Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán ez a beszámoló is "segít" Cartagena beszámoló
a pályadj nem drágább egyáltalán télen sem, kb 110 -120 euro / pályanap, a szállást is olcson szoktam foglalni, 30 euro alatt van a szállás is naponta, itt inkább az utazást kell okosan csinálni, együtt jopáran hogy minél olcsobb legyen
Eddig furgonokkal mentünk, 3 fö+3 motor / furgon már gazdaságos, de idén lesz szállitonk és akkor lehet repülni is, a szállitás motoronként kb 80.000 körül lesz ha tele tudjuk pakolni a teherautot
árat írnál mondjuk ugy sacper kb!?hátha még én is!vagy nem de az biztos!
idén is illetve februárban
most keresgélem hogy melyik dátum legyen, hamarosan meghirdetem
Köszi. Valami ilyenre gondoltam. Mentek az idén is?
Na megállj te szemtelen disznyó. Gondoltam, hogy beszólsz valamit te....... köszike
gazdagok!én majd megvárom a tavaszt.
itt az én spanyol összegzésem:
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.
php?t=944&sid=ddea34116eaae9748997da5a62824405
Köszönjük, hogy tanúbizonyságot tettél az életképtelenségedről. Nehéz lett volna jobban belekukkantani igaz? Képzeld ott van benne a Svéd összes beszámolója. Lapozzál párat mondjuk kronológiai sorrendbe. Nagyon szívesen. (Hálátlan disznó) Tessék kb. 45 másodpercembe került megtalálni az első napi beszámolót.
Te dödötö500! Ne szivasssál már tesó. Én egy igazi frankós beszámolóra gondoltam, ami leírja az utazást a pályát és persze a poénokat arról a pár napról ami ott történt. Nem pedig hsz-ek tömkelegére. Na megállj csak, jövőre elkaplak.
Érdekelne egy pár100 soros beszámoló a spanyol pályákkal kapcsolatban. Érdekelne engem is jövőre. A francnak van türelme megvárni az itthoni tavaszt.
Úgy bizony. Hiszen ott voltam én is
mint irtam délspanyolba
tavaly Cartagena és Almeria volt egymásután 7 napon keresztül, hoztunk is pár amatör kupát és néhány viléghirü versenyzövel edzhettünk együtt
Jah, jó lenne nagyon, ha mi is tudnánk menni:)))
Nyaralás idén úgysem volt. Mindenképpen számítunk erre az útra, ha jó árban jön ki..hihi...
Hová lehet menni februárban?
Sziasztok! Hasidomba akarok ragasztani hővédő fóliát. (biztos ami biztos) Hol vehetnék ilyen fóliát? Ötlet?
Februárban mi lesz velünk? Remélem ismét megyünk spanyolba pályázni
Vagy tartsd rövid pórázon őket
Nővel, kutyával ne kezdj
Adatlap vazzz,most jut eszembe!
Alex CBR ,adnál nekem valami elérhetőséget?Szeretnék tőled kérdezni valamit privátban!
Beszarás!