Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valaki mégiscsak kidobja,mer akko te sem tudnád megvenni,még én se,
bár még nem fenyeget a veszély,hogy pályacsúcsot döntünk,
de nálad még előfordulhat,hogyha felteszel 1 új gumit akkor javitasz
2-3másodpercet és közelebb kerülsz a 2perchez,ugyhogy 1szer kipróbálhatnád?!
láttam!
én már hazáig se mertem volna elmenni vele...
A szövet még nem látszott ki. Még volt fél mm. Kicsit már "kopogós" volt a gumi.
Valószinüleg használtra gondoltál?!
sziasztok!
alátámasztom ddt-t,nekem is már 6000elment a használt slick,és még bírja!
ddt,azonban addig használja amíg kinem látszik a szövet+nem kiméli
nekem 9 ezret volt fent utcán a k1 slick első gumesz.igaz hogy sokat töltött levegőben,no de 9 ezer,és használtan raktam rá!
Meglepően jól bírja az az első gumi.
Nem tudom. Évek óta nem vettem új gumit. Pénzkidobás.
A full-gas-ban még szerintem van supercorsa.
Most vettem magamnak supercorsat 70-ért.
Újonan honnan-kitől érdemes jó árban venni?
Hát. Ha nagyon ügyes vagy zsír újat talán kapsz 70-80 000/pár. De a mintás rendes kereskedőnél még akcióban is 100 000 felett van. A Briant meg fel kell hívni!
brian mestert ismerjük .el van tűnve mint az aranyora
Légyszi akkor 10 pár D211Gp-t hozzál már nekem. Előre soft hátulra medium.
akkor kéne egy kamionnyi.20 at ellövök a többit meg eladom oszt ingyé lesz a 2009 es szezon.meg a 2010 es is
Utcán is. Az első gumimban van vagy 7000km meg 22-25 pályanap. Az egy D209GpRacer soft keverék. Döbbenetesen jól tapad. 10 fokban reggel csúszós aszfalton is hoztam vele össze 45 fokos stopit. Szóval nekem utcára is kurvára bevált. Hátul jelenleg szintén ilyesmi gumi van fent csak az egy vágott slick és medium keverék. Elmennének ezek utcán is 4-5000km de általában 4-5 pályanaponként le kell dobnom őket. Új gumit évek óta nem vettem. Össze-vissza veszek gumit. Néha a Briantől, máskor a Barta Lacitól. Nem átbaszós figura egyik sem.
A Briant itt is megtalálod, a Lacit meg a GSX-R klub kupán.
25ért van párja
mennyibe fáj egy pár új slick?k1 vagy d211?
K1 utoljára a gixeren volt fent. Azon jó volt de akkor még nem is nagyon haladtam. Mondjuk most se. Elvileg Supercorsa SC1 körüli gumi. Nagy gond nem lehet vele.
És utcán is ezeket használod vagy ledobod öket és másikat raksz fel?mennyit mennek el?gondolom használtan veszed . hol érdemes megvenni öket ?te hol vásárolsz?
metzeller k1 ről mi a véleményed?nekem az eddig használtak közül az jött be a legjobban mert nagyon jo a visszajelzése.de milyen pályán?
Van lágy közepes meg kemény. A Dunlopból meg van vagy 8 féle. A Pirellinél egyszerű mert SC0 legpuhább, SC3 endurance.
Szerintem ez vezetési stílus függő is. A legtöbb hátsógumimat addig koptattam amíg a kigyorsítási részen már nem volt minta. Egy SC2-őt majdnem slickre koptattam. Mivel lapon nem igen merem inzultálni a gázt ezért nálam nem okoz gondot. Mikor leveszem őket a szélén kb. 2cm-es sávban jó 1 centivel több anyag van még mint mellette.
Azt mondják a szakik, hogy a Dunlopon meg a Brigin jóval több a hús.
előbb-utóbb bejáródik....
Helo.
Te meddig szoktad lekoptatni ezeket a gumikat?Mikor cseréled le öket?olvastam a motorosok.hu-n a gumis topicban hogy a bridgestone és a dunlop bírja a legtovább mert a pirelli veszt a tapadásából ha már jelentösen elkopott.a te véleményed?véleményetek?