Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hölgyeim! Kérem ne veszekedjenek. Több okom is van rá, hogy ezt kérjem önöktől. Az egyik, hogy nem áll jól magácskáéknak. A többi meg nem is lényeges.
...jöttem mártogatni..
nem felejtettelek el , de ne itt off-oljunk..




...menjünk az R1-be
Hellókaaaa!
Na bumm,lebuktam.
Hát Te meg itten meg mit nem csinálsz?
Nem kéne Neked elektronikus módon küldhető levelet gépelned?
ki a másik, te szemét?!?!
Ha két nő van egy helyen,az még nem jelent hajtépéstViszont,ha mindkettőt "Drágám"-nak szólítod...
De mi a szívfájdalom? Hogy a hihetetlen www.motoros-szivek.hu nem említette meg az utolérhetetlen www.szaguldoangyalok.hu-t? Micsoda kőszívű banda!
Ha már itt tartunk. Megmondom mi a szánalmas. Az, hogy hazánk 50 motorozó nője(akik a neten is aktívak) 3 vagy 4 fórumba tömörül. Mert nyilván 5000 férfiembert nem lehet összepasszírozni. De, hogy Ti nem tudok kiegyezni ez nevetséges és tipikusan női dolog. Én meg nyilván a Hajni (Bab) mellé állok mert belé vagyok szerelmes.... vagy is ő a barátom. (Na ez most kitudódott. Most mi lesz?! )
Erről mit gondolsz?
ott apont ddt! megy hajtépés meg a hiszti ha két nőnél több van együtt!vagy nem de az biztos
Én azon mulatok, hogy 2-3 lánynak több gondja van itt egymással mint az összes férfiembernek összesen.
Nőőőők!
Milyen mókás hogy ami valakinek szív fájdalom..... azon mások milyen jót mulatnak
De tényleg nyugi van mostmár.....
Te egy női erőemelő vagy. Bár lehet megbuknál a kromoszómateszten.
Tyuuuuuu, mennyi joindulat szorult itt valakibe
én beleszámítok!? asszem eléggé femini vagyok!
Itt vér fog folyni. Vagy várjunk csak. Megy még valaki 20-on belül a lányok közül? Ja akkor nem. Bár a lekörözéseknél gondok lehetnek!
Én már nagyon várom már meg is csapott a verseny szelleme
Hát igen... A pálya hiánya...
Mi lesz Veletek februárban?
Anyám borogass.
Jah, te nem szánalmazol, hanem a hátam mögött fikázol, meg delfingangyalozol,meg hadd ne sorolojam....Hagyjuk az egészet és ne írjunk egymásnak többet...Én legalább megmondom a tutit, nem úgy,mint te, hogy a hátam mögött sarazol és levelezgetsz...Ennyi!
Ezt nem értem, hogy jön ide az én 2:14-em, de inkább térjünk át a motorozó-nők fórumára mert itt senkit nem érdekel ez szar duma....
És csak hogy képbe legyél 2. szezonom volt az idei amit pályán töltöttem, de bárkinek meglehet mutatni, hogy tud ennyit menni, szerintem nem nagy dolog, és én örülök más jó eredményeinek, nem fogok senkit le szánalmazni......
Eme nagyszerű esemény résztvevői lesz továbbá a Száguldó Angyalok csapata is, akik ugyan nem potenciális indulói a versenynek, de lelkes amatőrök:)))
Bár tíz év motorozás után talán mi is megyünk majd 2.14-et......szánalmas...
www.szaguldoangyalok.hu
Sziasztok! Pályamotort keresek verseny (hobbi) célra 5 évesnél nem öregebbet, min 600-as max 750 ezer ft ig. Sérült utcai is érdekelne ami könnyen átalakítható pályára, rendszám nem kell de a származása igazolható legyen. Köszi. 06-30-338-6047
Seszty

De szép is ez a megkülönböztetés..... "a potenciálisan induló Hölgyek nagy része" és Te.... Ti tudjátok hogy értem!
elég csak hajat növesztened meg egy smink
hello mindenki!szükségem lenne nekem pár oldalra ,ahol pályaidomokat lehet nézni motorokhoz.Ha lőne be vki pár linket,megköszönném!
No comment: