddig sport lenne ez is,és higgyétek el mocskosul összekovácsolódnánk!hely van hozzá!
1.predator
2.atis38
3.
4.
5
és te faki hofi kisbarátom!?
én is pont ezt akartam írni, csak nem mertem megszólalni mert én is az aranycsapat tagja vagyok és még én is kapok valami "szép" jelzőt kár hogy abbahagyták mert tényleg jót szórakoztam crj-n, totál nincs képbe ki-kivel és hogyan miért.......
De most komolyan milyen nevetséges már, hogy gyerekes anyukák és apukák veszekednek olyan dolgokon aminek semmi jelentősége, és vannak sokkal fontosabb dolgok az életben, viszont azért ennek is örülni kell mert legalább nincs nagy gond, mert egyébként nem itt ülnének, és fikáznánk egymást....
2-atis38.
WorldPeace! Szeressen mindenki engem! Legyek én a Vidám Hétfő. Mindenki utalja át keresete 10%-át. Én meg majd idézgetek nektek egy csarnokban a bibliából!? Adjam a számlaszámom?
na ugy látom nem csak mi lányok nem bírjuk feszkó nélkül .. hát hosszű lesz a tél és még el se kezdődött..

peace & love