Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ez a muterom volt és nem te.
hádemosmé?
Az anyád másolós hétszentségit teeeee...
Na mutasd azt a "werk" filmet
Ne szarozzá! Töltsed csak fel nyugodtan. Legfeljebb majd együtt röhögünk.
Létezik egy komolyabb on-board.
Azt be sem merem linkelni, mert fény derülne arra, mennyire béna is vagyok valójában hehehe
Hát szerinted nem néztem meg már párszor? Izgat a dolog nagyon. Ha minden összejön, akkor jövőre kimennék én is. Majd meglátjuk.
mit zagyválsz te itt összevissza te mester mágus!?millen nécce husz tee!?
Ugyan nem én lettem megszólítva, de... Cartagena video elnézést, hogy belevau.
Akkor az nem is olyan rossz. Mert hát ugye összességében azért nem olcsó móka. 4×20percért kölcsön ennyit akinek hat anyja van, nem beszélve a hosszú útról. De szerintem így teljesen rendben van. Ha Összeáll a jövő évi program akkor gondolom értesítesz minket is róla. Köszi az infókat. Esetleg videotok nincsen feltöltve valahol? Miért lett félsvéd a neved? Csak nem azért mert nagyon tudsz alkudni?
köszi szépen!sajna ez nekem asszem sok lesz!
vagy 6 menetünk van, vagy 7 menetünk van. van olyan szervezö ahol reggel egy-másfél óra szabad motorozással kezdünk és este is igy zárunk, napközben meg csoportosztás. Altalában 3 csoport, akkor minden harmadik csoport mi vagyunk. Szoval a motorozásbol sosem volt kevés, söt nem is mindenki birja fizikailag az összes menetet, vannak akik kihagynak néhányat, én csak nagyon ritkán hehe
Javarészt mindenhol 20 perces menetek vannak. Ettől nyilván vannak eltérő rendezések is (30perc is lehet). Továbbá a rendezett versenyek: 600,SBK (750-1000), senior, etc... Ugyanakkor sok a freifahrt is van, melyben lehet jönni-menni.
Elöző kérdésemmel téged is szivesen nyaggatnálak.
Egy kérdésem még lenne ha nem gond. Milyen beosztásal és mettől meddig lehet motorozni a kinti pályákon?
motoros barataim ha valakinek lenne 2004 2005 yamaha r1hez jobb oldali labtarto es ayt eladna engem erdekel
megtaláltam, betettelek
ha már pályáztál velem akkor megvan az emailed azoknak automatikusan küldöm egyébként felteszem ide, a gsxrfans.hu-ra és a motorosok.hu-ra is
de ve is tudom tenni az emailed az email listámba
Ha megvan a biztos időpont, és árak, emailben el tudod küldeni?
THENK YU.
Ha egyéb kérdés merülne fel.... bátran
Csak a rendőr a biztos! De jó lenne apám ha nem csak picit lenne biztos!
Köszi tesó.
Látod te kis életképes? Ők megértették mi is a kérdésem valójában. Az ilyen beszámolónak minősített olvasmányból tudja meg bárki, hogy mekkora élmény is valójában egy ilyen autótúrával összekötött pályamotorozás.