Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az uram az a haszontalan, őőőő azaz az egyetlen, a nagy ŐŐŐ Molnár volt a hátán, de az előtte lévő kép okán a ruha nullára lett írva
legalsó
Melyikre gondolsz?
aki a képeiden van srác annak mi van a hátára irva?
Hátha nem tudok válaszolni tudod én és a bátyám mindent tudunk a világon, csak lehet, hogy ezt a bátyám tudja
zx kupáról okosodnék valamit.kérdezek
Kérdezz
sodorj cigit.ez jó.na de mi van a p.c-mel?
hát a szabályokkal én sem nagyon vagyok tisztában.okosiccsatok mesterek
Nahát ilyen szart senki se vegyen. azt a 3,000 Ft,-ot inkább add oda egy menekültnek, vagy sodorj belőle cigit, mert akkor is jobban jársz. Nekem mindig mást mutatott, ha meleg volt, akkor meg vmi érthetetlen okból pár tizeddel a valóságnál többet mutatott. Aztán nem mindegy h 35 fokban a hátsó gumiban 1,9-2,0 van, vagy 2,4. Én egy taposós őskori pumpából leapplikált analóg mechanikus órával mérem, ami kurva pontos és kb. 500 ft,-
ssp=supersport=Németh Balázs motorja,Talma Gergő motorja

sst=superstock Brian,Ricco vagy akár a Te motorod is
Koedukált lesz az biztos
Ok,akkor már vágom,mellikbe kéne majd eccer indulnom....
Másik kérdés, olvasgattuk a versenykiírást és nem érteni, hogy az ssp 600 miben különbözik az sst 600-tól?
Egyikben tán a vérprofik mennek?
Melyikbe milyen gumi mehet?
Tökre nem egyértelmű ez az egész kiírás,na:)
A GSX-R Klub Kupához tavaly "C"licenc kellett kivétel Rijeka (grobnik) oda "N" kellett.Ha az első versenyen fizeted be a klubtagságit akkor cakk-pakk 23ezer körül volt egy nap,amibe volt 4X20 perc pályamotorozás lassú,gyors és kezdő csoportokban,20perc időmérő és a verseny.600-as külön 750-1000 egyben.Más márkák is indulhattak mint pártoló.
A következő verseny mivel már befizetted a klubtagságit,már csak 16ezer ft.

A GSX-R kupáról túl sokat nem tudok,innen onnan hallottam ezt azt
pl hogy befizetsz 3 milla feletti összeget pontosan nem tom és csak magadat viszed,Ők adják a mocit ,gumit,benzint stb.....
hogy egy évben hány alkalommal van verseny passz.
A gsxr klub kupát szerintem ismered: www.gsxrklub.hu ott fenn van minden.
Szabó Attila féle meg nagyon 1szerű, befizetsz cirka 2 milliót (vagy többet)és kapsz minden versenyre 1 stock 600ast amivel lenyomsz napi 2 versenyt. Neked nincs más költség csak a nevezés. Bukásnál nem tudom van-e + költség.
ok, de melyikhez mi köll?
Licens, stb-re gondolok...napi jegy, vagy hogy?
Klub Kupa Full-Gas-os szervezés,a "sima"kupa Szabo Attila féle..
és utóbbiba csak 600-as mocival lehet menni.
Bocsi, lehet hülyeséget kérdezek, de vki lécci mondja el nekem,hogy mi a különbség a Suzuki GSX-R Klub kupa és a sima GSX-R kupa között?Mármint mik a feltételek,ilyesmi?
Köszi!
Van de nem ezt használjuk.Mindig más adatot mutat.
Amit használunk azt bármelyik autósboltba be lehet szerezni 1000ft körül volt,mechanikus cucc.Nekem megfelelt 2:07-ig és az öcsémnek is 2:00-ig.
Nem kell túlbonyolítani a dolgokat,ezt azért mondom mert néztem az adatlapodat látom milyen motorral gurulsz
amugy kelomotornál 2500-3000ft
ááá akkor neked van ilyen! ér valamit? menynire pontos
Brorganisation.hu-n fennt vannak már az idei versenyidőpontok:))))
Lessétek meg:)))
Nem,ez nem az.Nekem is van ilyen,kawás csajok adták.Másik oldalon ,amit nem látni a képről ott van a "cupka"amit a szelepre nyomsz.
Ez nekem úgy néz ki a képen, mint amit kívülről kell a gumira tépőzárazni, ergo sztem ez hőmérséklet-mérő...