Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia tomtettoo!Mi a helyzet veled?Egyébként engem is érdekelne ez az oktatás.Tudod amit Mesinek is írtál...De ezt beszéltük is még múltkor.
Üdv:Tamás
Nincs mit!
Köszi urak!
Idom.
http://cgi.ebay.com/ebaymotors...|65%3a12|39%3a1|
240%3a1318
06209427240 Dúzs Peti
Dúzs Peti tel: 20/942-72-40
Köszi a gyors választ! Van neki valami elérhetősége? E-mail, telefon vagy valami?
Pályára igényesen felkészített R6-ot vennék, rendezett papírokkal, '03-as évjárattól, KP-re.
Dúzs Peti az Üllői úton...
Sziasztok!

Ide irányítottak hozzátok a CBR-topikból pályaidom ügyében.
Egy 2007-es cbr 600 f-re szeretnék a gyárival teljesen megegyező pályaidomot vagy üvegszálas idomzatot, olyat amibe a gyári lámpa is helyet kap. Meg esetleg fényező is kellene! Tudtok erre valami megoldást? Ki tudna ebben nekem segíteni? oszt21@hotmail.com
Köszi
Hát az a Yamaha duplájába kerül... í drága mulatság az.
Mi a baj baluska?
Ja bocsi MIKIKE néven én írtam
Nem leszünk mi ellenfelek, ugyanúgy csapattársak maradunk
De biztos érdekes lesz a dolog...
Akkor lesz ellenfél a PR-eseknek
Bimota?
Jaj!
Lehet
Henzsi jövőre tényleg Bimotával fogja tolni?
ezeket a kepeket fekete janos52 keszitette ha erdekel valakit a dunlop trophy utolso versenye frits attila motorjabol nezve fel raktam a videokra meg bukas is van benne
szia cbr rr hez van -fejidom oldalidom1db,farokidom1db,ekeidom 2db,ket legbeomlo idom( az eredeti nem paszol a verseny idomhoz ugyhogy ha veszel versenyidomot azt is kel hogy vegyel mi 17000ert vetuk)+atlatszo bubis plexi oszesen az egeszet viheted 55000fr de van meg mas is ha kell ( rendszer pp labtarto,vegdob stb)
Olyan 100-110 körül tudunk szerezni idomszettet. Nincs benne a tankborítás. Mi olyan február elején adjuk le nekik a rendelést, ha kell valakinek szívesen segítek.
Ismerem őket.Nagyon jó idomokat gyártanak, de az itthoni árnak a többszöröséért.
Szerintem megéri a pénzét mert az olcsó idom nem véletlenül olcsó.
Aztán hogyé adják őket?
Sajnos a cég honlapján nincsenek árak, pedig szép dolgaik vannak '07-es 600rr-hez is.