Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm mindkettőtöknek!
Meg a Dangerban is kapsz...
Tomiboy (tom-tech.hu) csinál tengelyvég-bukógombát.
bukógombáról
ZSia Félsvéd! Felvettelek msn-re, a bukógombűról szeretnék kérdezni ami a motorodon van, hogyan sikerült rászerkeszteni a villára, vagy esetleg így kapható?
köszönöm,várom válaszodat!
A héten lesz, ha minden úgy alakul már jeladóval...
Árat is a héten mondok.

Üdv.: Géza
Akit érint a téli Spanyol pályázás, azt kérem az alábbi linken a tervezetet végigolvasása után hogy szavazással tudassa melyik megoldás a legszimpatikussab neki
http://www.gsxrfans.hu/forum/v...
Svéd
Helló mi!?
Való igaz,van még műszer mert egyre igényt tartanék én is!
Ciao
mikor utazol?van még eladó kütyüd?
Trans:
Még beszéltük, hogy küldesz egy telszámot, hogy elérjelek, ha Tapolcán járok, mert frissíteni kéne a szoftvert a kütyüdön mielőtt elhúzok északra...
Nem küldted, viszont én most csőtörés miatt hirtelen felindulásból arrafelé járok. Ha tudod küld el, mert ma/holnap keresztülmegyek Tapolcán.

Üdv.: Géza
jajjj de komoly videok,király!
itt egy dunakeszi műanyagos száma.profi-profi 06 70/2137366
aha jól néz ki. az hogy mennyi lesz még én se tudom azóta sem mert azt mondta vigyem le hogy megnézze de nincs kész még ezért.......
Árról még nem volt szó, fel is hívom hogy beszéljek vele
Nézz be az adás vétel topikba, Acer14, most árulja a gixxerét, na Ő lenne. Ő festette a saját gixxerét, gyönyörű lett. Hasonló megoldást akarok én is..
És mennyiért vállalta el csak hogy képbe legyek? Hát nekem mostanába annyi időm sincs hogy elfingjam magam...pedig azt hittem hogy a télen lesz több. Eddig úgy állok hogy ki van vágva a lámpának elöl is hátul is kivagdosva ahol ki kell már csak fel kell csavarozni. A hátsó lámpa a gyári lesz benne azt majd bele fogom ragasztani, előre meg még készül a lámpa tartó, a hátsó része már kész van.
Most fogok még venni, viszont találtam egy jó fényezőt, így nem após fogja festeni. Te hogy állsz?
Szevasz tutis!
Vettél idomot? Nem az apósod csinálja? Mintha arra emlékeznék hogy mondtad.
meg idomok javítása miatt is keresnéém
Pesten keresek jó műanyagost aki lámpát vág pályaidomba és csinál neki peremet is. Nem csak saját részre, 2 idom is lenne. Ki tud ügyeskezű mesterembert?
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata LSL fék- és kuplung karokkal kapcsolatban? Jó minőségű és vajon megéri e megvenni?
Köszi
hogy mit javasolok... nos azt hogy ne motorozz utcán...

LX
Nekem az SC1.2 nagyon bejött az ősszel utcára... Pedig már mint se sok van rajta, de még egy hete úgy tapadt, mint állat... Meg sem csusszant Lepencén. Pedig volt vagy 10fok mindössze...
Mondjuk nekem nedves úton se volt vele gondom, bár ritkán járok vizen, akkor is nagyon óvatosan, talán túlságosan is...
biztos occsók lehetnek
Szerintem egy sc2-es supercorsával jobban jársz. Az tapad mint állat. Esőben mondjuk nem az igazi.