Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Plastic bike. Velük szerződtünk le.
Dynojet V Powercommander 09-es R1-hez illetve 09-es Firebladhez ha kell valakinek szóljon.
Elérhetőség adatlapomon...
olaszok. a vb re is gyartanak. most nem tudom megmondani a nevuket.
Ki a gyártó?
Ha kell valakinek 2009 -es modellekhez pályaidom az keressen meg. Február végére tudok szerezni. Csak össze kell írjam a tipus és darabszámot.
köszi az infót,beszéltem vele.
Elvileg a Wilbers a német WP importőrből nőtte ki magát. Sajna az idéntől 2 éves szünetet tartanak a motorsportban.
Köszi,a 600 rr topicban is ezt ajánlották, úgyhogy hétfőn felhívom őket!
Szerintem hivd fel Öket, utánvéttel is szállitanak, jó minőségüek a cuccaik és az árak is elfogadhatóak a hazai viszonyok között. Ide kattints az infókért...
sze az egyik olasz baratomnak van egy idomszetje meg mas dolgok is cbbr rr hez beszelek vele miert menyit ker
Sziasztok!

2003-as CBR 600 RR-re keresek pályaidomot és plexit!Ha tud valaki, legyen szíves jelezze!Köszönöm!
Tudok neked. Az egyik csapattársamnak van egy eladó szett. Úgy hivják hogy Márkus Tibor. A telefonszáma: 06303494002. Hívd fel. Hivatkozz rám.
Én se kételkedek, hogy ezek a legjobbak! Csak kiváncsi voltam a véleményekre.
sziasztok,2007 es yamaha r6r-hez keresek használt pályaidom szettet!
Hallgass rájuk !
hétfőn 18h körül!a fene a pofádat!
És mennyire igazuk van!
Van a mondásban valami......
Nekünk van, de nem árulom el be-be-be....
Igen, ő rajtuk keresztül akarom intézni, csak kiváncsi lettem volna véleményekre. Nem tudok semmit erről a márkáról. Mindeki azt mondja ha futómű akkor csak Öhlins vagy WP.
A www.mams.hu-n már fennt vannak az idei szezonra a fizetnivalók:)
Nem. Szekszárdi az illető. Régen R1el tavaly óta R6-osal motorozik.
Pannonián a Berki Zsolt van.
x-bike forgalmaz wilbers-t, náluk kérdezd esetleg meg
Nem tudom, lehet. Nem ő van a pannoniaringen?
bocs.. neki azt hiszem csak futóműve volt Wilbers...
Nagy Zolit ismered?