Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

utcára kéne a gumi, nem pályára, de gondoltam itt talán kapok meggyőző válaszokat milyen gumit vegyek utcára!
tehát Pirelli DiabloCorsa III gumihoz mit szóltok érdemes lenne venni? v milyen gumit vegyek? tapados gumi kell, inkább kopjon gyorsabban de tapadjon mint állat! mint javasoltok?
zsir a vidi és jok a kommentek.irigyellek bakker
Jó kis felvételek. Irigykedem is rád. Remélem jövőre azért párszor találkozunk kinti pályákon. Gratula.
Az utolso Misanoi pályázás ehónap elején, az ezres versenyen indultam és a mögöttem lévö srác készitett jo minöségü onboard felvételt ahol szinte végig én vagyok a föszereplö, a repülörajtos elsö körrel kezdünk
most kellett megtanulnom filmet vágni, szövegezni stb:
http://www.youtube.com/watch?v...

és a folytatás:
Akkor itt a Misanoi Race part 2
http://www.youtube.com/watch?v...
Is.
Nagyon rendes vagy
Jaja. De olyankor visszarakom a gyári farokidomot.
A hátsóülés hiánya végtelenül praktikus, nem kell az asszonyt vinni a találkákra a hátsó lábtartót is vedd le, az is csak "púp a moci hátán"
akadálynak?
Egyedül a hátsó üléses témára tudok reagálni. Láttál már motoron üléspúpot? Akkor sincs hátsó ülésed.
De a rövid tömör válasz. Nem. Sok mindenért büntettek már meg de hátsó ülés hiány miatt még nem.
Ja és tőlem mehetsz a gyorsba én a licencesbe menekülök.
Ha azokkal a gumikkal elcsúszol akkor biza valamit nagyon elcsesztél. Szóval nyugodtan tekerhetsz velük mint az ökör.
Hát ha jó kedvem van utcán elöl 2,3 hátul 2,5bar. A gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy elöl 2,1 hátul 1,9 mert a pályázás után már nincs erőm felfújni. Általában annyival megyek utcán is mint a pályán. Utast ritkán viszek mert a hátsó ülés kínzóeszköz én meg sovány vagyok tehát nem kell ilyen 2,8-2,9 amit néhányan ajánlanak utcára. A gumi meg felmelegszik és nem okoz gondot.
Cs all. Pályaidomok felrakásával küszködök 600RR-emre. Rakott már fel valaki 2005-06os modellre? Nekem a farokidom nem akar rámenni az istennek sem,de gondolom más modellekre sem gyerekjáték rárakni, bármilyen tanács jól jön.
Idomokra gyors zárat hol tudok venni?
Ja és a gyári oldalidomok belsején vékony szivacsvan az kell a pályaidomokra is?
Utcám nem volt valakinek konfliktusa a zsarukkal amiatt mert nem volt hátsó ülése?
Én is briantöl vettem a mostani gumimat.bt-003-as soft van elöl médium hátul.még szinte újak.eddig nem használtam ilyen pályagumikat ,söt pályán sem mentem sokat.ezért kérdezgetek merre hány méter.nem ismerem öt de nála voltak a legkorektebben leírva a dolgok a gumikról a hirdetésben és mikor felhívtam nagyon segítökész volt.eddig michelin pilot power volt elöl,hátul meg batlax 002 de azt mondták mikor voltunk a pannoniaringen hogy érdemes lenne lecserélni.a hungaroringen nem voltam még de kaptam az erste lisingtöl motoros oktatást és jövöre ki is használom majd.és ha töbször megyünk megigérem hogy nem a gyors csoportba váltok majd jegyet. te milyen guminyomásokat szoktál beállítani?pályán? utcán?
Az életben nem volt még olyan, hogy valamit jól tudjál öcsi.
A motort ne felejtsd ki. Úgy 60kg. Ugye az MV nehezebb mint egy Hayabusa jól tudom?
Na jólvan kiscsávó. Voltam eddíg kétszer pályázni, de jövőre elkaplak. Na persze van vagy 40kg előnyöd de sebaj.
Jó igazad van. Megfeledkeztem azokról akik olyan lassúak, hogy ha vesznek egy zsír pár új D211GP super soft gumit akkor az kitart nekik egész évben!
Irigy vagy
Na jó de Te márt azt a gumit is cserélted volna ami akkor volt fent és még 3mm-es lyukak voltak benne. (Vagy mi)
Nyilván úgy gondoltam, hogy a magam részére pénzkidobás az új gumi. Azzal a fossá kopott SC2-vel mentem 2:10 körüli időket. Aki 1:58-at vagy az alatt szeretne menni az kénytelen megvenni a zsír új gumit.
Aztán persze van akiknek meg nem számít mert vagy felveti őket a pénz, vagy ingyen kapják.
jövő héten már máson fogunk vitázni.
De csak a Te kedvedért
Jó éjt
jóéjszakát betyárok és lányok,asszonyok!
remélem kevesebb vitát találok,ha jövő héten olvasgatom a hozzászólásaitokat!
és remélem alábhagy a harci kedv és megbékéltek 1mással..............