Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ez már jó. De nem hosszú az oda? 2 vékony idom összecsavarásához.
Ez a megoldás nekem is tetszik! Típust/beszerezhetőséget tudsz hozzá mondani?
Na mondom az okosat az idomrögzítéshez. :)
Plexicsavarokat veszel, megfelelő méretű furatot teszel az idomra hogy az anya már bedugáskor megszoruljon, ha kell belűlről körbe is ragaszthatod, idom felrak, plexicsavar kis műanyag alátáttel beteker és áll mint f.....sz a lakodalomban.
Legalább is nálam müxik.
http://www.teszvesz.hu/item484...
Sztem pont ugyan azt tedd fel, mint ami a gyárihoz van, vagy vegyél olyat! Nem gyenge, megfelel!
Sziasztok,

OFF:
Igaz, hogy nem hirdetős topic, de hátha érdekel valakit.
2db Gsx-r 600 kék/fehér színű 2008. 03.és 2008 05.,rendezett külföldi papírokkal, pályamotornak.
Magyarországon a regisztrációs adó befizetése után, forgalomba helyezhetőek.
Esztétikailag sérült mindkettő, indíthatóak, a műszerfalak kifogástalanok, 1300km és 700! km van bennük.
további infók az adatlapomon lévő elérhetőségeken!

On:

Köszönöm!
Vígh Úr,
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Nekem se kell gyorszár egy csavar+anya megtenné de belül nem férek hozzá és nincs mibe csavarni. Valami olyasmi patent kellene mint a gyári idomhoz vannak csak szerintem az gyenge hogy azt megfogja..
Nekem rövid csavarok, anyák, meg nagyobb alátétek tartják össze.
Olcsó de csúnya...
Ha nem vagy profi én a gyorszárnak nem sok értelmét látom.
-----
palyamotorozas.com
Gyorszár.Ülésszivacs. 06209260350.
Szia!

A gyorszár 1500 Ft a szivacs 4000 Ft.
Írj ha kell.
Az engem is érdekelne hogy hol lehet gyorszárat kapni. Meg szivacsot az ülésre
Sziasztok,

Ismered a Fabory céget? Rögzítéstechnikában nagyon jók. Fabory spec.parts
Nézd meg ezt a .pdf lapot elég sokféle megoldás van rajta, gyorskötésre!
Magyar nyelvü oldaluk is van.
a szaknevét nem tudom, de ua-zal, mint a gyári idom, vmilyen hajlított lemezes anya és csavar. Nem kell hozzá gyorszár!
Szevasztok!

Egy kérdésem lenne azzal kapcsolatba hogy a pályaidomhoz nem kértem gyors zárat. És mivel itt sokan pályáznak azért kérdezem hogy mivel a célszerűbb egymáshoz fogatni a fejidomot és a hasidomot? A kezem meg a kulcs nem fér belül hozzá ezért nem tudom anyával lekontrázni a csavart.
Helló Tomi!

El is felejtettem mondani van nekem egy másik kiegészítő hűtöm R1-re kicsit kisebb a hatásfoka de ezzel legalább nem sül meg a vas. Ha kell a srácnak eladó a cumó, még vízcsővek is vannak hozzá.

üdv gy.
hirtelen ez van róla!
moshevili@freemail.hu az email cimem ha tudsz küldj róla v,mi képet és hol lehet kapni!
Volt ilyen a kiírásban
Még szerencse, hogy nem kerültem a dobogó közelébe

Mondjuk így, hogy külön lesz R1 és R6 szerintem nem zárnak ki senkit. Idén ha jól emlékszem kb 25-28 R6 volt. Szóval van kb. 15 hely.
Hali !
nézd meg az én kamerám ! ezt merem ajánlani 60.000.- pénz és egyből memoriakártyára ment mp4-ben
azonnal vissza nézheted és tud csak hangot rögziteni meg mp3 lejátsó is .
http://www.sportmotor.hu/motor...
http://www.sportmo
tor.hu/motor...
ok, szólok!
Mert idén dobogón végeztem. kérdeztem már a szervezőket, azt mondták valószínű mehetek, de biztosat még nem tudnak mondani.
oké ha majd tudsz valami okoságot nekem is kell!
Gyurkesz! Miért ne engednének?
Nekem idén az volt a tervem, hogy egy külső minikamerával meg egy mindv-sel, ami tudja venni a jelét csináltam volna mindenféle onboardot. ez sajnos a kamera alkalmazása miatt elúszott, túl zavaró. Amit most szeretnék az egy négycsatornás DVR, 640*480-ban képes egyszerre 4 videó jelét rögzíteni így 4 minikamerával elég jó felvételeket lehetne csinálni. Csak sajna a dvr kb 100Ft. És van még mit kicserélni a mocin, ami előbbre való. De keresgélek, hátha ráakadok egy olcsóbbra. Sztem jövőre ha kirakok 3 kamerást a pálya mellé, elég jó vidiket lehet majd csinálni, pláne ha azt vegyítem az onboarddal. De ezt nem tudom mindig megcsinálni, ha össze is jön csal pár alkalommal lesz!
Jó kérdés. Ha engednek szeretnék az R Serián indulni, arany érmem még nincs, és pótolnám! Ha nem akkor sok választás nem marad, vagy DT, vagy magyar bajnoki.