Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na akkor áruld el mi a "nyilvánvaló"?
boccs h megmertem kérdezni csak kiváncsi lettem volna annak az embernek a tapasztalatára akinek ilyenje van.
Nem emeli a teljesítményt drasztikusan! Talán csak pár le-vel. A nyomatékot egyenletesebbé teszi mert optimalizálja a benzin levegő keveréket. Kigyorsításoknál nem tör ki annyira a hátulja. Azt hiszem valami ilyesmi.
Hát ha a PC által okozott teljesítmény növekedés (max. 2-3%) mérhető élettartamcsökkenést okoz akkor megeszem a kalapom.
jajj most látom csak hogy az aranycsapatból vagy okostojás.biztosan igazad van de ki a faszt érdekel az okoskodásod?biztos az a kb 100 ember aki ezt mondta eddig és ami amugy is nyilvánvaló az ugye hazugság....te ász.
A tudatlanságodnak mi köze az eladó motorhoz?
Ha valamihez nem értesz ne foglalj állást,ennyi.
Ugy lÁtszik itt ma te vagy az ÉszosztÓ.na Árulgassa csak a vasat tovÁbb
Hallgattál volna bölcs maradtál volna.
Ezt komolyan kérdezed?Mire használod a motort?Közút?Pálya?
teljesitmény növelés=élettartam csökkenés.valamit fel kel áldozni az oltáron
Tesooo?Ne sértegess Krisztián 900ért vette a haver nyáron,7 az alja.
sziasztok!
valaki aki ismeri a power commandert megéri azt berakni a mociba, nem tesz benne kárt? aki tud erröl vagy van neki légyszi írjon!
te nyert faszmellnyak
akko törlöm az egész internetet vagy mi ez he...egy telefon ecsím oszt nincs többé internet az anyámat he...há ne lássam többé a fiamat ha nem így van he...
há émmeg mondom neked gazsi drotonnedzsaljon a petro ha nincsennékem igazam innen is kílészünk tiltva e he
itt se nincsen ügető kisfiam
há mondom neked he...nyertem szkanderba je...
Ha lenne egy kilód akkor megnősülnél apám. Ne sztárold már magad.
jááájj heee...figyu teso kilot adok érte osz jovan he...hajjon meg a lovam itt van nálam a kilo na...kessbe kidobom...
eladó egy cbr 929 rr 2001-es pályamornak átépítve.gyári idomzat is van,de az sérült.rendszmos,forgalmis,hitelezhető,power commander yoshi rendszer,fémfékcső.32000km rendesen szervizelve.ár 700000ft.
érdeklődni:06309617181
sziasztok engem Rieka meg talán bruno érdekelne.SZoltok majd?Elöreis köszi.Jók a képek
Mint mondtam ha idén minden összejön akkor én ott leszek. Sok mindennek kell klappolni ehez. De nem rajtam fog múlni az biztos.
Köszi, hogy betettél a mail listádra, várjuk akkor majd a pontos infókat,költségeket a spanyol úttal kapcsolatban.Előre is köszi
Traktálj bátran olyan jó nézni a képeket, tényleg átadja a hangulatát, oké nem sárgulok az irigységtől tovább, csak mééégg egy kicsit
Csak a hangulata miatt. (Képes beszámoló.) Bátran jelenthetem ki, hogy az egyik leg(szebb,jobb) élményem egyike volt Cartagena.
Na ok. Nem traktállak bennetek a személyes élményeimmel. De aki teheti, az bátran nevezzen egy ilyen pályázásra