Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tanktáskában viszed pár kört ...
Bíztam benned, hogy Macsek is kap edzéseket, nélküle nincs fejlődés
Ő még nem de majd elkezdem tréningezni őt is..

LX
Hajrá LX, Macsek is készül már a jövő szezonra ?
Bevállallod az operációt, garantáltan Tiéd az örökös rajtelsőség
Sajnálom a 400-at, olyan jó kis csapatot ismerhettünk meg általatok, de hidd el ez nem a csajokon múlott.
léecserélték az ssp400 kategóriát csajok trophyra.átkell operáltatnom magam basszameg
nnaa.. végre vmi hír, és jó hír.. nagyon jó hogy nem csak egy pályán lesznek a versenyek! Akkor lehet elkezdeni a felkészülést

LX
juhééééééé ott a helyünk csajok!

www.motoros-szivek.hu
BR oldalról, friss hír:
"Megvan az örömhír: 2009-ben folytatjuk a Dunlop Trophy-t. Jön a VI. Dunlop Trophy!
A valószínű kategóriák: 125 Sport, 600, 750, 1000. Az újdonság pedig: hölgy verseny! Talán nevezhetnénk Ladies Dunlop Trophy-nak is!
Ami a versenyek számát illeti, valószínű, hogy három helyszínen 7 verseny kerül a naptárba. Az új helyszínek: Balatonring, PannóniaRing. Az már biztosnak látszik, hogy mi fogjuk felavatni a Balatonringet a Magyar Grand Prix előtt!" KÖSZÖNJÜK

Hajrá Motoros-Szívek, www.motoros-szivek.hu, Csajok csatlakozzatok, gyertek, a potenciálisan induló Hölgyek nagy része itt elérhető! Esernyőtartó Pasikra felvételt hírdetünk :)
Itt mindent meg találsz! http://www.racing-underground....
Sziasztok kérdésem lenne ,olyan pályaidomot szeretnék amibe bele lehetne vágni a gyári lámpákat és az üléseket is! Igazából pályán és utcán is használni szeretném és nem akarok egy ronda elnyagyolt idomot. Ha perec van ne a gyári törjön de a motoromat sem akarom elcsúfítani! Tudtok valakit? Esetleg árat?
Azzal már 51 kell viritani
ÓÓÓÓÓÓÓÓriási gondom van. Van egy eredeti honda Rs 125 öm és hiányzik a hátsó lengővillája. Amoci valószínűleg 87es de 93 ig ugyanaz a villa. Kérem ha valaki tud segíteni írjon nekem mert megőrjít h nem tudok menni vele.
Help
Elp
Lp
P
csááóóka... segítségeteket szeretném kérni...kinéztem magamnak a motoros felszereléseket... és annyi lenne hogy.. nem e tudna valaki bolti ár alatt(először árat szeretnék tudni )ezeket/ezekből amiket most mutatok... a ruha lehet használt(de leginkább alig használt ha lehet)...
Motoros Ruha:
Bőrruha: Spool Alberto ezüst-fekete 52-54-es méretben
Spool 2 részes bőrruha
Sisak: Icon Maniac v. Icon Legion Silver
Icon Maniac
Icon Legion Silver

Csizma: Askew X8 gyorsasági csizma 43-44es méretben (ezüst-fekete)
Askew X8 csizma

Segítségeteket előre is köszönöm !
Üdv.: Madi008 !
Gyurkesz!

Kaptál valami új infot a videoval kapcsolatban?
meg van beszélve haver
cimbee@vipmail.hu
Szia Cimbee!

motorosok.hu-n regisztráltad magad? (szeretnék privát kérdezni, ott van erre lehetőség, esetleg egy email címet?)
Ok. Te hozod a motort, én hozom a pelust!
balu tudod mivel ilyen jol megyunk kaptunk a yamahátol 4db superbike motort 200000euro darabja és a stock1000be dtn fogunk indulni
annyira rossz csak nem lehet
hogyne csak pelenkát hozzál
Moshe! segíthetek bejáratni az új R1-edet?
tomi megnéztem az uj r1 verseny változatot áááááááááááááááááááááááááááá
áááá
Most már megy, küldheted. Meg a fotókat is várom, (meg a kollegád számát ha már beszéltél vele)
Köszi