Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én két fajta gátlót ismerek.
Fehér és arany színűt
Ezeket itthon is megszereik.
Sziasztok!

Van valami vélemenyetek a Wilbers gátlókról? Ment már valaki ilyennel?
Ha vicces, ha nem, hétfőn délután leszek otthon de Te jöhetsz vasárnap is
ez egyáltaláhn nem vicces!
Jó képek!

Az elcsúszottat épp kikerültem...

üdv,

kuruczferi
Nekem sajnos nem úgy alakulnak a dolgaim mint azt vártam volna. Fáj is nagyon a szívem. De Jerez megvár jövőre is. Jó utat és jó szórakozást kívánok nektek. Széles legyen a pálya a motorok meg reppesszenek mint a villám. Sok-sok felvételt kérnénk ha már nem lehetünk ott.
Pl. hétfőn délután.
nun sto!akkor mikor?vagy mikor akkor?nyilatkozz!
Na megyünk Jerezbe és Almeriába. Igaz hogy csak hárman vagyunk, de 3 hét mulva indulunk. Nem árt elfelejteni a minuszokat, tépni a gázt napokig a napsütötte dél-spanyol pályákon.
Király Laci, Balog Csabi meg én megyünk tuti
akik nagyon akarnak még jönni: Kurdi Gabi meg Aszalos Team
Szia nagyon jók a képek....
Nekem ahhoz nem sok közöm van.
Nem lesz jó a hétfő délelőtt!
csak törölgetnio szeretnek!kitltás oka spotmotor.hu!ezt most értenem kéne!?köcsögök!
Szereted nézegetni magad?
Az amatőrökről is nyomass valamit.
Sziasztok! CBR 600 F2 váz (pályára papír nélkül) lengővillával hátsó rugóstaggal eladó! Külön külön is! Érdeklődni telefonon lehet érte ha valakit érdekel: 06/70 566 5020.
Akkor cserélem hátul is. Köszönöm a kommenteket!
Aha. Különben is D211-ből nem gyártanak 180-ast, 190-est kell használni.
Megpróbálom az 1-2 tőt kiváncsi leszek.... lesz időm ott kicserélni hátúl majd ha nagyon forog csak ne emelgesse az elejét mert nincs rajta kormányteló attól meg nagyon parázok.....
Szerintem, igen mert haverom az 1-el újabb 636-osra azt tete fel és azt mondta jó volt nagyon igaz maradt majrécsik de azért mert 190-es....
600 on jó a 190?
nekem olyan van 1kisebb2 nagyobb.kurvára gyorsan kiforog.szerintem jobb mint 1-1gyel.lehet én mégegyet dobnék rá 1-3